Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 19:51:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 227559 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #615 -: март 20, 2015, 14:11:58 »

И аз, и аз правяяяяяя.. Я да ви питам, всички ли обичате сутрешния секс.. ММ постояно ме соли, затова че аз не обичам.. Винаги слушам хората, как разказват, колко било яко.. Е подяволите, аз сутрин докато не изпия кафето съм ботор, не обичам да говоря, камо ли секс  shok pardon Как го правите, не знам.. Вие (ако има такива, които обичат) сте НЕчовеци за мене  funnytooth
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #616 -: март 20, 2015, 14:13:54 »

така, така, всичко ше си кажете  beating tease
аз моят така го научих да яде неплуващи в мазнини яденета и така наречените от него "котешки манджи", това щото аз ги готвя. pardon
семпло, без сто продукта вътре и после не му е лошо на корема.
И неговите роднини още ахкат  и ихкат... biggrin
  Александрова, сутрин може да ме търсят само за фитнес и то откакто свикнах pleasantry pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #617 -: март 20, 2015, 14:18:56 »

Да бе...всички готвят, никой секс не прави.

А, не бе, човек! Тупах праха от тенджУрите ми biggrin
Иначе секс си правим. Хич ми не дреме кое време е от деня! Аз сутрин не обичам да говоря или да ми говорят, ама за другото хич ми не пречи.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #618 -: март 20, 2015, 14:20:59 »

 always_and_forever , те хората са казали - от сън спомен няма! Да си знаеш за другия път.
Аз напоследък си проспивам живота. Вечер съм като труп.
Тони, той и моя хубавец не ядеше зеленчуци и плодове доброволно, ама да го видиш сега как пасе треворляци с мен и си тръся някоя и друга ябълка.  diablo
Майка му чак не вярва как може да се нахрани само с една салата за вечеря и да не е отслабнал с едни 30кг. Ми не е отслабнал, изглежда по-здрав само.
Аз пък покрай него се научих да ям месо от време на време, така че сме квит.
Ааа, сутрин едвам се изстъргвам да стана за работа, ако трябва и 1ч по-рано за цуни-гуни- никъв шанс. Сутрин съм ето така:
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #619 -: март 20, 2015, 14:22:16 »

Мен като ме пипнат и съм готова - сутрин, обед, вечер, не отказвам никога. Главоболие аз в тоя живот до сега не съм имала.  funnytooth
« Последна редакция: март 20, 2015, 14:23:53 от nadelina88 » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #620 -: март 20, 2015, 14:23:28 »

Бе аз не съм виновна че моя мъж под манджа има предвид пържола. То у тях това се готви, у нас баце манджички. Ама хич не ми е дали ял или не. Ако е гладен ще яде всичко.От няколко дни ми е много смешен, толкова свикна той да готви и подрежда кухнята, че сега като му пипам там нещата се сърди хахаха.

Тони то сутрешния е най-сладък smile за добро утро. Ама ако не съм на работа  blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #621 -: март 20, 2015, 14:27:27 »

Точно това щях да кажа Мариолка, той като е свикнал само той да вършее в последно врееме, сега как се разбирате lol

Хм, най-сладък няма как да ми е, втория ми е най-сладък на мен, ама рядко се случва хахаха Изцеждащо е  blum
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #622 -: март 20, 2015, 14:27:52 »

Мен като ме пипнат и съм готова - сутрин, обед, вечер, не отказвам никога. Главоболие аз в тоя живот до сега не съм имала.  funnytooth
Хахаха, Наде, ще ме умориш! Аз цяло лято бях така. ММ беше извън БГ и ми беше самотно.
Иначе уикенда по-може да ме навие човек. Ама през седмицата - nea
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #623 -: март 20, 2015, 14:30:17 »

Точно това щях да кажа Мариолка, той като е свикнал само той да вършее в последно врееме, сега как се разбирате lol


като снаха и свекърва сме, вчера половин час ми мрънка как не съм наредила правилно чиниите в съдомиялната, и как еди коя си кърпичка закачена еди къде си съм я преместила и сега не знаел къде  crazy
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #624 -: март 20, 2015, 14:31:47 »

Нат, на мен говориш, а ти си проспиваш живота.  funnytooth
Тази мечка е много яка.  funnytooth

Наде, ти си НЕчовек, както казва Тони.  girl_wink
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #625 -: март 20, 2015, 14:32:53 »

Оххх, чак мен предизвикахте с тая тема, хихиххиххи

Аз едно време много обичах секса сутрин, но сега, още преди ние самите да сме отворили очи и при нас в леглото има още четири крака и четири ръце, хахаххах нямаме време да си помислим даже за секс... Ами така е - преди децата да се появят правехме секс, когато искахме, сега правим, когато можем  pardon pardon

Аз запретвам ръкави да майсторя торта за малката ми дъщеря, че ще имаме празник за 3тия ѝ рожден ден. Мъфините много ме вдъхновиха, но не съм такъв майстор, така че при мен всеки път е - каквото стане, такова  smile Темата ни отново е Замръзналото кралство  smile

Свекърва, направо ме разби с оня коментар, щях да падна от смях като го прочетох  funnytooth

Веси, Веси, ще взимаме пример от вас значи  understand understand

Аз от март си избрах рождената ми дада - 7ми март, а тук от началото на март е само облачно и вали, но точно 7ми и 8ми март бяха разкошни, слънчеви и топли пролетни дни, доволна съм тази година  smile

Внимание - 6 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше. -  Ееееее, не, нямате насмогване просто, хахаххахха
« Последна редакция: март 20, 2015, 14:35:42 от alben4ik » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #626 -: март 20, 2015, 14:35:26 »

Последни публикации
Последни публикации   
Re:Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта от alben4ik (Кафе или чай?)   Днес в 14:32:53
Re:Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта от always_and_forever (Кафе или чай?)   Днес в 14:31:47
Re:Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта от mariola85 (Кафе или чай?)   Днес в 14:30:17
Re:Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта от nansita (Кафе или чай?)   Днес в 14:27:52
Re:Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта от alexandrova_90 (Кафе или чай?)   Днес в 14:27:27
Re:Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта от mariola85 (Кафе или чай?)   Днес в 14:23:28
Re:Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта от nadelina88 (Кафе или чай?)   Днес в 14:22:16
Re:Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта от nansita (Кафе или чай?)   Днес в 14:20:59
Re:Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта от Alichka (Кафе или чай?)   Днес в 14:18:56
Re:Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта от emmmmmy (Кафе или чай?)   Днес в 14:13:54




Личи си, че за секс е станало дума  girl_haha funnytooth

ЕДИТ: Албенчик, дай Боже всеки му такива сутрини!  Сигурна съм, че понякога ви иска повече време да сте сами, ама  pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #627 -: март 20, 2015, 15:04:02 »

Абе, кога успяхте да изпишете толкова  Oh my ... Oh my ...
Аз се съобразявам с предпочитанията на съпруга за ядене и това готвя, защото рядко ям нещо повече от веднъж и няма смисъл. И в неговата рода се учудват как яде някой неща и всеки пък като им споделя нещо такова и се почва "онзи ден готвих зелен фасул"; "ама, той не го яде, нали?"; '' Напротив и много му хареса!"; " Глупости, той не яде такива неща!"  beating
Пак се връщаме на темата със секса, харесва ми  blush
Тони и аз преди мразех сутрин, сутрин поне 30мин не трябва да говоря и да права каквото и да е, но четох една статия и реших да пробвам и ми хареса. Просто трябва да се настроиш предварително и да не бързаш за работа де.
Мъфините са супер яки!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #628 -: март 20, 2015, 15:08:49 »

Всяко друго време на денонощието е добре дошъл ММ, ама сутрин.. Как да се настройвам, какво да правя не знам  nea В последно време ми казва, че все той поемал инициативата за секс.. Е то всяка вечер има мач... Каква инициатива братче.. Все гости.. Трябва да чакам полувремето и да го привикам в другата стая..
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #629 -: март 20, 2015, 15:10:15 »

Какви са тия мьфини?

Ние за последно правихме за св Валентин. Сега чакаме Коледа.
Активен
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines