Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 17:51:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на vstambolska - 25.04.2015г.  (Прочетена 78417 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #225 -: април 25, 2015, 10:33:14 »

Честит сватбен дееееееееееен smile  heart Нека бъде изпълнен само с позитивни емоции, мили моменти и весело настроение, много усмивки, радост и влюбеност!!!  yahoo
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: април 25, 2015, 11:00:47 »

Вили, честит сватбен ден!Пожелавам ти този ден да е изпълнен само с хубави емоции! Бъдете много щастливи и се обичайте силно!  weddingday
Чакаме те да разказваш....  blum
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: април 25, 2015, 11:30:13 »

Честито и от мен smile Вечна любов и много бебчета ви пожелавам  give_rose
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: април 25, 2015, 19:23:35 »

Честит сватбен деееен!   weddingday :svatba:Купонът сигурно е в разгара си в момента! Желая ви много, много любов и щастие и само положителни емоции! И чакаме да разказваш! smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: април 25, 2015, 19:38:27 »

Честито, Вили  give_rose give_rose give_rose Няколко пъти през деня си мислех, ой днес е сватбата на Вили, какви ли са емоциите й, как ли върви всичко  danceg Чак сега успях да се добера до лаптопа, цял ден обикаляме с ММ..
 weddingday Сватбаааа weddingday Сватбаааа weddingday Сватбаааа
Желая ви да сте много здрави, за да се наслаждавате на живота си заедно. Да не спирате да се обичате, да се радвате един друг и да се уважавате завинаги! Дано скоро семейството ви се увеличи с едно-две малки бебочета, че щастието да е пълно! Надявам се деня ви е минал прекрасно, дано и вечерта да е таака, а и целия ви живот от тук насетне  heart Видях една снимчица във фейсбук - СИЯЕШ!!!  yahookiss2
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: април 25, 2015, 20:36:16 »

Честито и от мен smile
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: април 26, 2015, 01:04:03 »

Честитооо weddingday Дано всичко е минало прекрасно, сега чакаме разказ Wink
Активен
Vampire13
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: април 26, 2015, 09:13:10 »

Честито!
Надявам се всичко да е било прекрасно!
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #233 -: април 26, 2015, 17:34:41 »

Честито, пожелавам ти много щастие и пълен с любов и разбирателство семеен живот
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: април 26, 2015, 19:10:54 »

Благодаря на всички за прекрасните пожелания !  give_rose  LOVING

Всичко беше страхотно  yahoo Yes Чувството е уникално !  yahoo Утре ще се включа с подробен разказ за вчерашния ден !  twohearts 

Пускам няколко снимки , направени от гостите !  blush







Това е от мен за сега , че чакаме приятели за афтър парти !  danceg danceg danceg  blum
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: април 26, 2015, 19:33:28 »

Вили, честито! Пожелавам ти дълги години семейно щастие, много здраве, разбирателство, любов и куп щастливи дечица, които да ви радват!  heart heart
Страхотни снимки, прекрасна булка!  weddingday LOVING
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: април 26, 2015, 19:38:06 »

Вили, страхотни снимки. Прекрасна булка си.  smile Очаквам те с нетърпение да ни разкажеш подробности и да покажеш още снимки.  Bravo
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: април 27, 2015, 07:59:32 »

Вили,честито. Бъдете живи и здрави и много да се обичате! Снимките са сипер, роклята и тортата са много хубави, кумата също много ме впечатли. Нямам търпение да разкажеш как е минало.
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: април 27, 2015, 09:23:44 »

Здравейте , момичета !  give_rose Ще започна разказа от деня преди сватбата.
В петък цял ден всички хвърчахме по задачи , чистихме у нас , у тях . По едно време мислех , че ще полудея .  funnytooth Направих кумското пиле , взехме питките и заедно с алкохола закарахме всичко в ресторанта ! Дадох и разпределението на масите и след това се прибрахме вкъщи. Дани вече си беше при тяхните ,  защото и роднините му от други градове бяха пристигнали и искаше да се види с тях. Вечерта аз си бях вкъщи с родителите и сестра ми и ми беше едно такова мило.Отдавна не бяхме се събирали само четиримата .  smile   Поговорихме си за предстоящия ден .Обяснявах им част от ритуалите и се смеехме . Някъде към 12 часа си легнах . Искам да ви кажа , че съм спала , като къпано бебе.  girl_haha 

Станах малко по-рано сутринта , за да си пия кафенце на спокойствие, а и да поприготвя туй онуй за почерпката у нас. В 10:15 слязох при фризьорката и някъде към 12:30 бях готова и с прическата и с грима. Много съм доволна от нея направиме точно , както искам . Прибрах се и малко след мене дойде фотографката. smile Направихме малка фото-сесия на дреболийките , на роклята и т.н. Фотографката ме попита ти няма ли да се облечеш да те снимам и теб все пак , защото аз си разхождах по анцунг и тениска.  blush  Отговорих и , че имам време и че чакам и шаферките .  yahoo Когато шаферките започнаха да сристигат една по една започнахме и с моята фото-сесия . И както си се снимам спокойно , изведнъж телефона ми звъни и кумата ми казва , че с кума са отишли да вземат неговата приятелка , а точно след тях Дани ми се обади и каза ,ч е тръгва към кумувете.  Oh my ... Oh my ... Oh my ... При , което аз изпаднах в шок !!!  shok shok shok От там звъня на кумувете да им кажа , че Дани е тръгнал , пък оная девойка на била готова , ужас ви казвам !  diablo Много се ядосах , ама много ! Както и да е точно , когато Дани е пристигнал пред кумувете и те са се появили. Имало е хора , музика , спрели са движението на улицата за да си играят хорца.  pardon поне хората са им се радвали .  blum  Аз си мислех , че  ще се забяват повече там , но някъде след около 20 минути , сестра ми тичайки , към койта стая с думите "Како , како идват ! Чувам клаксоните и музиката ! " аз като се панирах , че няма кой да ме пази и да затиска вратата . pardon pardon Звъннах на най-добрия ми приятел да го питам къде е , че вече идват да ме вземат , а той милият кат се притесни и ми вика "Не се притеснявай идвам , идвам " Беше тичал по стълбите  до 7-я етаж за да стигне преди тях .  funnytooth Само че тука в нас , някой беше заключил без да знае с едно резе , което заяжда и не може да се отвори вратата. И докато баща ми се опитваше да разбие с една отвертка резето , Дани и другите вече се бяха качили . А най- добрия ми приятел застанал пред вратата и не ги пуска . Той е малко големичък , та заемал цялата врата.Баща ми успял да разбие резето и там като се почнало едно викане,едно блъскане си помислих , че вратата ще даде фира !  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth Успяха да влезнат  , но сестра ми ги чакаше пред мойта врата със зимния си ботуш .И само чувах "Още , още ! Има накъде да пълниш ! "  blum Сестра ми ме даде за 220 лв.  Bravo .Пуснаха го Дани при мен и в този момент мили момичета аз просто загубих ума и дума .  Girl_hide Момента беше уникален . като ме видя Дани му се насълзиха очите , целуна ме и каза , че съм много красива !  blush  cray Само видях баща ми как си бърше сълзите  cray Дани каза , хайде да тръгваме , а аз повдигнах роклята и му казах , че съм без една обувка и не мога да тръгна без нея .Айде започна се едно ровене за обувката , намериха я.Слойи ми я Дани , а аз му казах , че ми е голяма и трябва да я оплатни.  Girl_hide Започна той да слага вътре по 20лв. , аз все му казвах , че ми е голяма ,накрая кумата му каза : "Стига слага от тия , че ще почне много да я стиска .Дай от тези . " и почнаха да ми слагат от 2 лв.  pardon  funnytooth  След това закичих Дани , кумувете , родители и сложих гривнички и на шаферките . Постояхме у нас някакво време и дойде моментът , в който трябваше  баща ми да ме изведе от нас. cray Всички слезнаха долу пред блока , а вкъщи останахме само аз и той. Казахме си някои неща , но ще ги запазя за себе си дълбоко в сърцето ми .  heart Въпреки , че не исках оркестъра свиреше " Ела се вие , превива" и гърлото така ме стегна , че просто не мога да ви опиша.  cray Като излезнахме с баща ми , той ме предаде на Дани и му каза , че му дава най-милото си и да ме пази !  cray cray cray Играхме хорце и после , хайде по колите към гражданското ....
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: април 27, 2015, 09:39:21 »

Вили,било е страхитно! Насълзиха ми се очите докато четях. Браво,давай нататък blum
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines