Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 17:37:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 237821 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #540 -: март 18, 2015, 19:33:15 »

Мариолааааааааа  lol lol lol lol lol И Фани допълни хумора с това с кита. Направоооо ще ме убиете, много смешно ми стана!!!  funnytooth funnytooth
И аз не съм правила секс от декември месец, че и моя се оказа от плашливите. Вече съм на път да се взривя!  crazy
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: март 18, 2015, 19:39:49 »

Наскоро ходих на гинеколог и лекарката ме пита дали съм бременна. Изсмях ѝ се. Не можах да се сдържа. Като наближи време за болници и изведнъж ставам чуплива или нещо подобно. lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #542 -: март 18, 2015, 19:51:47 »

ей бабичките мии  tease
пак го обърнахте на монашество.
Мариолка, сложи едно бельо и го води бавно към спалнята.  Wink blum
Има такива мъже, пазят си жените и ги е бъзе. то от една страна хубаво, от друга- не толко хахахахааха
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #543 -: март 18, 2015, 20:47:12 »

7 страници мнения за 1 ден????!?!?!?!? Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy crazy

Леле майко...В такъв случай да се отчета - хоодих до Пловдив, взех си уверението от университета и после с мечи се разходихме малко по града. Много хубаво слънчице имаше та му се порадвахме - обзаведох се със слънчеви очила 2 блузи и 1 чанта - двете блузи са от един вече любим магазин на главната дето нещо над 10 лв нямма - искам такива магазини и в София пък... мрън.... huhhuh.gif
Ходихме до ресторант "Чучура" - дето го даваха при Манчев миналата седмица - ми покривките са си същите, в салатата ми липсваха половината продукти написани в менюто, супата ми беше студена.... Останахме мааааааалко разочаровани... Приятно беше,менюто наистина е променено и има някои неща които ми харесаха, но очаквах да видя повече след предаването - или поне да бъде много вкусно... Не беше... Беше ок, но не бих повторила, дори да го нямаше предаването... Иначе като цени е много добре, нямам оплаквания, но качеството на храната - просто не беше вкусно , съжалявам....

 Сега захващам да чета назад че да наваксам - целувки.... kiss2
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #544 -: март 18, 2015, 21:12:18 »

А лелелеееееееее - мислех да се включа за предложенията, после за брака, после за Женените..... но Еми изби рибата и се вкючвам направо по последната тема хахахах funnytooth funnytooth funnytooth

Мечо също се е "зазимил". каза че се е настроил на вълна зимен сън и не му пречи - все пак веднъж на 2-3 седмици ни идва музата... Не знам защо, всички ми разправяха че ще имам лудо желание за секс - ми нямам бе.... спи ми се, уморена съм, чувствам се като китче и не ми е конфортно... Нон-стоп като почнем мисля а бебо и не мога да се отпусна, мускулите ми се стягат навсякъде и не ми става кеф... пък си имам мъж не-егоист дето не го устройва само на него да му е добре, та затова сме се зазимили и двамта.. Чакаме пролетта, та да цъфнем хаххаха

Все пак си има значение де - тука 5 дена не мога да спя и се въртя като пумпал, преди два дни "запролетихме"  - спя като бебе! аххахаха  lol lol lol lol
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #545 -: март 18, 2015, 22:20:37 »

има, има, Миленка как да няма - на мен когато съм кит адски добре ми се получава... няма такъв филм просто само за чеврени точки!  Girl_hide blum  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #546 -: март 18, 2015, 22:44:28 »

В темата секса е табу, май nea Ами сигурно е разбираемо в това положение, знам ли и аз.  blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #547 -: март 19, 2015, 08:36:53 »

Добро утро  yahoo give_rose

Видях ви снощи, че пишете за секс, изчетох и като дойде реда да пиша... Дойде реда и за секс  pardon Та, не си спомням, какво исках да напиша  crazy Аз да ви кажа, откакто съм затлъстяла (за жалост не от бременеене) съм доста по жива, някак полагам повече усилия ли.. Точно, защото си мисля че като съм дебела и ще се загуби удоволствието.. Сексът дори е по-добър от преди хахахах Все пак ще си ям ябълките и ще се опитвам да слабея, защото мразя кюфтето в мен!  blush

Днес няма да имам никакво време да ви следя, поне така се очертава... В трескаво очакване сме на едни италианци, които ще показват няколко видя торти и ще има демонстрация... После сме на обяд с тях и шефовете.. Аз съм щяла да бъда представителното лице на фирмата  pleasantry crazy Нищо обичам да комуникирам с чужденци, поне се разнообразявам  danceg Yes
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #548 -: март 19, 2015, 09:08:10 »

То голям преход стана - предложения, брак, женени (кои с деца, кои без) и накрая секс. На нас пък ни върви зимата на секс. То затова и две бебета все октомври-ноември се получаваха pardon Лятото от жега ли, от друго ли... позадремват нещата blum
В Чучура съм сядала, ама преди ужасно много време. В предаването поне не видях някакви фрапиращи мизерии. Сравнявам го с едно от предаванията за софийска кръчма. Е, там си беше мизерно и мръсно NO
Миленка, кажи кой е магазина. На центъра не съм ходила от много време. Последно си харесах бански. Влизам, разпитвам, разглеждам в магазина и виждам табела "Намаление до 70%". Пред мен един бял бански с камъчета по горнището 1tongue Продавачката ми обяснява, показва и в тоя момент ММ влиза в магазина с малката, че нещо се беше размрънкала. Е, ММ уцели момента, в който продавачката каза "Банският е с камъни Сваровски. Има и сертификат за камъните" lol Да видите колко бързо ММ се обърна с количката и демонстративно излезе RUN
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #549 -: март 19, 2015, 09:22:04 »

Добро утро  smile

При мен пък вали нещо между дъжд и сняг. Пф писна ми вече.  crazy Аз си обичам жегитееее  pardon

Този път прескачането от тема в тема стана плавно и някак естествено. Не, че нещо, ама понякога се чудя как от една написана дума коренно се обръща раздумката.То това му е интересното де, ама все пак.  pardon

Аличка   funnytooth

Дано поне при вас да има мааалко слънце, че днес съм депресирана, заради липсата му при мен.  nea
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #550 -: март 19, 2015, 09:47:44 »

Добро утро!
Вчера само можах да прочета за секса, ама днес ще се включа. При нас нещата са си добре, аз съм го научила мм, като искам и получавам. Той в това отношение е по-пасивен, имам чувството, че ако аз не започна, няма и да се сети.
Втори ден ми е супер изморено, тия мачове ще ме уморят, всяка вечер преди 1 не можем да си легнем, аз ако играех по-малко щях да се изморя.
Миленка, радвам се, че хубаво сте си прекарали в Пловдив. Ти какво учиш ако не е тайна?
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #551 -: март 19, 2015, 10:26:02 »

Добро утроооооо....

Али - магазина е на главната, забравих как се казва, но на самия магазин си пише всичко до 10 лв. Магазина е на два етажа мисля, че беше близо до Тера нова, но е на отсрещната редица - не знам как да го обясня иначе, нали не съм наясно с Пловдив хич. blush

Ратче - аз реално не уча хахахах... Записах се заради бебчо, стопанска икономика в Пловдив във ВУАРР. Реално мисля да си отида на изпитите ако мога - една магистратура отгоре никога не е излишно, но не се силя много много....ще видим.

Днес ми е мързеливо, мисля да си остана вкъщи, да гледам телевизия, да се ровя по форума и да се наслаждавам на малки ритничета. Определено тотално ме хвана музата за пазаруване - вчера след Пловдив пак ходихме по магазините - оказа се че сме харесали легло с нестандартни размери за матраче, ама друго няма да влезе вкъщи за съжаление. Обаче Фил така се панира , ч нещо няма да е наред, че ато се прибрахме почна да мери, да измерва хахаха да мисли проекти pleasantry как да разместваме стаята... Накрая се успокои като видя че в интернет се намират матраци 60/110 достатъчно хубави за неговите критерии - усещам че това бебе ще е татковия принц и маминия крал хахахах И двамата гледаме някакви неща и все искаме най-доброто...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #552 -: март 19, 2015, 10:38:06 »

Рататуй, напълно те разбирам... С тези мачоовее е лудница.. Сутрин ставам в 7 и ми се иска да си ударя главата в стената хаха Освен това се опитвам да пия само по една кафе на ден, но ми е толкова трудно  crazy

Миленкааа,
ще бъдете страхотни сигурна съм..  LOVING
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #553 -: март 19, 2015, 11:04:26 »

Я върнете пак секса diablo къде го избихте на пазаруване.....
Аз още снощи исках да обединя темата брак и гинеколог, ама бързо прехвърлихте на секс.
Та говорим си ние със сватята как да подредим гостите по масите /имахме пълномощно, децата имаха отношение само по техните си колеги и приятели/. Тяхното семейство е много близко с гинеколога, изродил дъщеря и и той беше един от първите почетни гости, претендиращи за хубава маса. Ама с кого да е на масата? Хем трябва да личи, че е по от другите гости, хем да не му е скучно, щото нали той познава булката от първия и миг на този свят. И....сватята се сеща за моя брат, който също е гинеколог и подскача от радост: "Ами, да, ще седне с брат ти /и жена му/, тъкмо ще има за какво да си говорят!" Аз, нали съм си аз, се изцепвам колкото ми глас държи, заливайки се от смах: "Ами, добре, ама освен за твоята вагина, за какво друго да си говорят!"  funnytooth И изобщо не месихме гостите, а си бяха по маси на "ваши" и "наши".
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #554 -: март 19, 2015, 11:08:08 »

Миленка, а как те приеха? В смисъл държа ли приемен изпит?
Тони, оня ден атлетико с дузпите си ми провалиха секс вечерта, сигурна съм че е нарочо, защото ги мразя и ги псувам и те ми го върнаха,  като играха до никое време.
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines