Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 01:13:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 227577 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #525 -: март 18, 2015, 15:23:22 »

Али, може би е така, защото всяка си вярва на някой лекар, който може да е оплюван от други.. Или пък обратното.. Виждам в мамата, какви са спорове кой е по-по-най.. Безсмислени са де.. Виж за болниците е ползотворно да има, понеже аз като гледам каква ралика има  Oh my ... crazy
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #526 -: март 18, 2015, 15:43:10 »

Е, то ясно, че няма да играеш на руска рулетка с лекари... Wink Имам предвид, че много мои приятелки отидоха и родиха, ей така... анонимно. Тях никой не ги знаеше кои са и те никого не знаеха. То и за самите лекари сигурно е по-добре предварително да са запознати и да имат информация за родилката.
Иначе за разлики - има огромни разлики дори в рамките на един град shok
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #527 -: март 18, 2015, 15:58:48 »

Понякога тези хора, които не мислят много и не се интересуват са по-добре, че ние се обременяваме доста.. Все пак не бих се оперирала или родила при лекар, който не познавам..Дано не ми се налага  nea blush
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #528 -: март 18, 2015, 16:15:09 »

О, подкрепям с 2 ръце и 2 вдигнати палеца ДА има такива теми!  good
Може да го отнесем като предложение на глобалния модератор smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #529 -: март 18, 2015, 16:23:34 »

Май има такива теми. Такива теми обаче не са наистина вървежни тук.А и както Тони казва за една лекаря е добър за друга лош.Въпреки че аз моята лекарка според автобиографията и я избрах. След това потърсих отзиви и всичко пасна. Но я проучвах месец два  blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #530 -: март 18, 2015, 16:33:06 »

Аз също като Мариола не вярвам, че бракът разваля връзката между хората. Не знам на какво може да се дължи. Чудно ми е как двама човека, които са живели години наред на семейни начела, изведнъж сключват брак и Край отношенията им вече не са същите. Бракът трябва да свързва двама души, а не да ги разделя. Лично аз много държа на брака и вярвам, че съм си намерила мъж, който споделя моите виждания. Дори предложението ми подейства успокоително. Мисля си, че след сватбата ще се чувствам още по-добре. Не вярвам, когато някой ми каже, че не иска сватба. Е, не вярвам.

Напълни споделям вижданията на Аличка за сватбата. Фамилията нямам търпения да я сменя (дълго за обяснение), пръстените са важни и за двамата, а сватбата или ще е в един ден, или не виждам смисъл да се правят подобни подписвания, венчавки и т.н. някъде в бъдещето.
Иначе за детето преди сватбата, не знам защо, но винаги съм искала първо сватба, а после бебе. Не, че ще го върна, но все пак.

Не знам за вас, но аз си умирам от страх, когато тръгна да раждам, на какъв лекар ще попадна. Настръхва ми косата само като си помисля.  shok
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #531 -: март 18, 2015, 16:47:26 »

Миме, особено за Враца.. Добре е да умираш от страх.. В последната година се родиха няколко бебчета на мои приятелки и бременността е наблюдавана от уж много добри лекари, изродени са от тях и накрая някакви сериозно увреждания и аномалии.. НЯМА ДОБРИ ГИНЕКОЛОЗИ ВЪВ ВРАЦА.. Майка ми е друг пример, затова колко са неграмотни... Като чуеш, че си бременна, СОФИЯ!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #532 -: март 18, 2015, 17:34:02 »

Да, точно това ме плаши. Моята приятелка, която роди миналата година извади късмет и нямаше проблеми, но имам други примери, за които не искам да мисля.
Да, София, но ако бременността се следи при лекаря, който ще изражда, това постоянно ходене от друг град в София, няма да е много приятно. Да не говорим, че ако раждането се развие по-бързо от очакваното. Абе 300 работи са. Айде, това да стане, пък ще го мислим, че сега се получава малко като Нероден Петко.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #533 -: март 18, 2015, 17:48:18 »

  Айде, това да стане, пък ще го мислим, че сега се получава малко като Нероден Петко.

добре, че ти го каза, да не ви го казвам аз Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #534 -: март 18, 2015, 17:57:03 »

аз повече не бих се омъжила със сватба, ама това повечето от вас са го чували от мен и на живо smile
А за нероден Петко, верно няма да мисля и аз, като му дойде времето, ако му дойде- къвто ми е късметът smile
напоследък сме станали като пенсионерките пред кабинета на моя личен лекар хаха, дайте да говорим за секс бре smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #535 -: март 18, 2015, 18:16:43 »

секс кое къде? а? не съм виждала такова нещо от миналата година  funnytooth Плачещо момиче Докторката каза ония ден вече всичко е разрешено разходки, секс, и ММ вика ааа не, да забрави  shok
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #536 -: март 18, 2015, 18:20:42 »

секс кое къде? а? не съм виждала такова нещо от миналата година  funnytooth Плачещо момиче Докторката каза ония ден вече всичко е разрешено разходки, секс, и ММ вика ааа не, да забрави  shok
кой е тоя мъж дето се дърпа? те обикновено напират, макар че сигурно не им е много приятно да го правят с кит, хахахаха.... пробвай, може да родиш по-бързо!!!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #537 -: март 18, 2015, 18:26:10 »

Абе мъжете са страхливи в това отношение. Да не стане нещо, да не навреди и т.н.  pleasantry
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #538 -: март 18, 2015, 18:47:46 »

Фани аз докато се дотуткам до леглото, докато легна половин час минава хахаха а съм само сексапил тия дни хахах страх го е, не се дава лесно  funnytooth
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #539 -: март 18, 2015, 18:48:47 »

Секс?! Какво е това?  pardon
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines