Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 19:29:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бельо  (Прочетена 180130 пъти)
 
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: март 21, 2007, 16:23:32 »

Аз си купих много сладки бикинки отпред са плътни отзад са дантела и имат сладка панделка. Нагоре ще съм със сутиен със силиконов гръб (от нашите). Чорапки със силикон и разбира се жартиер.
За вечерта си търся само нещо в чисто бяло като нощичка и халатче. Ще пусна снимки после.  DANCE
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #271 -: март 21, 2007, 16:36:12 »

Максимално удобно бельо - залог за интимно здраве
Известно ли ти е, че гинеколозите не обичат модерните в момента стрингове или „прашки”? Безусловно, те са красиви и секси, но при движение тъничката лентичка плат с лекота пренася бактериите от ануса към половите органи. Освен това, ако бельото твърде плътно приляга към кожата, то пречи на достъпа на кислород и нарушава кръвообращението.
Правилното бельо трябва да бъде от естествена материя (памук, лен, коприна, вълна и др.). То попива влагата, дава възможност на кожата да диша и не създава хранителна среда за бактериите. Но това бельо има и минуси – бързо се разтяга и губи вид. А вълненото е абсолютно неприемливо в горещините. Синтетичното бельо, разбира се, е красиво, но не издържа никаква критика – не попива и не пропуска влага.
Бикините от микрофибър изглеждат добре и не вредят на интимното здраве. Единственото "но" – не са евтини. Но най-важното - каквото и бельо да си избрала, провери долната му част, тази, която приляга към половите устни – тя задължително трябва да е памучна.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #272 -: март 21, 2007, 16:43:21 »

Аз точно затова залагам винаги на бельото от микрофибър. Не само комфортно, но и незабележимо под дрехите. А това за вълненото бельо ме уби- аз дори вълнен пуловер не мога да облека, а за вълнено бельо не ми се мисли! sarcastic
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: март 21, 2007, 17:15:57 »

Максимално удобно бельо - залог за интимно здраве
Известно ли ти е, че гинеколозите не обичат модерните в момента стрингове или „прашки”? Безусловно, те са красиви и секси, но при движение тъничката лентичка плат с лекота пренася бактериите от ануса към половите органи. Освен това, ако бельото твърде плътно приляга към кожата, то пречи на достъпа на кислород и нарушава кръвообращението.
Правилното бельо трябва да бъде от естествена материя (памук, лен, коприна, вълна и др.). То попива влагата, дава възможност на кожата да диша и не създава хранителна среда за бактериите. Но това бельо има и минуси – бързо се разтяга и губи вид. А вълненото е абсолютно неприемливо в горещините. Синтетичното бельо, разбира се, е красиво, но не издържа никаква критика – не попива и не пропуска влага.
Бикините от микрофибър изглеждат добре и не вредят на интимното здраве. Единственото "но" – не са евтини. Но най-важното - каквото и бельо да си избрала, провери долната му част, тази, която приляга към половите устни – тя задължително трябва да е памучна.

напълно съм съгласна !!!
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: март 28, 2007, 12:11:26 »

За мое най-голямо щастие, бюстието на роклята ми не изисква да нося сутиен и ще ми е супер удобно  Bravo DANCE Остава само да си купя хубави бикини и чорапи със силиконов ръб  Curtsey
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: март 30, 2007, 13:52:30 »

Ето едно предложение страшно секси!!! girl_in_love Blush


* 24426_480135.jpg (32.42 KB, 270x400 - видяно 360 пъти.)
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: март 30, 2007, 13:54:04 »

sabina
мм да доста сексииии girl_wink
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #277 -: март 30, 2007, 14:02:19 »

Сабина, супер е!! air_kiss Откъде е?
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: март 30, 2007, 14:12:56 »

не е от български сайт, но съм сигурна, че и тук има доста хубави магазини за бельо, където могат да се намерят такива моделчета, стига човек да има пари - ИМА ВСИЧКО!!!! good
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: март 30, 2007, 14:15:25 »

sabina, има и много хубави магазинчета за бельо с огромно разнообразие на модели и на прилични цени...... не е нужно да е скъпо
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #280 -: март 30, 2007, 14:19:40 »

И преди писах, вече доста пообиколих, ама корсет-бял-75С/D е, къде? Викат ми: поръчка! Къде ти!!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: март 30, 2007, 14:25:29 »

sabina, има и много хубави магазинчета за бельо с огромно разнообразие на модели и на прилични цени...... не е нужно да е скъпо
да наистина и ние си имаме хубаво бельо на добри цени, много важно като не е марково girl_wink
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: март 30, 2007, 14:29:24 »

аз предпочитам да не си купувам марково бельо, защото няма смисъл да се дават толкова много пари за един сутиен например - лично мнение. Аз предпочитам да си взема няколко броя на тази цена и така да имам огромно разнообразие от бельо за всякакви ситуации и дрехи. А и това, че са  по-евтини модели, не значи, че са по-лоши  girl_wink Напротив даже, аз съм адски доволна от всичко, което съм си взела до момента  good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: март 30, 2007, 14:39:06 »

аз предпочитам да не си купувам марково бельо, защото няма смисъл да се дават толкова много пари за един сутиен например - лично мнение. Аз предпочитам да си взема няколко броя на тази цена и така да имам огромно разнообразие от бельо за всякакви ситуации и дрехи. А и това, че са  по-евтини модели, не значи, че са по-лоши  girl_wink Напротив даже, аз съм адски доволна от всичко, което съм си взела до момента  good
да аз те подкрепям напълно girl_wink
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #284 -: март 30, 2007, 14:44:47 »

аз пък мисля за сватбата да си купя някаква прашка Oh my ... . искаше ми се корсет ,защото обожавам  girl_in_love,ама не става. sad роклята ми е т 2 части и отгоре е корсет и не става . Плачещо момиче
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines