Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 17:14:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бельо  (Прочетена 180035 пъти)
 
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #255 -: март 19, 2007, 19:40:15 »

Момичета, аз ходих до скоро почти само с прашки ... но такива публикации изчетох, че ми се изправи косата  shok Водели дори до някакви ракови образувания на гениталиите ... УЖАС  huhhuh.gif
И изведнъж си станах адски привърженик на боксерките ... просто съм луда по тях вече  DANCE
А що се отнася до корсетите... абе на мен са ми доста неудобни... не ги правят достатъчно стегнати в гръдната обиколка и ми се изхлузват някакси ... много неудобно... не съм попадала на истински корсет ... освен един на Lormar, който наистина си поддържа и е стегнатичък... обаче, Бога ми ... не съм успяла да намеря друг ... не, че съм търсила, но ... са ми подарявали (че ме знаят, че бельото ми е слабост) и сега стоят в чекмеджето и хващат прах, понеже са адски неудобни ... никва работа не вършат ... ако ме насочите към марки някакви... ще ви бъда благодарна smile
Говоря за по принципWink За следващата зима.... че сега с корсет ше се препотявам цял ден лятото Wink
« Последна редакция: март 19, 2007, 19:43:49 от DIVA » Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #256 -: март 20, 2007, 11:33:07 »

лелелееее,Дивичка,що слушаш такива глупости! какво ли не си измислят хората! beating рак от триене не може да се получи! а прашките най-много да се трият повече на определени чувствителни места! или пък да причинят алергия от материята! но това може да го причини всяко бельо!
аз корсет не съм слагала! мисля,че хич няма да се чувствам добре! но не съм пробвала-де да знам,може да ми хареса! ако реша да пробвам непременно ще потърся Lormar girl_wink
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #257 -: март 20, 2007, 14:28:20 »

Дива е много права за прашките.На мене лично АГ ме предупреди да не нося прашки понеже води до пренасянето на бактерии,микроби и т.н.Така че Дива и аз като теб сега съм фен на боксерките.Здравето е най- важно според мене.
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #258 -: март 20, 2007, 15:01:53 »

да,бактерии и гъбички може-защото се допират плътно до определени места... pardon
но рак-в никакъв случай!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nea
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: март 20, 2007, 16:41:37 »

Аз да ви кажа прашките не ги обичам. Само лятото като се налага. Те могат да причинят и хемороиди да ви кажа. За рак незнам, за бактериите също не ми е много ясно как точно става.  sad
Аз лично нося боксерки и бикини (зависи от модела). Пък и милото по-му харесват дантелените боксерки.
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #260 -: март 20, 2007, 16:55:24 »

Аз да ви кажа прашките не ги обичам. Само лятото като се налага. Те могат да причинят и хемороиди да ви кажа. За рак незнам, за бактериите също не ми е много ясно как точно става.  sad
Аз лично нося боксерки и бикини (зависи от модела). Пък и милото по-му харесват дантелените боксерки.

 На моето мило също  good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: март 20, 2007, 23:33:48 »

Аз определено се отказвам от прашките,даже и лятото могат да се заменят с всякакво дуго бельо.Вече съм фен на боксерките ,но сега пък става топло та ще се насоча към нещо друго.Юле ,защо не качиш някое моделче?
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: март 21, 2007, 01:14:13 »

Ооо,определено предпочитам и нося прашки,дори и като бях бременна!И на моята половинка по-му харесвам с боксерки,но на мен са ми много неудобни,рядко слагам...но и с прашките не ме е върнал bad
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: март 21, 2007, 09:03:49 »

Там е работата, че нямам никакви снимки. Пускала съм адреса на нашата фирма, но не искам да правя реклама. Ще видя ако ми остане време потърся да пусна нещо.  girl_wink
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #264 -: март 21, 2007, 11:17:51 »

Дантелата и аз я обичам много дори ... само че съкровището ми си пада по лъскавите материи ... сатен и т.н.  pardon Имам дори една спортна долница за тренировка от ластичен сатен ... щом ме види с нея и ...  heart ой леле .... афродизиак му е  pardon
Иначе повечето мъже съм чувала, че си падат по дантелата.... и с основание... има толкова красиви изпълнения  girl_in_love
А и момичета за прашките ... отначалот като свиквах да ги нося ми беше адски терсене  crazy се нещо не ми беше удобно, изгърбвах се направо.... ама свикнах  pleasantry сега, когато пак не съм ги слагала скоро и като ми се наложи и  angry .... кофти се чувствах ... освен ако не е от тези безшевните, които не се усещат ...
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: март 21, 2007, 11:23:37 »

Супер, моят пък много ме харесва с едни боксерки с дантелка по края които си имат и горна част като потниче. Като ги сложа и няма отърване  Eeager направо полудява.  kezz 
Активен
Vanity
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: март 21, 2007, 11:58:10 »

бельото ми за сватбата се състоеше само от бели бикини които трябваше а и бяха супер удобни
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #267 -: март 21, 2007, 12:53:05 »

Венити ... избила си рибата вечерта след сватбата сигур  DANCE
Адски чаровно е това наистина  Bravo
Много бонбонско и нежно.... може би така е най-сладко ... без да се хвърляме на некви си бикини, колани, жартиери, корсети ... той жениха докат свали сичко туй ...  crazy DANCE
Активен
Vanity
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: март 21, 2007, 16:05:11 »

ами да-той само докато ми свали корсета с тия връзки................както бяхме уморени и двамата за малко да вземем ножицата и кръц....ама успя милото  Wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #269 -: март 21, 2007, 16:17:12 »

Минималното бельо (особено за една лятна сватба) според мен е най-добрият избор. Не само, че съпругът няма да си играе да сваля, но и ще е комфортно за булката през целия ден (естествено ако роклята го позволява).  Wink
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines