Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:00:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на vstambolska - 25.04.2015г.  (Прочетена 78148 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: април 17, 2015, 10:43:54 »

Вили, страхотна новина.  yahoo
Много хубави халки.smile
Да си прекараш много весело на партито.
А как ще знаеш колко подаръци да купиш? Знаеш ли колко момичета ще присъстват? smile
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: април 17, 2015, 11:32:50 »

Знам да ,ще бъдем около 15 момичета smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: април 17, 2015, 14:10:01 »

Вили, не е задължително подарък, важното е да си изкарате яко. Все пак гривничките е супер, още имаш време да реагираш  give_rose
Offtopic Миме, то аз казах, кой искам да присъства на моминското парти  girl_haha
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: април 17, 2015, 21:56:49 »

Днес беше дълъг ден , но пък отхвърлихме доста задачки , което може само да ме радва ! Както по  -рано писах доставиха ми халките .Малко след това ми доставиха тейбъл-картичките и номерата за масите . Да ви кажа не съм очарована от тях , най- вече от номерата на масите , но няма значение решила съм да не се ядосвам последните дни преди сватбата !  pardon Купихме и възглавничка за халките . Много си я харесвам и се радвам , че не е прекалено натруфена !  LOVING Беше забавно в магазина , продавачката много се смя с нас и бързия ни избор.  DANCE  Купих си и бельо. Взех си и роклята и сега само и се радвам .  girl_in_love  Накрая отидох със сестра ми до Джъмбо , за да купя подаръчета за утре за момичетата , а пък сестра ми някакви неща за моминското . Като влезнахме в Джъмбо за да не виждаме какво е взела другата се разделихме още на входа .  funnytooth LAUGHTER  След това  минахме на различни каси .  pardon  Girl_hide Ами май- това е . smile Аааа да , вече ракията е налята по бутилките и са с етикет. smile
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: април 19, 2015, 21:02:57 »

Здравейте ! Вчера беше моминското ми парти ! Изкарах си навероятно . Всичките ми близки приятелки бяха до мен.  yahoo  Ще разкажа накратко как протече всичко !  blum Вчера бях на работа до 22 часа . При , което очаквах сестра ми да дойде да ме вземе от работа , защото единственото , което знаех беше , че ще се събираме във вкъщи. Стана 22 часа звъни ми телефона , гледам сестра ми , вдигам и , а тя: "Ами няма да те взимам аз , друг човек ще дойде." Аз като чух какво ли не ми мина  през главата.  shok huhhuh.gif Дойде едно от момичетата и ми вика : "Скачай в колата ! " Качих се аз , а тя кара ли кара бавно , че още малко и щяхме да спреме .  funnytooth  Разкара ме през половината квартал , а аз на всяко кръстовище и казвах : "Завии тука , защо да обикаляме ? " , а тя:"Тихо ти , аз си знам пътя! " и ми се смее .  Xixixi  Стигнахме най-накрая вкъщи , влизам в хола бяха украсили с  балони и всички носеха гривнички с надпис "Team bride " . Започнаха прегръдки , целувки . Настаних се и тъкмо седнах и дойде кумата и тя милата беше до работа до късно .  sad По едно време се огледах и забелязах , че една от шаферките ми я няма .Питах ги къде е и те ми отговориха , че нямало да дойде .  Oh my ... Исках да и звънна , но сестра ми ми каза , че се е чула с нея и е казала , че не и е добре и за това няма да идва . Аз се ядосах , че не ми е казала на мен , но другите започнаха да ме разсейват, като ме разпитват за сватбата. Реших да и се обадя  днес поне кафе да пиеме ! Мина ми яда . По едно време след около половин час ми звъни въпросната шаферка и ми казва , че е долу да слезна да я взема (асансьора ни е с чип ) . Аз и отговорих , че сега ще пратя сестра ми  да и отвори , при , което сестра ми директно ми показа с пръст , че няма да слезне . Аз станах и слозам долу отглеждам се няма никой , а на всичкото отгоре си оставих и телефона горе. Чаках , чаках ядосах се и се качих нагоре за да и звънна да ми каже къде е.Бутам вратата заключено . Звъня , звъня ... никой не ми отваря .Сложи ли и ключа на врата,надули музиката  и няма влизане братче.  pardon  funnytooth  Накрая песента свърши и аз се облегнах на звънеца !  diablo diablo diablo diablo Отвори ми сестра ми и ми се смее .Влизам аз ядосана в хола и какво да видя липсващата шаферка у нас , а на прозореца голям плакат с надпис "Последен ден момински живот , после с Дани до гроб ! "  yahoo yahoo yahoo  Започнах да се смея с глас и очите ми се напълнха със  сълзи. Голяма съм ревла . pardon а тя през цялото време е била в кухната и е правила плаката , а докато ми е звъняла и чакала да излезна е била на балкона !  funnytooth  Седнахме всички , вече на масата и се почнаха наздравици , веселие , както си му е реда . По едно време кумата влиза с голям зелен плик и гледам аз всички ме гледат с един смях в очите .  Кумата ми каза " Ние тука за какво сме се събрали? Булка нямаме ли си? " и извади  един воал от плика.Сложи ми го.След , което ми каза : " Сега ще направим , така че да не забравиш какво ти предстои на 25-ти! " и извади една лента с надпис "Bride to be ... ". Сложи ми и лентата. След това , каза , че всяка себеуважаваща се булка трябва да има и  малка метличка , с която да поддържа дома чист. Извади малка метличка . След , това каза , че трябва да има и ред вкъщи и за това ми трябва помощник , ако мъжа не слуша и извади една точилка с надпис "Възползвай се от мен !  "   beating  funnytooth През цялото време  имаше много смях , шеги  ... абе купон !  danceg Yes  По-късно вечерта изведнъж изгасиха лампата и с периферията на около виждам , че нещо свети. Поръчали ми  торта под формата на пенис с надпис " Последният чужд ! "  blush  Girl_hide  Подариха ми и едно много красиво тефтерче , в което имаше пожелание от всяка една от тях ! Стана ми много мило и айде пак  рев  cray Имаше едно пожелание , което  така ме размя , че пак плаках , ама от смях , а то беше следното  " Чака те късметлийска година - много мъже , НО не в твоята градина! "  pardon  funnytooth sarcastic След , като приключиха изненадите им към мен , аз им казах , че също имам по едно подаръче , което да им напомня за този повод и всички бяха , като ударени с мокър парцал !  Oh my ...  Yes  Подарих им по едно малко керамично меченце . Всички бяха очаровани и много си ги харесаха !  Yes  good

Ами , момичета , това беше моето моминско парти. Изкарах си страхотно и се радвам , че имам тези момичета за приятелки !  LOVING LOVING LOVING
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: април 19, 2015, 21:07:36 »

Качвам и  две снимки   blum

Едно колажче от една от девойките , което ми изпрати днес сутринта



На втората съм аз доволна и щастлива  blum

Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: април 19, 2015, 21:49:14 »

Ееее сууупер! Много се радвам, че са дошли приятелките ти, рядко се случва /чели сме по темите/ всички да се организират и да дойдат, браво на твоите момичета.
Ти вече в отпуска ли си, последна седмичка, как е настроението?
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: април 19, 2015, 23:25:26 »

Ето това се казва незабравимо парти! Голяма късметлийка си, че имаш такива приятелки. good А имаш ли снимка на тортата? Wink
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: април 20, 2015, 06:46:46 »

На колажа в долния ляв ъгъл има !  blush
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: април 20, 2015, 07:23:55 »

Cerise Добре се чувствам . Отпуска съм вече и действам по задачи.Остана само алкохола да се купи. smile
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #175 -: април 20, 2015, 07:48:54 »

Вили пожелавам ти една спокойна седмица, изпълнена с много положителни емоции и страхотен завършек
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: април 20, 2015, 08:09:35 »

Такааа, много ми хареса разказа за моминското парти. Много мило и прекрасно се е получило, с всички твои приятелиии. Радвам се, че си изненадала момичетата с подаръчета и са им харесали  yahoo

Пожелавам ти наистина спокойна и щастлива последна седмица. Остават ли още неща за вършене?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: април 20, 2015, 08:37:54 »

Много се радвам, че се е получило толкова хубаво моминско парти. Много мило от страна на приятелките ти.smile
И аз ти пожелавам спокойна последна седмица. Дано всичко да се нареди както трябва и на края да имаш една приказна сватба.  blum
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: април 20, 2015, 08:51:46 »

Страшен купон! Много голяма веселба е била, личи си от снимките Wink Тортата ме разби!
Хайдеее, последни дни като мома! И после  weddingday Сватбаааа
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: април 20, 2015, 10:51:55 »

Днес кръстихме Дани. Довечера ще се събираме с неговите родители , моите родители и кръстника му.  smile Маалко ми е притеснено , защото родителите ни ще се запознаят днес за първи път!  blush Днес ще купим малка част от алкохола.Иначе горе-долу сме готови. Останаха ни медицинските, питки трябва да поръчаме и Дани да си купи вратовръзка. smile На 23-ти съм на маникюр и това е . А момичета помежду другото мисля аз да направя кумското пиле на 24-ти?Мисля , че няма да му стане нищо , ако пренощува една вечер в хладилника.  blum
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines