Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 15:28:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 237763 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #555 -: март 19, 2015, 11:08:20 »

Хаххахаха, Свекървааааа.. ще ме умориш... Ох, пристигна ни делегацията (7 човека  Oh my ...) италианци, качваме единия до втория етаж, където ни е цеха за шоколадови фигури  (с външни стълби) и като падна единия.. Навън валят ПАРЦАЛИИИИИИИИ сняг.. горкия човек.. само ох-ка и "мама миаааа" хахаха Сега мажат, ама не ми се стои един работи - 15 гледат  crazy Аз съм само по кафенцата и обяда хаха  pardon
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #556 -: март 19, 2015, 11:13:16 »

аххахха свекс разбиваш ме.... lol

Ратче приеха ме по оценките от бакалавъра и магистъра
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #557 -: март 19, 2015, 11:14:53 »

Момичета, гледате ли На кафе? Един мъж предложи на половинката си брак в ефира. Ех, колко хубаво....  cray Плачещо момиче
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #558 -: март 19, 2015, 11:26:26 »

Миленка колко е таксата за кандидатстване ако помниш, че мисля да подам документи май, ама да я платя предварително, че не ми се кисне по банки.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #559 -: март 19, 2015, 11:39:26 »

Свекс хаахха funnytooth funnytooth funnytooth ша паднааа.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #560 -: март 19, 2015, 11:44:00 »

Таксата за кандидатстване е 30лв. онлайн. Сега обаче не знам дали имат прием - май чак наесен....
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #561 -: март 19, 2015, 11:45:19 »

За какво пак си говорите дето не сьм в час  Плачещо момиче
Секс? Какво е това ??  crazy
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #562 -: март 19, 2015, 12:27:31 »

И аз това попитах, Ина, ама май няма кой да ни просветли.  girl_wink
А какво стана с твоето CV?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #563 -: март 19, 2015, 12:38:48 »

Аааай, верно да. Сега видях  funnytooth

Мани, мани от вьрастта ще да е.  girl_impossible

Сьс СВто нищо, днеска имам други много важни на главата. Ама за забележката си права  good Айде да използвам, че пиша, та да ти кажа, ако имаш варианти по-хубави и време за губене, прати ще сьм ти благодарна  good
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #564 -: март 19, 2015, 13:10:07 »

Ина, изпратих ти един вариант. Виж дали ще ти допадне.  girl_wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #565 -: март 19, 2015, 16:50:21 »

Затишие  girl_impossible

Ох, свърши почти объркания ми работен ден  crazy Италианецът е с травма, чак в болницата го водили - снимки и т.н, ще запомни гостуването си в България  blush Другите направиха някакви торти, но не ги опитвах, нали съм на диета  Girl_hide Сега отивам на кола маска и то при друга козметичка, не при моята (няма я за няколко седмици), а вече не се издържа!!! Та, не ми е много приятно, ама няма как  pardon

Вие тотално се загубихте и се преместихте в "Отдушник".. Прекалено са дълги постовете, а темата е тежичка, не ми се чете да си призная  blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #566 -: март 19, 2015, 17:01:17 »

Тони, ти с какво се занимаваш? Чета тук за някакви шоколади, торти, пасти.  Bravo
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #567 -: март 19, 2015, 17:03:44 »

Аз пък съм пропуснала да пиша тук.
Днес цяла сутрин та чак до обяд бях в среща с екипа. После оправях едни таблици,че няма кой друг.
Ама се развихрих по други теми.  witch  tease
Ех какви теми сте подкарали само. "Запролетяването" като термин ми хареса и се посмях тихичко, че после ще трябва да обяснявам защо се смея.  crazy
По темата - при нас си е пролетно целогодишно. Едно време, в студентските ни години, сме изпадали в много нелепи ситуации. Над нас живееха едни бурни младежи, по цял ден и цяла нощ полилея се полюшваше като от земетресение. И се чуваше един характерен скърцащ звук. Скръц-скръц-скръц. Една вечер,както си лежим в леглото, се чу изскърцване и в следващия момент окачения на стената шкаф се разкачи, скъса се болта и падна. По някакво чудо не ни затисна.
Свекърва, голям майтап с тия гинеколози! Ама пък винаги ще има за какво да си говорят. biggrin
Лелеее, Тони, горкия човечец. Дано не е пострадал сериозно!
И аз пропускам отдушника, тъй като,ако започна по темата, няма да спра скоро. То е ясно, че няма как еднакво да обичаш 2 различни човека, ама чак пък толкоз! Заслужават да не си виждат внучетата такива хора. Обаче, аз говоря от позицията на човек без деца. Вероятно после се променя много мирогледа.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #568 -: март 19, 2015, 17:08:55 »

Аз да ти кажа нали съм се хванала с едно ново проектче - голям зор ми даде... Три дни проба-грешка-проба-грешка. Пфууу tease Ама от инат му хванах цаката, та днес май потръгна. И пусков срок имам. Да видим pardon
Тони, пращай тортетата насам. Има кой да ги яде Torte И шоколадови да са, моля Wink Така се каня да пробвам една рецепта за суфле (видях я оттук), ама тия дни съм го дала на уволнение в кухнята. Сготвих 1  манджа, свекървата и тя, майка донесе нещо... Рахат!
И аз се посмях за АГ темата. Ама то да ги туриш на една маса не върви и жените им с тях да са - темата си е такава. Да туриш друг - ще спестиш по някоя порция Wink
Ам то, запролетяването си е готино като термин. Ние само едно такова сме имали като сезон. Нали знаете за вица "Къде отивали щъркелите, като донесат бебето?"
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #569 -: март 19, 2015, 17:15:03 »

Аличка, аз не се сещам за вица. Ще го разкажеш ли?
А какъв проект си захванала?
Тони, и аз няма да откажа тортата Wink
Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines