Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 07:24:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 60 61 [62] 63 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 224463 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #915 -: март 30, 2015, 10:57:47 »

Фани, пропуснах да ти кажа, че и аз винаги съм си мислела за момента, в който ще изляза по майчинство.. Аз също бих се притеснила, заместничката ми да не ме измести.. Но, какво толкова ще се намери друго нещо, за кадърните хора - работа има!!! Това трябва да е последното нещо, за което да се притесняваш в този прекрасен момент от живота ти  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #916 -: март 30, 2015, 11:31:29 »

Наистина проблема може да е и в самата инсталация. На нас вчера два пъти ни спира тока. Явно се е получило някакво пренатоварване на мрежата. Случайно или не първия път угасна точно, когато пуснахме пералнята. Втория път секунди след като се изкъпах. Умрях от страх (много ме е страх от тъмното). Отначало си помислих, че ММ се шегува с мен, но когато излязох от банята видях, че никъде не свети.  huhhuh.gif
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #917 -: март 30, 2015, 12:03:34 »

Май засега всичко е ОК. Почистих филтъра, но се съмнявам да е било от него... Може и от напрежението да е било, знам ли.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #918 -: март 30, 2015, 12:16:45 »

Аз да ви кажа - имам си мома англичанка вкъщи huhhuh.gif Вместо да ми става в 6:30 по ново време, тя ме оставя да поспя до 8:30... Чак се налага аз да я вдигам! Странно наспана се чувствам последните няколко дни. Иначе с това местене на часа е пълна глупост от много години насам. Няма ли да променят нещата и да спрат да се будалкат с биологичните ни часовници beating
Панди, аз съм се позаглеждала в старите сезони. Този сезон на Талантите се отвратих от журито. Дарина Павлова crazy Онзи псевдоактьор с говорния дефект и мънкащия глас crazy Някаква, която дори не я знам коя е crazy - ще ме извинявате blush Е, виж! Поне Иво Сиромахов е изградено име. Не всички го приемат и харесват, но поне се е доказал.
http://vbox7.com/play:cdfd833350 Ето това е талант, пред който аз се покланям cray
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #919 -: март 30, 2015, 12:26:47 »

Али, не съм съгласна Илияна Беновска си е доста пиперлива журналистка, аз доста и се кефя. Ако не се интересуваш много, сигурна си я пропуснала. Тя е собственичка на Радио К2, в общи линии - винаги е на точното място и в точното време с неудобни въпроси  good
Иво Сиромахов, пък е ужасно дразнещ, толкова го харесвах преди.. Просто някак взе да ми изпростява  pardon nea

Едит: Ох, стига с тези клипове не мога да ги гледам на работа хахахах  cray
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #920 -: март 30, 2015, 12:37:59 »

Али, значи не съм единствената, която не харесва журито. Клипчето беше супер. Тази жена е много добра. Ето, това е талант.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #921 -: март 30, 2015, 13:23:24 »

Тони, ще стискам палци майка ти бързо да се възстанови.
Аз бтв почти не гледам, с тия турски сериали ме отвратиха преди години още.
Аз в момента съм на снимките на господари на ефира, утре имат рожден ден и нали един приятел е фотограф та го докарах и сега гледам. Рачков съсипва, а Пополина с тоя глас убива.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #922 -: март 30, 2015, 13:32:29 »

Ех, Рататуй, завидях ти.  pardon Рачков е мноого добър и никога не ми идва в повече с държанието си. Много е забавен.  smile

Кажете някоя рецепта за бърз и вкусен сладкиш.  blum
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #923 -: март 30, 2015, 14:03:40 »

Веднага давам рецептата за шоколадови мъфини (става и за обикновен сладкиш).
1ч.ч. брашно
1/2 ч.ч. захар
1/2 ч ч кисело мляко
1 бакпулвер
4 с.л. какао
4.с.л. олио
1 ванилия (аз не я слагам)
100гр. настърган шоколад
Разбиваш яйцата и захарта, добавях киселото мляко и олиото, брашното, какаото, бакпулвера, ванилията, шоколада, бъркаш здраво, изсипиваш във форми и печеш.
пече се около 30 мин на 180 градуса
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #924 -: март 30, 2015, 15:11:10 »

Нат, благодаря за рецептата. Ще я пробвам утре, защото нямам какао.  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #925 -: март 30, 2015, 15:13:45 »

Правя ги по абсолютно същата рецепта, само че слагам парченца шоколад, а не настърган. Повече ми харесва като е по-голямо парченце, понеже не се разтопява съвсем  good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #926 -: март 30, 2015, 15:19:37 »

И аз може да ги пробвам... Купила съм шоколад от Лидл за готвене. По-голям процент е. Дали ще стане? Трябва да си изровя и хартията за печена на мъфини. Аз ги пльосвам във формички за крем карамел, за да са големки и да се усети, че нещо хапваш Torte
Да видим за утре доста неща съм си наумила и може хич да не ми е до правене на глезотии. blum

П.П. Сетих се, че ММ се кани да поотслабне след Великден. girl_wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #927 -: март 30, 2015, 23:34:05 »

62 страници - този месец направо чупим рекорди...

Цял ден днес не можах да стигна до вас и се извинявам че хич ме няма, ама има някои неща за вършене...
За поредна вечер снощи не спахме . Мечо продължава да се стряска жестоко насън и ме стряска и мен и ме буди . Ако не ме стресне той, ставам до тоалетната или малкия рита - безсънието вече ни идва в повече и на двамата. sad Особено на него като ходи на работа. Айде аз - той като излезе за 2 3 часа спя , ама иначе е някакъв ад... И не мога да разбера защо така се стряска - както си спи и изведнъж започва да крещи, да бълнува и да се мята в леглото. Никога не помни какво е сънувал. И друг път се е случвало да се стресне , но никога толкова често... не знам какво да правим вече..... sadsadsad Дайте някакви идеи......

Иначе днес пренаредих гардероба с помощ от мама и една приятелка. Тези двете са садисти хахахах lol Изхвърлиха ми 80 % от дрехите... crazy Е признавам че пазех някакви дрехи на по повече от 8 години, такива които не съм обличала от векове, такива , на които модатат им е минала още през 2006та и тн и тн.... Разчистихме всичко и освободихме място за бебчи. smile Поне гадероба е много голям и след като разкарахме излишните работи и прибрахме зимните дрехи в раклата под дивана, място има колкото си поискаш.
Това ни отне обаче целия ден, а после като добра жена трябваше да сготвя на мъжО. Утре съм на обяд с една приятелка и после ще ходим с мечи да взимаме бебешкото легълце. До края на седмицата ще го сглобим и като дойде и матрака ще показвам снимки smile
В сряда съм планирала разчистване на другите шкафове вкъщи, които са пълни с прахосъбирачки, от които отдавна нямаме нужда, а в четвъртък ще идва една жена да направи пролетното почистване.
Сравних нейната оферта с тези на фирмите за почистване - разликата е огромна.
За почистване на прозорци, дограма, врати, кухня+уреди и баня на апартамент 50 кв. от 4 фирми ми казаха 200 лв Oh my ....Тея са лудиииииииии crazy
Жената дето ми я препоръча колежката ми даде оферта около 50 , в зависимост от замърсяванията. Само помоли да и осигуря парцали, тя си носела препарати.Жената работи на смени,около60 годишна е и явно така си докарва допълнително парички. Ще ви кажа в четвъртък дали съм доволна, но определено повече си струва отколкото мечи да загуби 2 дни в чистене и да остане без ръце и кръст и после да ходи и на работа. Аз вече едва се навеждам и няма как да му помогна в чистенето...

Иначе гледам за някакви сладкиши говорите - е те това никога не съм можела да го правя - не ме и влече. Нали сладко не обичам, та никакви десерти не мога да правя. Добре че мечо е непретенциозен хахах pardon

Сега ви пожелавам лека нощ и ще гледам да се включа утре по някое време smilesmilesmilesmile

Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #928 -: март 31, 2015, 08:02:34 »

Добро утро smile
Днес станах в 6 часа заради алармата на мъжо, идеше ми да го утрепа  Yes а и като тръгва за работа така блъска врата, че няма повече спане  girl_impossible

Миленка и аз не ям сладко, но пък правя сладкиши. И аз съм изхвърлила доста продукти докато се науча. Ако имаш желание да се научиш, започни от по лесните, кекс или реване. А за стряскането на мъжа ти и моя беше така с разликата, че не се будеше, а само скачаше в леглото и говореше. Мисля, че беше от притеснение. Имаше период, в който имахме проблеми и той много ги мислеше, но леко по леко ги решихме и  се успокой, сега спи спокойно. Знаеш, че финансираме сами сватбата си и го виждам колко е напрегнат, оставам го да си играе игри на компютъра с часове и така се успокоява от напрегнатия ден. Мъжете по малко споделят притесненията си и им се отразява докато спят. Със сигурност и твоя мъж се притеснява за всичко, но не го показва, за да не те притеснява повече. Поговори с него и го успокоявай, че всичко ще е наред.

Да ви се похваля, вчера ми пристигна най-чакания подарък за рождения ден, спирала на Диор  yahoo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #929 -: март 31, 2015, 08:16:01 »

Добро утро и от мен  give_rose

Ох, толкова ми е притеснено, в момента трябва да тече операцията.. Всичко ми се е свило, дано да мине по-бързо и всичко да е наред, направо ще се побъркам  crazy cray

Джоси, честита ти спирала, със здраве да си я ползваш!

Миленка,
много съжалявам за безсънните нощи... От това, което чета, а и преди съм чела, че се стряска ТМ.. Наистина ми се струва, че е в следствие на стрес. Това, че не го показват, не значи, че мъжете не откачат.. При него това е начинът да се изрази напрежението явно.. Със сигурност е неприятно и едва ли може да се успокои.. Просто малко релакс поне физически, ако се натоварва много.. Психическият релакс ще дойде като ви види, теб и бебо, че сте добре.. Нямам търпение за снимки  heart
Активен
Страници: 1 ... 60 61 [62] 63 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines