Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 18:40:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 227556 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #600 -: март 20, 2015, 12:51:42 »

Ха, Наде, за мен е неработен  tease yahoo Ще меря рокли, пак хаха

Да ви кажа и на вас, за първи път, откакто гледам рокли се влюбих в една и то в български сайт, запазих час утре ще ходя да я видя (Холидей)  danceg Yes
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #601 -: март 20, 2015, 12:56:40 »

Брей! Много сте изписали днес. Щото е петък,сигурно.
Много благодаря за пожеланията! Ще й ги предам довечера.  give_rose
Наде, тя е една любовчийка...направо падам с нея smile Имала си гадже в училище. Ама извън училище не били гаджета. Смея се с глас всеки път.
Аз пък утре пък съм сама в нашия аквариум (така наричм кабинета в офиса) и ще си тъпея на воля, понеже сме приключили с текущите задачки.
Тони, с нашата обща дружка сме. Аз нямам против да дойдеш с нас.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #602 -: март 20, 2015, 12:57:46 »

Хм, измъкнахте се Wink Няма да досаждам  give_rose
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #603 -: март 20, 2015, 12:59:44 »

 badgirl Ще се засечем на шоко изложението,няма драми. Може и по-рано,ако звездите се подредят правилно biggrin
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #604 -: март 20, 2015, 13:05:41 »

nansita, ЧРД на сестра ти! Ох, като каза тийн години и се сетих за изводите на Ина за децата blush
Мариолка, какво ще готвиш?
Тази сутрин ММ попита какво ще правя. Аз му отговарям подробно "Картофена запеканка със спанак и моркови" и то "Ясноооо! То голяма запеканка ще стане!" Пък кой да го знае, че не се справял във WC-то pardon
Най-после утре ще успея да свърша задачки-закачки. През седмицата няма как с дребното човече. Ще проверявам и за билети за театъра, че току виж пак свършили за раз време.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #605 -: март 20, 2015, 13:21:06 »

Аличка  funnytooth funnytooth funnytooth Отказа ли се от запеканката?   blush
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #606 -: март 20, 2015, 13:29:51 »

А, не! Подхванах я даже! Аз и с перисталтиката да му се съобразявам... beating Бой! Бой! Пък ще му мине...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #607 -: март 20, 2015, 13:34:46 »

за перисталтиката да зима ленено семе с кисело мляко и да пие бананов сок  diablo blum
сериозна съм де . таз запеканка ми звучи добре, аз днес съм на безмлечни  и съм тъжна
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #608 -: март 20, 2015, 13:36:21 »


Мариолка, какво ще готвиш?


грах с моркови на фурна smile ММ го мрази от душата това ястие аз си умирам за него 
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #609 -: март 20, 2015, 13:48:55 »

Хахах, какви всеотдайни съпруги сме lol
Еми, още от вчера много се смях на новия ти аватар. И за теб май ще трябва да пращат мъфинчета с тия ми ти дребосъци blum

Те такова ще е http://www.receptite.com/%D1%80%D0%B5%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0%B0/%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B0-%D1%81-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BE%D1%84%D0%B8-%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%B8-%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BA Ама без праза, че не го понасям pardon
« Последна редакция: март 20, 2015, 13:51:42 от Alichka » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #610 -: март 20, 2015, 13:55:42 »

Хахах, какви всеотдайни съпруги сме lol

Да бе...всички готвят, никой секс не прави. В какво време живеем?!  girl_impossible

Митко вчера стои гол до кръста до мен и ми вика "пак ми е пораснал корема..качил съм"... и аз "защото не правиш секс!!!!!!"  diablo
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #611 -: март 20, 2015, 13:57:44 »

Мариолка, горкия човечец ще седи гладен и ще гледа тъжно накрая! ММ в такива моменти отива до магазина, купува си най-миризливата наденица, изпича си я, осмърдява цялата кухня барабар с хола на наденица, на мен ми става лошо и накрая аз съм нещастна. Бързо ме отказа да готвя неща, които само аз си ям. Сега го моря с една салата за вечеря. Обаче усещам как скоро ще си отмъсти и ще отвори някоя рибна консерва, а аз ще си легна леко пребледняла и със свит стомах.
Али, бой му е майката! Редовно и по малко, да не отвиква и да си знае biggrin MM няма такива проблеми. Редовен е и снощи (по незнайно какъв начин стигнахме до тая тема) каза,че 10г си го е тренирал crazy На Ина статисткиката е вярна- то не може да й се насмогне на дрехи! Много бързо ги израства, къса ги по чиновете..вечно има някаква дупка на коленете. Аз не бях така едно време! beating
Еми, съчувствам ти искрено. Аз без сиренце не мога.
Да бе...всички готвят, никой секс не прави. В какво време живеем?!  girl_impossible
  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #612 -: март 20, 2015, 14:04:33 »

хаха Аличка, то и мен зариби една приятелка, ама Александрова ме уреди и скоро ще получи такива мъфини като нейните  good
Мариолка и аз като мъж ти мразя и грах и моркови,па в съчетание да не говорим  blum blum blum

 chieftain
 ма молА ви се, аз секс правя
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #613 -: март 20, 2015, 14:07:26 »

Оф, пак зациклих (работно имам предвид crazy)

Аз ще правя леща довече, това е единственото нещо, наподобяващо супа, което Илиян приема за храна!! А аз обожавам супи, но не мога да готвя супа само за себе си  cray Затова супи само на работа, но виж леща.. Много хубаво я правя иии я хапва сладко, сладко..

Мариолка, какъв грах бе момиче.. Мразя грах, но може би, защото вкъщи никога не е готвен грах, ама НИКОГА! А, според мен вкусът се възпитава и няма как да го ям на 24 години, като никога преди не съм  pardon

Да ви кажа, че май не съм.. ММ е супер странен, като се запознахме ядеше месо само и единствено под формата на кайма, никакви пържоли, никакви пилета, патици и т.нн Търпях и се съобразявах почти 2 години, писна ми от скапани наденици, кюфтета, кебапчета и т.н Аз, къде ли не обичам месо, а с тях съвсем ме отказа.. Наскоро проядох месо отново и започнах бавно да му говоря, че тр да яде месо, а не тая смрад и леко по леко, той вече яде ПЪРЖОЛИ.. Постоянно пускам снимки на майка му, която не спира да ми казва - какво и как обича синчето на мама  crazy И всичките му близки са  Oh my ... , ама той не обича, никога не е ял и т.н Не обича, друг път, яде пържолките и му пукат ушичките  funnytooth DANCE
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #614 -: март 20, 2015, 14:11:00 »

Хахах, какви всеотдайни съпруги сме lol

Всеотдайни сме. Аз винаги готвя това, което обича и май той ми е стимула да готвя.  heart Готвя с любов, защото знам за кой е...  heart

Али, вкусно изглежда тази запеканка.  smile

Цитат
Да бе...всички готвят, никой секс не прави. В какво време живеем?!  girl_impossible

Аз пък снощи си проспах шанса.  blush

Наде
  funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines