Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:07:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 61 62 [63] 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 223032 пъти)
 
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #930 -: март 31, 2015, 08:19:47 »

Тони стискам палци, всичко да мине добре и без усложнения, много преградки ти пращам  give_rose
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #931 -: март 31, 2015, 08:31:10 »

Тони, всичко ще е наред!!!  good Успокой се, лекарите си знаят работата, довери им се, за да ти стане по-леко.

Миленка, денят до срещата с бебчето наближава и аз като djosi мисля, че е от притеснение това стряскане на мъжа ти. И е нормално да бъде напрегнат. Всеки по различен начин изразява емоциите си и напрежението, което го стяга. Определям него като мъжкар, който иска да създаде у теб усещането за голяма сигурност, защита, опора и подкрепа, която несъзнателно някъде трябва да избие, когато съвсем не се чувства самия той толкова сигурен. Ще премине.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #932 -: март 31, 2015, 08:43:48 »

Добро утро!
Първо - силно стискам палци за майката на Тони. Дано всичко е наред! smile
Миленка, аз имах период, в който така имах дрехи, които не съм носила. Обаче, като ми дойде музата, разчиствай, хвърляй witch Нямам спиране! Сега съм спретнала 2 чанти да ги нося в H&M - там ги събират, рециклират, а в замяна ти дават ваучер за покупка с 15% намаление. Имам и 2 торби с бебешки дрешки и обувки, които са поизносени и няма смисъл да се пазят. Тях ще ги даря. Да се натуткам само! Е, супер хубавки дрешки ги пазя, както майка е запазила моите - и аз не знам за какво. За внуци, може би huhhuh.gif
Аз продукти не съм хвърляла, ама едните ми мъфини бяха станали... като подметки, чехълчета, амеби... Всякакви форми funnytooth
Тези дни много публични прояви текат тук... Само събрания имаме по входовете. Ама то си и маше и нужда. От снощи съм доволна. Скоро пак ще има - на блока Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #933 -: март 31, 2015, 09:09:33 »

Добро утро!
 Тони, силно стискам палци за маминка! Само мисли позитивно, всичко ще бъде наред. Преди няколко години правиха спешна операция на майка ми заради вътрешен кръвоизлив в матката, наложи се да я отстранят и сега има само яйчници. Възстанови се бавно, но успешно и сега вече е пушка smile Ще мине този период, само мисли позитивно. Лекарите си знаят работата.
BTW, и аз слагам парченца шоколад, понеже нямам време да го стържа, а не ми се цапа цял блендер за един шоколад.  pardon
Миленка, много е гадно това безсъние...и аз мисля, че е от стрес. Чакам снимки, да знаеш biggrin

Али, аз нямам хартиена форма за мъфини и си използвам хартия за печене. ИЗрязвам големи квадрати- 15х15см примерно, след това ги прегъвам по формата, за да се получи хартиена чашка, изсипвам сместа и ги пека.
И аз винаги съм се чудела защо ми пазят разни бебешки комплекти. Докато дойде време аз да ги използвам, няма да стават за нищо. Пазят ми комплекта от изписването....много е красив, спор няма, ама вече е пожълтял на места.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #934 -: март 31, 2015, 09:29:55 »

Добро утро smile

Не знам при вас как е времето, но при мен е слънчевооо.  butterfly

Миленка, +1 за стряскането. Освен от по-силен стрес покрай всичко, което ви се случва и предстои да се случи  heart , не знам от какво друго ще е. Още повече щом казваш, че никога не се се случвало толкова често. Всичко ще се оправи.  blum
Иначе аз съм същата с дрехите. Все ми е жал да се разделя със такива неща. Вътрешно знам, че повече няма да ги облека и не ги обличам, но не се отказвам от тях. По няколко пъти в годината се пренареждат гардеробите и все си викам - абе айде това може да ми потрябва, онова може и т.н. И лошото е, че не е само с дрехите. Да не говорим колко хартийки имам, които сигурно пак ще ми потрябват...

Джоси,
обичам реване. Имам рецептата от майка ми, но още не съм се пробвала.  smile
Със здраве да си ползваш спиралата. smile

Тони, изпращам ти положителната си енергия. Всичко ще бъде наред.  Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #935 -: март 31, 2015, 09:31:49 »

Нансита, те някои неща пожълтяват с времето. Обаче, майка ги извари със сода за хляб и светнаха shok Пелени не съм купувала. Оказа се, че бархетените пелени, с които са ни попивали, са супер удобни и още ги ползвам. Едно време дядо ми имаше възможност да пътува доста - и в Турция, и в Западна Европа. Оттам доста неща е донесъл. Пък на дънки и джинси нищо не им става от стоене.
Аз си бях купила специални хартиени форми за мъфини с идеята, че вътре ще ги правя. Кой да предположи, че са само като помощ да не залепва сместа за металната формичка. Затова и се получиха онези причудливи форми на мъфините. Човек се учи Wink
Хехе, сега мъжО може да отслабва и да яде сладко едновременно. От вчера нямаме асансьор. Сега пестим пари от сметки и от карти за фитнес... biggrin
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #936 -: март 31, 2015, 09:34:10 »

Момичета чух се с доктора, нямах търпение вече и в 10:06 мин. му телефонирах.. Той вика ти си откачена, баба ти да не е била врачка, преди секунди излязохме. Мама е будна, но ще я чуя след 2 часа иска да излезе напълно от упойката. Каза, че се е поозорил, защото са преценили, че не е нужно да махнат матката, а само възлите ( ЦЕЛИ 25 ВЪЗЕЛА + КИСТИ  Oh my ... cray crazy). Нямам търпение да я чуя  heart heart heart
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #937 -: март 31, 2015, 09:42:15 »

Али, ще пробвам да ги изваря и да видя дали ще стане. Много фини са и са супер сладки. Желият комплект е бял, с бели бродерии и розов ластик. Шапчицата ми е любима. Ама е за много малко бебенце. heart
Мъфините може да си ги печеш и само във формата, но малко се разливат, ако я препълниш. Моята тава с гнезда е за 6 мъфина и понякога ми остават хартиени форми, които пека извън тавата.  pardon Старая се да ги пълня до 1/2.
Ох, пропуснала съм да напиша за старите дрехи. И аз трупам и не изхвърлям, но съм решила, че тази пролет при основното почистване ще изхвърля всичко, което не нося. Събрала съм 1 гардероб с дрехи, от които си 1/3 не обличам. Обаче все нямам какво да облека.  crazy
Джоси, как е спиралата? Ти коя серия си поръча?
Тони, чудесни новини! Дано всичко е наред и да се възстанови бързо!  give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #938 -: март 31, 2015, 09:56:22 »

За дрехите.. при майка ми и баща ми имам дрехи от детската градина, по някоя от различни години и забележете, не защото майка ми ги пази, а защото АЗ НЕ Й ДАВАМ ДА ГИ ПОДАРИ ИЛИ ИЗХВЪРЛИ... Имам си по една/две любими дрехи от различните етапи на живота ми, които обожавам.. Никога няма да забравя една моя прекрасна рокля, която баща ми беше донесъл от Германия, след като не го бях виждала повече от 2 месеца и ме изненадаха с ненадейното му пристигане, бях на 6-7г. може би.. Е, когато ми умаля, родителите ми я подариха, без мое знание на детето на приятел на баща ми.. Толкова рев не знам дали бяха подготвени да понесат, не защото съм егоист, а просто обичам някои свои вещи.. Сантиментални са ми..От тогава моите неща не се изхвърлят или подаряват без моето разрешение  nea Може да е откачено, но и до днес си обличам едно яке от 4-5 клас, когато го видя под леглото ми във Враца  crazy
Към чантите ми съм още по-зле, аз имам поне 50 чанти, половината ни мазе и гардероб са пълни с чанти, съответно нося максимум 3, които сменям непрекъснато, ама не мога да се разделя с останалите.. С обувките пак е така.. Добре че имам една къща и голям апартамент да тъпча ли, тъпча и да изнервям околните ми  blush


Ето ви една интересна статийка (за всички прекрасни настоящи и бъдещи майки) http://dama.bg/article/mayka-po-banski-izumi-vsichki-gordeya-se-sas-striite-si/5479/
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #939 -: март 31, 2015, 10:34:38 »

Здравейтеее минавам набързо преди да изхвърча по задаччки.

Тони радвам се че с майка ти вс е наред. Сигурна съм че скоро ще се оправи напълно и даже ще забравите че е имало операция smile

Наде
нямаш идея колко си права хахаха. Моя мъж е от тези , които се имат за много Мъже и не е Мъжко видиш ли той да има проблеми. Само ми се кара като направя нещо за него - пример - купих му две тениски онзи ден, той ми се накара че видиш ли имал достатъчно, тея пари ожело да ги дам за мен или за бебето... За уточнение има 3 тениски на кръст но това е друга тема


Снощи пък мен ме хвана безсънието , въртях се 3 часа, накрая станах и гледах телевизия до 5  crazy Поне той малко поспа, като изключим факта че 2 пъти се стресна че ме няма при него в леглото.

Може би сте прави че това е някакъв вътрешен стрес, който може би и ние не го осъзнаваме smile


Оххххискам още да остана, но трябва да тръгвам, да изпратя на мойто зайче подаръка по еконт и да обядвам с една приятелка и после пак тичане.... Луднах аххаха

Целувки на всички и хубав и слънчев ден
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #940 -: март 31, 2015, 10:39:39 »

Ама искам и аз навъъъъъъъъън, на слънце, на въздух. Тук сме си отворили прозореца и влиза свеж въздух, ама слънцето го гледам отвън.  cray Искам навъъъън!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #941 -: март 31, 2015, 10:40:52 »

Тони, радвам се, че всичко е наред с майка ти.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #942 -: март 31, 2015, 12:35:29 »

За обувки не ми се говори, че ще ревна Плачещо момиче Изпаднала съм в тих ужас, че повечето от ботушите ми тази зима се предадоха. Пролетно-летните и те са на свършване... Имам ужасно тесен крак и всичко ми хлопа. Предстои обиколка по магазините и ми се иска да хукна боса. Когато пък по случайност намеря нещо, което да ми става, купувам. Е, стигала съм и колосална бройка, но това е рядкост.
Като гледам и наследството - и то милото ще е такова в краката. Уж хубаво да имаш тесни елегантни крака, ама да не търсиш обувки за тях...
Оф, то уж слънце при нас, ама така духа, че развява само боклуците sad
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #943 -: март 31, 2015, 13:57:46 »

Али, за това в парка... Дърветата пазят завет smile
Тони радвам се, че майка ти е добре и всичко е минало безпроблемно.
Уфф да ви се оплача, снощи така ме хвана яд кето гледах господарите, как за 4000 си купуваш диплома и то легализирана в сайта на МОН. И аз глупачката за кво учих 5 години?!?! crazy
Да не говорим, че имаше една статия в plovdiv24 за един човечец, който блъска жена, която пресича на червено и го осъдили на 4 години. А ония простак гръка, дато премаза ученичката на спирката с 100 км/ч на червено, даже не са го осъдили!!!
Бахти и държавата!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #944 -: март 31, 2015, 14:37:03 »

Alichka, аз имам обратния проблем - кракът ми къс, ама широк, нося 36 номер ботуш и все имам проблеми със свикването на крака ми по обувката. Новата обувка винагиии винагиии ми стяга, прави мазоли и боли, докато свикне крака на нея или тя се поразшири малко. Купих си есента едни боти 37 номер, които са ми големи, ама ми предложиха стелки с тях от магазина, за да не усещам хлопането, за стелки бяха скъпи някакви, ама имат ефект, пробвай!

Тони, сперацията мина, камъка падна ли от сърцето? Всичко ще е наред, скорошно възстановяване желая!

Пънк, и аз го гледах това по Господарите. Ужас, и то не каква да е диплома, а за фармацевт!

За дрехите - откакто се нанесохме в новия апартамент, съм си взела зимни дрехи много малко - 10-ина блузи и 6-7 панталони и клинове, всичко друго замина. Сега идва пролетта, пак ще се кача до майка ми да прегледам какво ще нося и какво не и чистка на всички останали. Хем при нея няма да се трупат неща, които никога не бих носила, хем няма да си ги взимам да ги трупам аз. А в гардеробите беше пълно с дрехи, които от години не съм носила и не мога да си представя да облека пак....ама да има хахаха!

Аз сладкиши освен бисквитена торта с крема на Др Йоткер, други не съм правила.  funnytooth Обичам да готвя, ама повече си падам по соленките работи.

Моя работен ден приключи и съм щастлива и доволна, че утре имаме Великденски базар (по традиция с благотворителна цел) и после ваканцияяяяяяяяяяя.  yahoo
« Последна редакция: март 31, 2015, 14:40:39 от nadelina88 » Активен
Страници: 1 ... 61 62 [63] 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines