Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 20:58:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 227563 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #705 -: март 23, 2015, 11:21:46 »

Я добър ден вече и от мен smile

За миризми на балет и аз съм съгласна, едно лелче до мен един път на контейнер мирише  bad

За чуждиците, явно на мен само не са ми направили впечатление като ги четох, понеже аз също така съм свикнала да говоря, на работа само така се говори. В мемчета и с чуждици. И вкъщи с ММ така говорим. Просто някои неща не мога да ги првеждам, като да ида до HR или да патчна играта smile

Хайде лек ден от мен аз отивам да мисля дневното меню, мисля си за спанак с ориз, но се чудя дали да е пресен спанака или замързен?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #706 -: март 23, 2015, 11:55:40 »

ПРЕСЕЕЕЕН  good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #707 -: март 23, 2015, 13:42:22 »

Как сте се разбърборили blum Сладурки!
Аз съм меко казано като изцеден лимон... Готова съм обаче за домашна лимонада Wink
Малката беше цяла нощ с температура и едва към 4 успях и аз да заспя. Днес имах приключение от 2 часа висене пред лекарката и слушане на кихане и кашляне. Добре, че баба ми беше с мен, та държеше дребното човече далеч. То нищо хубаво из поликлиниките не може да намериш (хванеш).
Видях какво е да те пререждат с дете с температура. Имаше и една жена с голям корем. Никой не я пусна и тя реши да си отиде.
Мария, аз сега съм подхванала едни маски с конски витамини. Много ми харесват като действие. girl_wink
Оооо, такива многознаещи английски да стоят далече. Аз видя ли някъде писане на маймуници и с чуждици, които имат еквивалент на български - подминавам.
Скоро нали сме на театър, да видим култура! За съжаление от САЩ навлезе тази мания на хрупане, дъвкане, пиене, мляскане, звънене на телефони по време на филм. Ние затова не сме си изпочупили краката да ходим на кино. Дразним се, като дойде някой на гости, да забие муцуна в телефона и ФБ. Ами ние уж на приказки сме се събрали, а накрая разговорът е убит още в първо действие.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #708 -: март 23, 2015, 14:12:37 »

Али, какви са тия конски витамини? Аз съм се замислила дали да не си взема тривитаминол и да се цапотя с него, обаче ме е страх, да  не би да има и някакви странични ефекти. Пък и за 3-4 месеца се съмнявам да видя кой знае какъв ефект. pleasantry
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #709 -: март 23, 2015, 14:29:35 »

Хахаха, същото е! Тривитаминол се купува от ветеринарни клиники или аптеки. Викат им и конски витамини. Аз ги комбинирам с 2 с.л. ракия (само мъжО да не разбере) и 2 с.л. маска за коса. Иначе може да се сложи жълтък, газ, мас, оцет или лимонов сок (т.е. киселина), стимулант на Икаров. Това са допълнителни неща в зависимост от вида коса, боядисвана или не и тн. Стоя с маската около 2 часа и си мия косата, както обикновено (шампоант, балсам). Иначе тривитаминол само не е хубаво да се прилага. Силен е и трябва да не се прекалява с количеството.
Преди време много ползвах хума с оцет. Много добре ми действаше на скалпа.
Иначе подобна на тази с конските витамини маска против косопад е следната - 1 таблетка утрогестан (прогестерон), 2 лъжици ракия и шампоан за коса. Намазва се и се стои около 0,5-1 час. Измива се, както обикновено. Тази маска, обаче е тежка артилерия при много обилен косопад. Утрогестанът е силен и се прилага само за кратко - 3-4 последователни пъти.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #710 -: март 23, 2015, 14:43:37 »

Добър ден!
Аз пък след мача вчера  съм в леко гадно настроение, от вчера всичко и всички са ми криви!
Само да напомня от днес може да пращате паркове и градини, за да участвате в размяната на подаръци. Елате повече, да е по- забавно!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #711 -: март 23, 2015, 14:45:51 »

ето за какво ще ползвам останалия утрогестан  shok че нали след раждане падала косата много... мен ми падаше по принцип и сега спря, та очаквам ужас smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #712 -: март 23, 2015, 15:06:40 »

Благодаря ти за подробната информация.  give_rose А ти забелязвала ли си дали има някакви странични ефекти?  smile На мен не толкова за косопад ми трябва, колкото да си подхранвам косата, защото е предразположена към цъфтеж. Искаше ми се и да порасне по-бързо преди сватбата, но няма как да ми се получи толкова бързо.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #713 -: март 23, 2015, 15:18:49 »

Страничен ефект има, ако се ползва много голямо количество. Косата много бързо започва да се омазнява. Ако се използва лъжица-две на маска, едва ли толкова ще се омазни. Като цяло маската е мазна и може примерно първите два-три пъти да се наложи по-начесто да си измиеш косата. В един момент скалпът свиква.
Мариолка, след раждането веднага няма проблем. Зорът е към 4-6-тия месец след раждането. girl_impossible Тази маска с утрогестана съм си я правила и при сезонен косопад.
Аз още се чудя дали да се включвам в размяната на подаръци. Всеки път имам мерак, пък нещо става sad Дано до утре малката да е добре, че иначе ще трябва шоколади от магазина долу да подарявам. Искаше ми се да имам възможност да пообиколя, да харесам нещо... Абе, да е с желание подарено, а не за отбиване на номера. heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #714 -: март 23, 2015, 15:39:41 »

Али, то идеята е в дара, не в това точно какъв е, я се включи за по- весело smile
И другите момичета тук, не се ослушвайте smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #715 -: март 23, 2015, 15:45:42 »

Аз не съм участвала до сега и малко не знам какво се прави. Изпращаме на Рататуй име на градина и после тя ни изпраща инфо кой се е записал за тази градина ли?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #716 -: март 23, 2015, 15:50:32 »

Аз не съм участвала до сега и малко не знам какво се прави. Изпращаме на Рататуй име на градина и после тя ни изпраща инфо кой се е записал за тази градина ли?
изпращаш си адреса ( или офис на куриерска фирма до вас , до поискване ), телефона и имената, и името на градината.твоята градина, която ти си избрала. и чак после правим списък, с  градините които сме й пратили, видим в темата, от който вече избираш някоя друга градина и й пращаш пак на лично коя си избрала
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #717 -: март 23, 2015, 15:54:22 »

Ахаа, супер. Благодаря! good
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #718 -: март 23, 2015, 15:54:54 »

мен ме е много яд че този път няма да мога да се включа sad мислих го ама аха да раждам съм и ще увисне моето човече без подарък sad
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #719 -: март 23, 2015, 16:06:18 »

Айде навихте ме и мен за подаръци .Има страшно много работа ,ама айде  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines