Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 23:53:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на vstambolska - 25.04.2015г.  (Прочетена 78895 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: април 20, 2015, 10:55:39 »

Браво, имате си християнче вече. Успех с родата, ще се харесат, няма страшно Wink
Според мен на пилето нищо няма да му стане. Само ти да не се притесняваш как ще стане.
Медицинските бързо ли стават,знаете ли?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: април 20, 2015, 11:02:06 »

Олеееее правите сватба, а родителите ви не се познаваат.. Да сте оставили това нещо в последната седмица, стрес си е хахаха smile Много ще е забавно, няма как да не се харесат, все пак ще се видят за първи път.. Лошото впечатление и неприязънта може да се затвърдят след повече срещи lol Егати и аз какво успокоение ти дадох  funnytooth Дано си изкарате хубаво и изобщо не го мисли, той се жени за теб, а ти за него.. Срещите между родителите ви, ако те не пожелаят, няма да са супер чести, та ще се спазва добрия тон  pardon
На мен също ми е интересно това с медицинските, ще чакам да кажеш smile
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: април 20, 2015, 11:12:22 »

Доколкото знам да. На 24-ти трябва да си занесем документите в гражданското. smile Утре мисля да навестя , личната лекарка .  good А за пилето харесала съм визията и знам горе-долу как искам да изглежда. Ето снимчица :

Аз смених тортата за сватбата .  funnytooth За 100 -ен път за два месеца . На Дани , вече като чуеше : Ела да видиш тая торта " му ставаше лошо  funnytooth funnytooth funnytooth Torte Та , вече официално имам избран модел и той не е нито един от двата , които ви бях показвала !  blum  pardon
Ето това ще е .Ще има само малки промени с цветовете , но модела ще се запази

Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: април 20, 2015, 11:17:06 »

Лелее, големи промени с тая торта. Тази също е много готина.
За медицинските знам,че се правят някакви кръвни изледвания. Оф, какво ли обикаляне е там..
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: април 21, 2015, 07:40:04 »

Вили, това с пилето изглежда доста сложно, как ще го направиш бе  Tc diner

Ти и тази ваша торта.. Има още 2-3, в които да я смениш отново  funnytooth Лично на мен предната ми допада повече, но може би във вашите цветове и тази ще е подходяща  good
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: април 21, 2015, 07:44:33 »

Абе да ти кажа и на мене ми писна с тая торта !  pardon Ако работех в аптека сигурно , по - лесно щях да си я избера !  funnytooth
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: април 21, 2015, 07:57:36 »

Аз пък май понеже целодневно гледам декораторите (вратата на офиса ми е отворена, а бюрото ми е точно срещу декораторите), знам какви извратени неща правят и със сигурност знам какво НЕ искам, а то не останаха много други неща за искане  funnytooth Та, + си е определено  good

Разкажи как мина вечерята и запознанството на вашите?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: април 21, 2015, 08:01:33 »

И моята майка иска да прави такова пиле. Интересно е, но сигурно е голяма разправия.
Много е хубава тортата, дано и да е толкова вкусна.
Чакаме разказ за срещата. smile
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: април 21, 2015, 10:43:52 »

Ами , как мина , майка ми цял ден ме побъркваше с нейното притеснение , та го прехвърли и на мен !  beating beating beating Накрая малко се скарах с нея преди да дойдат на Дани техните.И и казах малко да миряса и да се успокои , защото не ни идват на гости Луи 14-ти и английската кралица !!!  crazy . Дойдоха хората , седнахме , хапнахме , пийнахме.Цяла вечер си говорихме , нямаше неловко мълчание .Мина добре , доволна съм ! Цяла вечер свеки ми казваше снахата.  LAUGHTER funnytooth 
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: април 21, 2015, 10:52:22 »

Момичета голяма съм шматка !!  girl_impossible Трябвало е вчера да отидем до гражданското и да си занесем документите , а аз съм изключила тотално.Смисъл такъв мислех , че трябва да идем на 24-ти !  shok И днес сутринта реших да погледна и като видях ... не ми трябваше да пия кафе за да се събудя !  shok shok shok Сега чакам да стане към 13:30  да ходиме до личната лекарка за медицинските и да тичаме към гражданското ! Надявам се да не голям проблем !  huhhuh.gif  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: април 21, 2015, 11:22:20 »

Ох, много неприятно, не мога да кажа дали е зле или не.. Аз знам, че се носят по-рано, защото давах моята ЛК на приятелката ми, когато кумувах. Обади се и питай най-добре.. Дано всичко да е наред  good
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: април 21, 2015, 12:03:05 »

Няма смисъл да им се обаждам, направо днес ще отидем ! Стискайте палци да няма проблем !  huhhuh.gif
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: април 21, 2015, 12:12:02 »

Спокойно,не мисля,че има какво толкова да стане. Едва ли ще ви вземат часа. По скоро за месицинското се тревожи,че май и някакви изследвания трябва,не само бележка от личната. Стискам палци всичко да е наред.
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: април 21, 2015, 15:01:45 »

Момичета всичко е наред !  yahoo Успяхме да свършим работа ,малко на бързи обороти , но успяхме !  Yes  yahoo 
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: април 21, 2015, 15:08:13 »

Браво, Вили! Я кажи за медицинските кое как е, че от всякъде казват различно.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines