Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 07:16:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 237614 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #660 -: март 20, 2015, 19:24:50 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37031.0.html
МИ не се сдържах и това е тема, за да видим има ли желаещи за размяна на подаръци
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #661 -: март 20, 2015, 22:54:44 »

Момичета сега се прибирам.... Нямах намерение да ме няма толкова време.... Луд ден. Първо пих кафе с една приятелка, после минах уж да кажа здрасти на колегите - откарах 2 часа на работа, че колежката беше полудяла... Оттам реших да се разходя пеша до офиса на мечо - 5 км ходене... Само някой да ми каже че не ходя достатъчно... Към 4.30 бях при мечо уморена но доволна от разходката а и разгледах София както отдавна не бях...
После ходихме да вземем едни приятели дето си търсят кола и Фил да им помогне при избора че повече разбира... Ходихме за кола, после да хапнем и ей сега се прибираме - Скапана съм!!!! smile

Мечо ме бъзика че не съм се спряла от както съм уж почивка хахаха

Лягам сега утре ще наваксам по темите - обещавам да съм по активна
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #662 -: март 21, 2015, 08:40:52 »

То вчера голямо писане е паднало...Типичен женски разговор, без цел и посока и уж за секс.  Wink Малко ми е трудно да преценя дали мъжете или жените послъгват повече, що се отнася за количество и качество smile smile
Вчера гледах слънчевото затъмнение, че следващото е доста далече или трябва да ходя по чужбина. Много особено се чувства човек- един тих ужас и желание да го избуташ това слънце да изгрее пак crazy. На котката изобщо не и се отрази, едно "мяу" не каза Wink.
Днес да ви честитя Първа пролет! Да ни е все пролетно на душата, цветно, надеждно и жизнено!
Гледам и тема за размяна на подаръци за Великден. Че ще има ли достатъчно време?
Заминавам другата седмица, ще нося куфарите на Родния. Той е на конференция, аз - на свободна програма. Мариолка, мъжко или женско сингапурче да ти донеса?  В службата имаме майка с термин 29-ти март, тя иска момиченце, че е с второ мъжко.  Wink
Отивам да пера, пардон, да свиря на пиано. После ще рисувам /ще готвя риба с домати/ и ако имам вдъхновение, че чета любовни романи /ще чистя/. Естествено, ще съм с новите сандали, да ги разтъпквам и няма да излизам с тях из локвите...


* cherry-blossom_1600x1200.jpg (29.19 KB, 320x240 - видяно 2107 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #663 -: март 21, 2015, 09:10:08 »

Здравейте,



Честита първа пролет и от мен  yahoo

Свекс, забелязала съм че вече жените изказват постоянно, колко много секс правели, мъжете са по-сдържани вече, май  pardon

Миленка, браво за разходката  Bravo Но, това с работата  beating Я се стегни и ги остави да се оправят сами, отдай се на бременеенето, работа ще има винаги  give_rose

Днес няма да ви следя много, цял ден съм на обиколка по магазините, ха дано харесам тая пуста рокля  crazy Ох, а довечера съм на гинеколог.. Бррр, стискайте палци, всичко да е ОК  good

Такова слънцееее  butterfly
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #664 -: март 21, 2015, 10:12:10 »

Добро утро и честита първа пролет!  butterfly С още една крачка по-близо сме до лятото!  yahoo



Тони, дано се прибереш с рокля.  Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #665 -: март 21, 2015, 10:25:50 »

Добро утро и честито първа пролет! Дано наистина да е пролет, а не да се върне зимата!
Миленка, я си почивай и си гледай бременното коремче, не се занимавай с работа, сега ти се е паднало да си починеш от нея.
свекърва, кога заминаваш? Ако знаеш как ти завиждам...
А за подаръците ако искате от понеделник до сряда да си казваме /какво ще ицзбираме този път/, от четвъртък до събота ще си изберем каквото там ще избираме и до понеделник ще се разпратят адресите и след това ще пращаме подаръци.
Тони, айде дано намериш РОКЛЯТА!

« Последна редакция: март 21, 2015, 10:35:27 от ratatui » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #666 -: март 21, 2015, 10:32:37 »

Добро утро smile изчетох ви - свекърва както винаги ме разбива с коментарите за свиренето на пиано... lol lol

Днеска ще се ходи да се капарира бебешко легълцеее smile много се вълнувам smile и май вчера съм прекалила с ходенето- болят ме хълбоците smile Днес мисля да се порадвам на хубавото време

За подаръците съм много за, че се изложих по Коледа
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #667 -: март 21, 2015, 12:22:54 »

Айде и аз да прасна една картинка smile


Свекс, аз пък като върл любител на всякакви природни бедствия и висш извратеняк по темата, хич не се и впечатлявам, ако ще да изгрява, ако ше да не. В крайна сметка, може втори Ной да дочакаме smile

Времето е измамно, мен лично си ми е студено , особено на главата навън.
Айде Рататуйче, главният ни герой на тазгодишните Великденски подаръци, задействай системата, съгласна съм поне аз де,  с определените дни за избори и пращане smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #668 -: март 21, 2015, 12:46:17 »

Е не мога, като каза природни бедствия и Ной, просто не мога да не ви прасна тая реклама и с нея сьм 1000% по темата.  funnytooth funnytooth funnytooth


https://www.youtube.com/watch?v=MzTq9-8U84k

И така изчезнали ликорните…
(еднорозите)
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #669 -: март 21, 2015, 12:48:19 »

 funnytooth много яка реклама  good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #670 -: март 21, 2015, 12:50:31 »

Честита Първа Пролет!  butterfly bee
Ина, знаех си, че има нещо гнило с Ной и еднорозите.  nea
Тони, чакаме те с рокля!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #671 -: март 21, 2015, 12:53:57 »

Зарежи, смяла сьм се като ненормална като я гледах.  girl_haha

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #672 -: март 21, 2015, 13:08:41 »

Момичета, темата за подаръци е раздвижена, идвайте да гласувате, за да станем поне 10 -15 човека smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #673 -: март 21, 2015, 14:31:37 »

Къде са всички пчелички днес? Пекна слънце и избягахте.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #674 -: март 21, 2015, 14:53:47 »

Ох, Инаааа! Хвана еднорозите и секса под една мишница lol
Честита ви Първа пролет!
Ние направихме по женски супер разходка. Аз, майка и дребната. Имаме си обички на малките уши yahoo Пънки беше като джокер "Обади се на приятел!".
Купих и билети за театър. Ами те хората са сериозни. За има - няма 3-4 дни от новата програма, вече бяха продадени половината билети Oh my ... Ще ходим чак след Великден. Така де, несериозници като нас, доде се натуткат, станаха няколко месеца.
Не успях да изръшкам повечето магазини, които си набелязах, но имах и доста важни неща за вършене.
Активен
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines