Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 23:23:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 227570 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #570 -: март 19, 2015, 17:21:03 »

"Къде отивали щъркелите, като донесат бебето?"

Обратно в гащите Wink
А, не издавам още нещата, че днес бях на път да се откажа.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #571 -: март 19, 2015, 17:27:07 »

Хахаха  funnytooth funnytooth funnytooth
Днес тъкмо се базиках с една приятелка да хваща щъркела за клюна и да го води към спалнята,ама кой да се сети за развоя на вица.
Ааа, няма да се отказваш! Ти си способна жена, с умения и амбиции. Ще помагаме,ако трябва и ако можем.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #572 -: март 19, 2015, 19:26:37 »

хахахах, Аличка  funnytooth funnytooth funnytooth хареса ми! Успех с проекта и не се отказвай, после като свършиш ще си удовлетворена от резултата.
Тони, горкия човек, може и да не повтори гостуване в Бг. Я вярно кажи къде работиш, може да сме пробвали ваши тори или пък да пробваме  Wink
Свекърва, ама ти сериозно ли го каза това на сватята? Ще падна с тебе  lol lol LAUGHTER LAUGHTER
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #573 -: март 19, 2015, 20:16:18 »

Свекърва, ама ти сериозно ли го каза това на сватята? Ще падна с тебе  lol lol LAUGHTER LAUGHTER
Абсолютно сериозно и без да мисля го изръсих. Но определено и аз бях шокирана от факта, че сватята ще кани на сватбата на дъщеря си човек, който я е разраждал  funnytooth Сега, държа да напомня, че бяхме общо 50 души, като "наши" и "ваши" изобщо не се познаваха, включително нашите не познаваха булката, а другите - младоженеца. Нашите поне се знаеха помежду си, че бяхме роднини, а другите се виждаха за първи път. Хехе, кумът и кумата също се запознаха на сватбата. Абе, луда работа беше тази сватба, още не съм се вдъхновила да я преразкажа в мой си стил. Wink То как всичко, което можеше да се обърка, се обърка, ама по няколко пъти, да се чудиш объркало ли се е или - не. smile
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #574 -: март 19, 2015, 21:02:16 »

Ех Свекс помниа тази сватба... голям огън ти горя на главата smile
та гледам добра тема сте захванали - секса, и се чудя млади хора с брак от скоро видиш ли от време на време girl_impossible не за да се Фаля ама ако не ме обърне Колето 3-4 пъти на седмица ще избягам Girl_hide  Като се омъжих един дядо ми вика " от мен да знаеш булка ползаш го не ползваш времето му минава"
Тъй че ползвайте да не му мине времето  Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #575 -: март 19, 2015, 21:37:53 »

 funnytooth funnytooth funnytooth

Как' Сийке, не си от тях, ама минавай по често да му се не види…
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #576 -: март 20, 2015, 03:46:38 »

Абе минавам ама ни за доктор ни за тиган мнение имам ,виж "тънкато" част е друга работа  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #577 -: март 20, 2015, 08:43:07 »

Добро утро, прекраснициии  give_rose И този сняг, отново lacnl8

Веси, приятно ще ни е да пишеш по-често, посмях се от сутринта с коментара ти  girl_haha

Рататуй,
само ти не знаеш сигурно хахаха Счетоводител съм в Сладкарници Пчела  pardon


Бременните - Мариола и Миленка - се губят нещо? Я бързо да си кажете, какви ги вършите  beating

Ааааааа и Честит ви ПЕТЪК  bouncinggirl goody
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #578 -: март 20, 2015, 08:44:32 »

Аааа, щом е такава работата - ще се ползваме, ще се ползваме girl_wink
Тъкмо ще има кой да ни приземява, като се заприказваме за тигани и за доХтори blum
Свекърва, това с интимните части на сватята като виц звучи. Мале, мале, като се сетя и за арестуването на синовете ти... Поне си подготвена за сватба на малкия син. Едва ли нещо ново ще ти се изсипе на главата.
Ей, заредихте ме с настроение в това снежно утро Coffe
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #579 -: март 20, 2015, 09:03:21 »

Хаха, петъчен привет! И на мен ми е весело - хем слънце, хем сняг при нас!
Али, то цялата сватба беше почти като виц, с тази разлика, че аз нещо се бях взела на сериозно и приемах всичко твърде лично. Сега, като се гледам от разстояние на времето, направо има сценарий за комедиен филм smile
Аз вече мераци за секс нямам, ама за любов винаги съм готова Wink. Особено с чужд мъж, ако може и по-млад blum.
Айде на петъчен танц работещите....
Започвам да стягам багажа за Сингапур. Хехе, купих си нови сандали и ги разтъпквам. Майка ми ми вика: "Ти да не излезеш сега с тях, ще настинеш!" Дали винаги за майките децата остават глупави funnytooth
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #580 -: март 20, 2015, 09:57:30 »

Хахах Свекс, ти си страшно забавна бе, жено!!!  funnytooth

Ох, като каза Свекито за чуждия мъж, загледах се в един сериал - Betrayal (има го в замунда).. И там за изневяра се разказва.. Много интересно, хаха да не ме подтикне цялото това говорене за хойкане - преди сватбата  crazy blush

Сетих се да ви кажа за тез дни през март.. Избрах си на произволен принцип 9.03 - тогава имаше слънце, мъгла, дъжд, сняг, буря - т.е точно като мен хахахаха .. Викам нищо, ще видим на рождената дата.. На 18 слънцеее, хубаво време, викам си ще ме огрее и мен.. Трънки на 19 се повтори обстановката от 09.. Смахнат човек съм  crazy pardon

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #581 -: март 20, 2015, 10:05:37 »

Александрова, то иначе пък хич не е интересно. Даже с една приятелка се чудихме ние ли сме смахнати, че само такива неща на нас ни се случват. Няма случай да се съберем и да няма гаф...
Сещам се за една пратка. Може да съм казвала - ще прощавате. Пускам й подарък за ЧРД-то. Първо щях да посоча не нейния телефон, а на една нейна адашка - моя колежка от унито. Усетих се навреме. После - вместо за кв. Левски, запофичили пратката за град Левски. Звъннали на телефона й и я питали дали познавала такова лице (за моето иде реч). Ама то само едно магаре Марко се казва... Докато се разберат кой къде се намира и къде живее... Добре че не беше живо, че щеше да е умряло.
Мен пък щяха да ме пишат по вестниците - че съм се удавила в кафе. pardon Тъкмо отпивам и чета как Свекърва ще ходи със сандали из снега laugh Смях, смях, стиснала съм устни - ни напред, ни назад с кафето tease
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #582 -: март 20, 2015, 10:10:52 »

Аз сега пуснах пратка за кумата (има рожден ден) и направихме мъфини със захарна декорация с Проклетниците.. Опаковах я яко всеки мъфин в отделен целофан, после в гнезденца, после с бабъл и кашонче, на което надписахме ЧУПЛИВО, стрелки и т.н.. Ха, дано стигнат.. Ако не, имам снимка как е трябвало да изглеждат  cray pardon
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #583 -: март 20, 2015, 10:13:11 »

Добро утро, момичета!
Веси, с глас се смях. Ще ме уморите от сутринта.
Аз имам да черпя - систъра днес става на 13! Кога мина времето, до оня ден я разхождах за ръка след детска градина...днес вече е див пубер.   Torte Birthday
Тони, ти на 19 март ли си родена? ЧРД на патерици,тогава!
Свекс, очакваме разказа за сватбата с нетърпение smile
 
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #584 -: март 20, 2015, 10:16:15 »

Нат, на 19 като дата бе smile Иначе 19.10 - запомни тази дата  funnytooth girl_haha


Ето ги мъфенсите -
« Последна редакция: март 20, 2015, 10:27:28 от alexandrova_90 » Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines