Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 22:18:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бельо  (Прочетена 168621 пъти)
 
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #450 -: октомври 04, 2007, 09:36:18 »

Клео мила, аз го видях на витрината, влязох, попитах в какви цветове го има, нямаше други разцветки, питаха ме дали ще го пробвам - отказах, платих го и излязох. Дори в къщи не съм го разглеждала, че трябваше да го скрия бързо. В магазина продаваха български марки бельо - Криси, Финес и още някаква. В Триумф имат хубави комплекти с корсети прашки и жартиери, които съответно могата да се носят, но аз исках не що по-така
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #451 -: октомври 06, 2007, 23:16:55 »

Моите приятелки ми подариха червено бельо с дантелки покрая и искам да ви кажа че милото умря от смях  Girl_hide Беше доста весело и аз се посмях,накрая каза че му приличам на балеринка в него  laugh Е имаше ефект, но каза че е по-скоро забавно отколкото еротично но какво да се прави  Girl_hide
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: октомври 06, 2007, 23:18:56 »

а казват че червения цвят бил огнен и еротичен......... Girl_sing Girl_sing
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: октомври 07, 2007, 09:51:33 »

той е огнен и еротичен, важен е моделът!Аз също си купих вишняво-червено за първата брачна и е супер секси!!! а това, за което Веси разправя мисля, че знам кое е - и аз пробвах едно такова - тюлено, с дантелки и просто накрая горната част е на 2-3 пласта и изглежда наистина като балеринско, но е много симпатично!Друг е въпросът кой- по какъв начин ще го възприеме!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: октомври 07, 2007, 12:19:06 »

Ехааа Дидка ти вече с всичко си готова май!браво! :bravo:А Веси да ти кажа и  аз като го описваш бая се посмях :laugh:Наистина зависи от модела,а и как стои все пак...И аз като сложих това,което  ми беше подарено на партито от кумата се пръснах от смях как ми стои и за това не се и показах в него-можеше да влезем 2 Тонита в корсета и като го стегна отгоре чашките се разтварят като розичка laugh :laugh:И аз такъв смях му одарих!Ама си го пазя като скъп спомен от кумата и партито,а и на самото парти имаше страхотен ефект :girl_wink:Постигна целта си!А и някога може и да ми стане,знае ли човек.....
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #455 -: октомври 07, 2007, 21:21:45 »

Така е милички всичко зависи от модела  good Аз си купих едно във вишнаво и милото много го хареса, така че самият модел оказва огромно значение*THUMBS*  Вкусът също  good
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: октомври 30, 2007, 15:33:44 »

без съмнение!А и е важно в крайна сметка как ти стои....не трябва да се излагаме все пак!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: октомври 30, 2007, 19:29:55 »

аз да ви кажа не се майтапес със старите ми гащи :laugh:отидох на сватбата с едни по старички защото цялото ми ново бельо беше вече в куфара за медената седмичка нали на другия ден заминахме blush и то гащичките си ми бяха старото нещо за сватбата :laugh:поне не го мислих много на самия ден какво старо да сложа danceg а и никой не ги видя та да се излагам с милто като се прибрахме от клубчето вечерта(аз ходих барабар с роклята ми как я мислите вие laugh)и ми помогна да с есъблека и бам в леглото защото бяхме скапани рано трябваше да ставаме а и бях неразположена та не ми е гледал гащетата(той не че има навика да се заглежда)
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: октомври 31, 2007, 09:52:23 »

Като бях на проби и във всеки магазин ми даваха да пробвам роклята с бустие (корсет), вместо сутие, за6тото изглаждало силуета, въпреки, 4е и самата рокля е с корсет (зависи все пак и от роклята), но е масово. и тук ли е така ? Продават ли се в бул4инските магазини?
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: октомври 31, 2007, 10:00:10 »

http://www.tonylance.com/bg/
Вижте на какво попаднах вчера...имат тоооолкова сладурски неща, а на пипане са толкова мекички и хубави... Bravo
Обаче, сега когато им разгледах сайта...ами те в магазинчето имаха 3 пъти повече неща и едни такива веселки и приятни цветове...докато на страницата изглеждат май...прекалено стандартно..smile
« Последна редакция: октомври 31, 2007, 10:10:59 от pleasure » Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #460 -: октомври 31, 2007, 19:07:30 »

Има някои доста симпатични модели в сайта на Tony Lance.  fish  Аз мисля да си избера нещо по-удобно за сватбата, а за първата брачна нощ нещо по-еротично.  1tongue
Активен
Anny
Любопитен
*
Публикации: 25


Lead don't follow


« Отговор #461 -: ноември 01, 2007, 23:42:31 »

Момичета, горещо ви препоръчвам марката Reflections.
Моето бельо беше изцяло на тази марка. Има много хубави модели, има вкякакви размери, има всякакви цветове. Като чорапи има в един много подходящ ,според мен цвята за булченска рокля. Моделите на сутиените са особено подходящи за дами с не особено голям бюст.
Намира се в МОЛ-а. Ето тук има подробна информация :

http://www.ccs-mall.com/tenant.php?type=1&tenant_id=181&setLanguage=2

Купих си абсолютно всичко от там, та дори и майка ми си купи сутиен ...
Активен
alice88
Гост
« Отговор #462 -: ноември 02, 2007, 12:22:27 »

Аз още не съм си купила бельото...  blush
И нямам никаква представа,какво да бъде!!!  Girl_sing
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #463 -: ноември 18, 2007, 15:20:08 »

 Аз предлагам нещо такова( ако роклята го позволява)blush


* pm_pe-3413.jpg (13.68 KB, 220x308 - видяно 3312 пъти.)
Активен
Anny
Любопитен
*
Публикации: 25


Lead don't follow


« Отговор #464 -: ноември 25, 2007, 02:03:57 »

Ммм това е супер aniiii8 . И аз бях с жартиели и чорапи на моята сватба и бяха комплект със сутиена и седеше супер. Милото направо пощуря като свалихме роклята.  blush
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines