Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 21:26:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 237908 пъти)
 
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #465 -: март 16, 2015, 20:53:48 »

juji, имаш ли номер за проследяване? Изтекъл ли ти е срокът на защита? Продавачът с добър рейтинг ли е?
Аз от Алиекспрес само главата не съм си поръчвала.  pardon

Благодаря на всички за пожеланията и комплиментите.  give_rose give_rose give_rose


Имам да, моя мъж провери...... Ще изчакаме още да видим. Доволна ли си от качеството на това което поръча.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: март 16, 2015, 21:44:01 »

От някои неща, да. От други, не. На късмет е, общо взето.  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: март 17, 2015, 08:22:08 »

Добро утро, момичета smile Толкова е слънчево и прекрасно времето навън, че се размечтах...

Каня ви да закусим и изпием сутрешното си кафе в Париж, макар и да не ми е сред любимите дестинации - тази гледка си заслужава  give_rose



Наде, първоначално си помислих, че се шегуваш  и е някаква история  huhhuh.gif На подсъзнателно ниво са те налегнали някакви размисли и страсти явно...  pardon Аз като започнах да пиша, ти май коментираше, как си видяла твой бивш и се притесняваше, как изглеждаш .. Хммм  Girl_hide

Гледахте ли снощи Капките, според мен този епизод беше далеч по-силен от първия. Може би се и поотпуснаха, но доста добре се справиха.. Осебено моя Ерос  heart
« Последна редакция: март 17, 2015, 08:24:05 от alexandrova_90 » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: март 17, 2015, 08:24:26 »

Добро утро и от мен smile

И при мен е слънчево още от ранни зори. Идеално, защото след малко излизам.  blum

Лек ден на всички smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: март 17, 2015, 09:03:24 »

Добро утро!
Пожелавам на всеки да си пие кафето или каквото пие с шзглид към АК.
Неделинка, не мога да ти помогна с разтълкуването на съня, но ако има други неща, за които да се хванеш ги провери в съновник.
Капките вчера бяха по-добре от миналия път, Ерос и на мен ми беше фаворит.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #470 -: март 17, 2015, 09:29:38 »

Добро утро и от мен!

Аз имам мускулна треска от вчерашната разходка и сега събирам сили за днешната. Даже мисля да си сготвя нещо хехехе Времето изглежда супер , ще се възползвам че пак щяло сняг да вали но пък от събота идвала пролетта. Wink

За капките и на мен ме изкефиха, водещите надминаха себе си! Мен и Дриско ( Криско)  ме изкефи, колко хубаво момиченце беше ахха с това краченце. Wink

Ина ако искаш да ги гледаш ето тук. :
http://play.novatv.bg/programi/kato-dve-kapki-voda/585698?autostart=true
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #471 -: март 17, 2015, 11:39:14 »

Добрутро и от мен smile Матиолка радвам ти се много че се разхождаш, аз се опитвам да се навия да изляза но днес ми се почива, че утре ще ходя до Пловдив за университета. Което ми напомня- който иска и има време може да се видим. Ние ще сме с мечо и мислим да се разходим малко като приключим с унито smile

Капките много ме накефиха искрено се смях с тях снощи, Азис си личеше че му беше мн трудно, а тая Нона кво я бутат не мога да разбера.... nea иначе Криско също беше як..
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: март 17, 2015, 11:49:19 »

Здравейте и от мен smile
Тони, много красива гледка  heart  Аз лично предпочитам Италия smile
Аз снощи нищо не съм гледала. Прибрах се и започнах да подготвям полека лека част от подаръчетата за гости. 2 часа магарих шаблона на розичките, за да не се налага да ги очертавам, а да ги разпечатвам директно. Накрая намерих готов в нета и малко ме хвана яд. Накрая изрязах и сгънах 4 розички. С това темпо ще ми трябва една бригада китайчета, за да успея biggrin
Миленка, много обичам да се разхождам из Пловдив! Зареждам се с положителна енергия там  heart
Наде, доста странен сън. Може би трябва да се замислиш за значението. С какво новия Митко те привлича повече? Може би твоя Митко има същите качества..в крайна сметка е просто сън.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: март 17, 2015, 11:53:51 »

добрутро, ден или там каквото ви е на душа smile !
Аз предпочитам всеки град , който да не е моят, не за друго, а защото ми се пътува много smile. Зимата твърде се проточиии sad

Вижте каква благородна инициатива,оригинална !
http://www.chicagotribune.com/news/ct-teen-knitting-clubs-met-20150314-story.html#page=1
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: март 17, 2015, 12:08:06 »

Нат, аз обожавам Италия, ако ММ не ме кара да ходя и на други места.. Все натам щяхме да пътуваме  heart Родена съм за тия земи smile А Париж ми е малко прехвален.. Първият път беше истинско разочарование като бях там с голямата кошница.... После все по работа и не бях чак така настроене, та по-добре..  pardon

Миленка, много се радвам, че ще съчетаете полезното с приятното.. Пловдив със сигурност е най-красивия град в България за мен... Приказно ми е..  good Нямам против да се срещнем на кафенце там, изчакайте ме хахах  danceg






Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #475 -: март 17, 2015, 12:09:53 »

Добър ден и от мен.Днес едно сълнце е изгряло и народа веднага се е показал по кафетата.
До края на седмицата пак щяло да се развали това време ли толкова ми писна от студове и ветрове, че......

Един клиент ме изнерви ,и ядоса много днес.Две седмици му правя оферти,скъсах се да му оправям нещата по щетата ,която имаше и в крайна сметка ,му изплатиха една чудна сума .Той за благодарност 2 седмици ме лъже и мотае и само оферти иска ,а не идва да си поднови застраховката.Направо съм бясна.Но нищо ,той има още няколко застраховки ,стане ли щета ,няма да си давам зор въобще,той да си гони и да звъни по София ,аз само документите ще изпратя.Егати несериозната и фалшива работа diablo

Чакам си крем супата от съседния ресторант и салатата  и да се наям пък дано ми се пооправи настроението
« Последна редакция: март 17, 2015, 12:48:32 от juji » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: март 17, 2015, 12:15:41 »

Аз съм на плодове и чайове днес, не си взех нищо за ядене  pardon Добър апетит на теб smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: март 17, 2015, 12:21:24 »

Здравейте smile

Моите пристрастия към Париж всички ги знаете, така че ей ся да кажете тръгвам smile

nadelina88 казавай му на Митко да се стяга, да не  му се разплете кошницата  с тия сънища Wink

Времето изглежда много приятно, само зяпам през прозореца и се мотам днес smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #478 -: март 17, 2015, 12:49:53 »

Абе щях да ви питам  - гледахте ли Москов как накара Диков да си говори сам? Напълни ми душата! Свалили са го от вбокс и тн но го има в новаплей интервюто! Много ме изкефи smile
Аз си поръчах кфс и сядам да гледам филмче smile целувки и до после
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #479 -: март 17, 2015, 12:53:15 »

Да се включа и аз за едно здрасти heart
Миленка, за съжаление утре не съм в Пловдив. Отивам до Карлово да видя една прехвалена фирма за облекла, само за износ. Ще пътувам с приятелка и би трябвало да се върнем към 17ч. Имам ти мобилния, ако се променят нещата, ще звъня да се видим.
Наде, мисля си и аз същото за съня Wink. Случвало ми се е и на мен да повтарям сън, особено ако съм се замисляла над неговото значение. Иначе сигурно си видяла какво пише в съновника:
http://sanovnik.bg/l-702-%D0%94%D0%B2%D0%BE%D0%B5%D0%BD,_%D0%B4%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD,_%D0%B4%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D0%BA
Пускай го във водата, не ти трябват измами Wink. Обаче забележи и кога го сънуваш, както и случва ли се нещо след това, може да си имаш лично значение за двойник. Хехе, май преди това беше на рожден ден на евентуална свекърва, какво друго да сънуваш Wink. Ама да не се мота много Митко, защото не е единствен и ще те отмъкне някой под носа му.
Гледах Капките на цък- цък, че исках да видя и Малката булка как върви. Пък тя горката видя, че съпругът и направо е хлътнал по една колежка. sad Сега ще се мъчи да стане достойна за Джагдиш, та започва да учи отново. Водещите на Капките наистина бяха страхотни good
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines