Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:20:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 223033 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #885 -: март 28, 2015, 17:07:17 »

Ей момичета, здравейте!!! Днес му ударихме голяма разходка и шопинг за бебето, децата на кумата и чак се изненадах, че каката не възрази, че за нея имаше само една шапка. Ех, расте детето. После разчиствахме детската за да могат да сглобят мебелите, ходихме на гости в една приятелка. Приятен уикенд ви желая и не забравяйте в 20:30 ч. да угасите осветлението за 1 час. _ Часът на Земята е!  Bravo
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #886 -: март 29, 2015, 09:31:14 »

Хей, къде го видяхте това слънчице вчера? Я да го пратите насам. От няколко дни по черноморието е едно гадно и студено, мъгливо време. Даже не ми се и мързелува, учудващо чак и филми не ми се гледат. Така да ми се излиза, а всеки да е в едно мрачно настроение, сгушил се пред тв. Преминахме вече към лятното часово време и се надявам наистина да става лято, защото хич не харесвам зимата.
Панда и аз от 5 клас бях решила какво искам. Колебаех се между две специалности като цяло, но едната надделя, като си представях нещата далеч по-хубави, но уви. Действителността ме разочарова, но е късно да сменям сферата  Wink
Усмихнат ден от мен момичета и дано поне днес пекне слънчице  give_rose
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #887 -: март 29, 2015, 17:46:57 »

Аз малко със закъснение по коментираната тема с кърменето, ама да кажа, че ако ми детето е гладно и реве бих го накърмила навсякъде  smile и съм го правила всъщност - в началото ми беше странно докато свикна, ама после вече не. От кърмене до кърмене има разлика, аз кърмех така навън, че от мен гола част не се виждаше, просто за да се чувствам аз самата удобно и да не привличам погледи. Ако обаче някоя майка не я притеснява това, не виждам защо да не си кърми детето както и където поиска  smile Това че живота ни е "изкривил" до такава степен, че приемаме нещо толкова нормално за странно и даже не искаме да го виждаме, а го пазим зад затворени врати, все едно е нещо лошо, може да бъде само тъжен факт  pardon

То в България и болни и инвалиди много хора не искат да виждат и извръщат от тях глави..... и милите си живеят затворени по къщите, даже и на училище децата не могат да ходят, защото условията в училищата не го позволяват  sad Може и тях да изгоним от моловете, за да не тревожат хората, които са отишли да пазаруват и да се разтоварват ?!?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #888 -: март 29, 2015, 18:28:04 »

Привет, дами!
Не се оплаквайте от студ, че тропически горещо е къде- къде по- лошо.  smile. Пък като завали и спре, става сауна - нямаш сухо място, всичко ти лепне...
Още ли се върти тази тема с кърменето из медийното пространство? Да ви кажа, да съм виждала две- три кърмачки през живота си на публично място в България, в чужбина пък изобщо не се мяркат. Като нищо и аз да се загледам, ако ми се мерне нещо такова, просто от любопитство.
По отношение на ориентирането към определена професия, много ми харесва американския подход. Всички кандидатстват с едно и също, избират само университет. Първата и втората години имат задължителни общообразователни предмети и чак тогава отиват в посоката, която им върви или ще си намерят по- лесно работа. Да не говорим, че завършват с по две специалности, които ако имат дупе за учене може да са съвсем различни. Магистратурата пък е трета възможност за промяна. Аз учене, просто заради ученето, малко трудно приемам. Е, ако си гений математик или физик, ясно е, че ще е най- добре да се развиваш в тази област. Едно време за мен беше важно и къде ще ме разпределят. Хич не исках да ме пращат по малки населени места и това беше и една от причините да не кандидатствам медицина. Освен това исках да съм сигурна, че по принцип има нужда от моята специалност и няма да съм принудена да започна какво да е и къде да е. Ама тя моята минала работа вече, вие му мислете smile
Албенчик, много си права за инвалидите и болните good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #889 -: март 29, 2015, 18:38:25 »

Да ви кажа, да съм виждала две- три кърмачки през живота си на публично място в България, в чужбина пък изобщо не се мяркат. Като нищо и аз да се загледам, ако ми се мерне нещо такова, просто от любопитство.

Не си срещала мен и моите приятелки (които не всички са бьлгарки)  Wink

Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #890 -: март 29, 2015, 19:41:28 »

Аз пък да сменя малко темата за кърменето.
В петък бях на интервю, което мисля, че мина добре. Ще очаквам отговор до края на седмицата.
В събота, пък, ми се обадиха за един временен проект, та сега чакам и за там да разбера малко повече - за какво точно става въпрос, какви са условията и т.н.
Ще видим откъде ще изскочи зайчето, в крайна сметка.  girl_wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #891 -: март 29, 2015, 20:12:46 »

menyanthe, ще стискам палци всичко да мине ок и да получиш положителен отговор.

 menyanthe
  един малко страничен въпрос- как мога да си направя от тези колажи, които си сложила в подписа си?
Отдавна се опитвам да разбера как става. smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #892 -: март 29, 2015, 20:15:40 »

Ами търсиш си картинки по цвят в гугъл, след това им променяш размера да са еднакви на височина (примерно, 200 пиксела височина) и след това правиш нова, дълга картинка, малко по-дълга от 4-те (ако са 4), за да има място между тях. И copy-paste на всяка картинка върху новата, като ги наместваш така, че да има мъничко разстояние между тях.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #893 -: март 29, 2015, 20:30:47 »

Благодаря ти! Надявам се да съм те разбрала. Утре ще се пробвам, за да видя какво ще направя. И забравих да напиша, че е много хубав подписа ти. Много свеж цвят. smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #894 -: март 29, 2015, 20:40:00 »

Благодаря!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #895 -: март 29, 2015, 22:17:19 »

Оф, не знам на Мариолка пералнята как е, но моята се развали (а я купихме декември!!!)
Утре ще трябва да викам сервиз - уф, писна ми с тези уреди - буквално преди около седмица ни оправяха бойлера (за 3 път в рамките на по-малко от година), блендера и той се развали тази седмица (и той е още в гаранция, ама не знам кога ще стигне до сервиз...)... Имам чувството, че вече няма свестен уред на пазара.  girl_impossible
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #896 -: март 29, 2015, 22:31:52 »

Сериозно ли? Че вие сега я купихте…  Oh my ...

Какво й стана?
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #897 -: март 29, 2015, 22:51:32 »

Ами не знам - изкарва грешка F:05.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #898 -: март 29, 2015, 23:04:21 »

Ужас !!! Вярно е, че явно нищо свестно няма вече на пазара  girl_impossible

Сьчувствам ти  sad
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #899 -: март 30, 2015, 07:42:28 »

Добро утро. Аз тази сутрин се събудих и станах доста преди алармата ми, която звънна преди малко, а аз вече съм почти изпила кафето. Черпя ви и вас.



Впечатлена съм от нашите момчета и още ме гори емоцията от мача в събота. Един коментар във фейса много ме развесели - че поне сме ги шашнали италианците с избора на вратар, щом Владо не е на вратата, а играе в шампионската лига, този трябва да е турбо добър!!!

Последни два дни от месеца и от месечната ни темичка. Аз след тези два дни излизам във ваканция и много се радвам, имам нужда от почивка!!! 
Активен
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines