Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 23:19:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бельо  (Прочетена 180204 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: септември 09, 2007, 15:06:24 »

Ама мила ти още ли не си си купила-гледай да не стане като мен в последния момент,че аз вече се бях отчаяла,ама гледай какъв късмет...Аз ще обясня по-подробно в темата за първата брашна нощ  ще ви покажа снимка на апартамента....но по-късно blush
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #391 -: септември 09, 2007, 15:08:05 »

Да милички наистина секси бельото е нещо което всички мъже харесват и желаят да видят своите половинки в него good
Ние с милото изпробвахем подаръка за моминското парти- червено бельо прозрачно  с дантелки покрая- първо милото много се смя и каза че приличам на балеринка с него- но след това му хареса. Така че милички тръгвайте по магазините и си купете нещо секси, защото важите мъже ще го оценят  give_rose give_rose give_rose girl_in_love
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: септември 09, 2007, 15:08:59 »

Ми не съм още  sad каня се от много време , но все нещо друго има за правене  beating Но задължително ще си купя нещо smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: септември 09, 2007, 17:04:35 »

и аз нямам идея за бельото!!а времето тече  blushа къде е темичката за първата брачна нощ че нещо не можах да я намеря
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: септември 09, 2007, 17:09:50 »

Ами имаше такава и там се води някакъв спор дали да има или нещо такова и всеки разказва как е било при него,ама Клео-сладуранке ти имаш информация от първа ръка и то съвсем прясна за моята брачна нощ laugh laugh
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: септември 09, 2007, 17:17:11 »

оооо да права си  Yes danceg ще имам много въпроси така да знаеш laugh
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: септември 09, 2007, 17:38:28 »

Ами аз не се притеснявам да ти кажа,ама то май на всички е ясно какво се прави в тая нощ,ама имайте предвид,че наистина ще сте гроги и добре,че не се отпуснах първо да си почина,защото щях да заспя на секундата :laugh:Но за това в другата темичка....
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: септември 09, 2007, 18:23:22 »

да определено си права ние  с милот мсе решили да нанаме и да почиваме а каквото има да го оставим за медената седмичка blum аз все пак си мисля че е добре да си купя хубаво бельо за да се чувствам добре но от къде да го взема нямам идея все още
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: септември 09, 2007, 18:41:56 »

Клео ние май пак се отклонихме,ама само да вметна,че ако се бях направила на ударена и бях заспала милото щеше много да се разочарова,аз достатъчно го измъчих предните дни,защото бях много напрегната,вечно бързаща и изморена,а и с моята операция която претърпях....и той накрая каза,че се е получило все едно нарочно-да го поизмъче,че да е като за първи път в първата брачна нощ :laugh:А и като видяхме апартамента.....грехота щеше да е да не го уползотворим! blush
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: септември 13, 2007, 14:28:50 »

Момичета, имам нужда от помощ и съвет. Не мога да си намеря силиконови чорапи в подходящия цвят- екрю, ванилия или както там се нарича. Все ми предлагат бели или телесен цвят. Да, ама роклята ми е екрю и не знам какво да правя sad Дали ще е добре с телесен цвят  Girl_sing Какво мислите?
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #400 -: септември 13, 2007, 14:32:54 »

Jungle, мила, според мен е по-добре да потърсиш най-близкия цвят до роклята, а телесно- в краен случай.
Offtopic: Има голяма вероятност с милото да ходим до Пловдив в неделя, малко на разходка, може би по магазините. Ако искаш да поразгледаш-ще сме само двамата по план засега.
Активен
secret_box
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #401 -: септември 13, 2007, 15:21:14 »

A според мен най-добре ще стои с телесен цвят good. Белите много рядко ми харесват.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: септември 13, 2007, 21:38:18 »

аз винаги съм харесвала само телесен цвят.и мисля че потхажда на всичко,а бял чорап никога не бих сложала
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: септември 13, 2007, 22:22:11 »

и аз съм на това мнение! good
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: септември 13, 2007, 22:27:55 »

Благодаря момичета, аз също не харесвам бели чорапи  crazy, но си мислих, че за случая трябва да съм с такива цвят шампнско..., но утре ще си купя с телесен цвят и ще пробвам как стои  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines