Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 30, 2024, 01:24:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 238010 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #405 -: март 13, 2015, 11:01:16 »

Alichka какво какво душо, кажииии мииии? Малаче естествено че знаем какво е smile

Миленко аз много ти се чудех на не организираноста около беб, че като те гледах колко изтерясваше около сватбата направо те очаквах да си същата и около бебето. Но първо това със сватбата страшно те изтощи явно и второ още те държи. Аз знам на мен след сватбата много ме държеше още, поне половин година. След това се нагласих на другата вълна бебе. Но като започнеш с пазаруването ще те светне. Вчера снахата дойде да глади дрешките на Шмъчката и направо каза че иска да ражда. То не можеш да пипаш такива дрешки и да не изпадаш в умиление smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: март 13, 2015, 11:05:19 »

Ааа, магареска беше много добра. Мен не ме хвърляше, докато я яздя, но с майка ми не се харесваха много много. Един път даже я ритна леко в корема, докато беше бременна. Нищо й нямаше после, и сестра ми се роди ОК, ама магарето го "евтанизираха" на суджук. Беше добро магаре!  cray
И аз знам какво е малаче.
Мариолка, като изчетох темичката на Бера, чак си промених мнението за живота от нещата. Още не сме готови за бебешор, ама някой ден ще сме smile  heart бебешки дрешки и до ден днешен обичам да гладя и да подреждам. А има и толкова голямо разнообразие сега на достъпни цени!
Днес ще ходим в HM да купим роклята на Елза smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: март 13, 2015, 11:11:06 »

И аз това правих до сега.. Четох темата на Бера  Oh my ... Възхитена съм... Опиянена и не знам още как да се изразя.. То, не е история.. То е.. Невероятно...
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #408 -: март 13, 2015, 11:12:35 »

Аахах Мариолка и аз така си мислех - че ще истерясам, че ще изчета всичко което може за четене и тн... де да знам , не ми идва отвътре... Може би си права че сватбата ми изтощи нервите достатъчно...

Даже сега покрай сватбата на тея приятели дето им помагам да я организират, нито един нерв не съм изхабила... Може би защото и като цяло по-голямата част от бременността ми мина леко и безпроблемно, но пък с много нерви покрай хората около мен, които се постараха да ме натоварярт всячески (или поне аз така го чувствам).. някак си може би затова не икам нищо да захващам.
Сега нямам търпение да си почина малко, искам вкъщи пред телевизора, на дивана в хоризонтално положение - мечтая си за спокойствие......
Снощи Фил каза на майтап уж, че съм станала страшно мрънкаща откак съм бременна и мрънкам за всичко (което е нетипично за мен), на мен ми стана гузно много, а той ме погледна през смях и каза че се е подготвил и че го е очаквал... heart heart heart heart

Сутринта се скарахме за това че аз искам да се грижа за него , а пък той не ми дава, защото трябвало да се грижа за себе си... сега не било времето да се грижа за него...  heart Представяте ли си за какво се джавкаме хахаха....Много ми е сладък, така се вълнува покрай малчо...говори му, гали го , радва му се.....стопля ми душата heart twohearts twohearts Толкова ни се радва и на двамата и всеки ден се събуждам с мисълта че съм наистина щастлива....

Оххх днеска ми е някакво такова розово всичко хахахахаха Love girl Love girl

Малаче и аз знам какво е хахахах smile Абе а къде е Менианте - с нейното главоболие бая я мисля...

Темата на Веra я захващам 3 пъти вече и се разстройвам и не мога да я дочета... може би по натам sad
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #409 -: март 13, 2015, 11:17:32 »

nansita ние с Пандето след сватбата четяхме само бебешки теми. Ти не си чела на Ина и Мартето темата тя е като сериал smile Та от началото и аз се стреснах многооо. Викам аа ууу какво е това на 2-3 часа хранене мрънкане. Но после свикнах да ги четя и да разбирам че абе и аз искам на 2-3 часа будене и хранене. Вие сте на друга вълна сега. Сватби. Останете си там известно време. Ще дойде естествено и желанието за бебче и няма да звучи толкова страшно особено ако си чела темичките тук известно време.  girl_wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: март 13, 2015, 11:20:59 »

Аз ги чета от една-две седмици.. Желанието за бебче ми става все по-голямо.. Колкото повече чета, толкова повече го искам и изобщо не ме притесняват всичките тези неща, а напротив... Знам, че трябва да се отдам на сватбарството хаха, ама отвътрте ми идва да искам.. знам ли  pardon crazy
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: март 13, 2015, 11:30:38 »

Ами то малко....Навих се за сватба, понеже тогава се дърпах за бебче. Излязох с номера "аз искам първо да се оженим, пък тогава децата" и така всъщност стигнахме до сватба. Преди около 2г беше този разговор, а от около година и малко организирам сватбата полека лека и 3м преди събитието имам да довърша малки дреболийки по украсата. Взе да ми става скучно просто.
Иначе съм много голям фен на бебешките теми и си ги чета всичките, но не пиша. Не съм компетентна smile Подхващам темата на Ина и Марта (Ина, много хубаво име сте избрали и за двете фъстъчета  heart), за да си я припомня.
ПП на мен ми просветна вече, но утре ще потвърдя в темата за срещата на 100% дали ще идвам.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: март 13, 2015, 12:07:28 »

Ооооо, срещатааааа.. Съвсем забравих  girl_impossible Притесних се, че гледам в темата за роклите всички са се изпонапробвали в хиляда рокли и запазват часове на поразия, говори се че нямало свободни никъде ала-бала.. И взех да звъня, не знам късметлийка ли съм или какво, целия ден съм на проби и нямах никакъв проблем със запазването, само Atelier Ivoire нямаха час  pardon Но, така пък забравих за срещата  shok cray
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: март 13, 2015, 12:23:14 »

Добър ден и от мен!
Леле кога изписахте толкова много... цял роман! Аз да се похваля, че изследванията ми от понеделник са доста добре и док е доволен, следователно и аз. Мариолка, благодаря ти че го препоръча, че преди това 6години ме лекуваха, от нещо което се оказа, че нямам и съм пила хормони за нищо. Както и да е, стига съм се оплаквала.
пожелавам на всички спорен петък 13! А на Миленка, да се порадва на последния си работен ден за много време напред!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #414 -: март 13, 2015, 12:57:56 »

Така и така сте отворили бебешки теми тук...
Мариолка, четох мнението ти в темата на Бера. Ами няма как да си минал през толкова трудности и да не е емоционално раждането! Тези дни гледам "Такъв е животът - Шейново". Оказа се, че не съм гледала всички серии. Много неща, които знам на теория, сега ги виждам и на практика. Допълват ми се знанията Wink В предаването не са обяснени на 100% и трябва да "внимаваш", за да ги видиш. Въпросът е, че предаването не е научно-популярно и затова няма медицинските подробности. Наблегнато е на емоциите.
Гледах раждането на Ира. Тази жена е минала през ада. Уж се усмихва, обаче какво е в душата й - тя си знае. Реакцията на майка й беше типична, като за случая. "Първо внуче - ами майката има изгубено едно (пък то не е едно, ами са две)...". Малко хората отстрани "забравят" и си мислят, че всичко е минало бешело, пък то се трупа, но не в тях. Трупа се в преките участници (така да се изразя) - майката и таткото.
Стигнахме до таткото - ами как няма да се разплаче! Другите татковци малко на майтап ги приемат нещата - всичко като е цветя и рози е ОК. Обаче като преживееш много неща, вече ти избиват нервите. Аз бях същата ревла, като Ира. cray За зла участ виждах часовника над вратата и чаках цели 5 минути, докато ми ревне детето. На клипа от раждането ми всеки път рева, като видя реакцията на ММ и колко много плака и той. Хич не го беше срам или нещо подобно! Разтърсващо емоционално е!
Мен ме беше малко страх да надзърна в бебешките теми в началото. После видях колко са положителни и няма хоръри в стил "мамата". Информацията е повече от важна - лично мнение. Спокойствието и информираността могат да се допълват, не са взаимозаменяеми. Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #415 -: март 13, 2015, 13:06:29 »

Али аз като го гледах това с Ира само си повтарях как не го заслужава, не го заслужава. Ей такова усмихнато и мило момиче не го заслужава. Ама какво да правим, някои са като Велина ( тази с Французина) аууу ама многуууууу болиии докторке, кога ще спре да ме боли, някои и ще се радват на най дребните неща smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: март 13, 2015, 13:25:36 »

Голямо писане тая година, миналата по 5 страници на седмица се субираха.

Здравейте от мен smile

mariola85 по повод снаха ти https://www.youtube.com/watch?v=ih27ND3NUCE

Аз пък покрай бебешките теми, като почнах да ги чета преди 2 години, се успокоих, че не ми е дошло времето за бебета. Реших, че още малко мога да си поживея спокойно преди да почна 24/7 да мисля за някой друг. Сега като си гледам ЕГНто се позамислям, ама ми се искаше поне служебното момиче да завърши преди да напусна, ама пък тя има още 2 години.
Когато бях на 23-4 имах голям мерак за деца, ама после като видях, че ММ хич не е на тая вълна, пък като почнах тая работа, съвсем ми стана безразлично.
Хайде да погледна бебешките теми, че може някой да се е родим, докато бях в болницата.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: март 13, 2015, 13:34:16 »

Панда, това все едно аз съм го писала. преди имах желание, бившият ми нямаше. ся нямам никво, харесвам си свободата и живота към момента. ич ми не дреме на колко съм години, мъж ми като го гледам, сме на едно мнение. дъртите мрънкат, ма няма кой да ги чуе от нас двамата - това си  е важно решение и няма да го взема, щото видиш ли , искали внучета. smile

поздрав с една картинка, която ме върна в детството и приказките, заради самовара smile smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #418 -: март 13, 2015, 13:43:09 »

Тониии не се измъквай...........  beating beating beating Специално заради теб писах срещата да е на 14ти защото не можеше предните седмици а много искаше.... Все ще намериш половин час да ни вместиш...

По бебшките теми - аз не искам клип от раждането и още повече не искам Фил да присъства - ще чака отвън.. не го разбирам малко това, но това си е мое лично мнение де give_rose Той споделя виждането ми smile

Еми и аз не мислех много много за деца сега, исках го но в бъдеще неопределено време.... истината е че си идва точно когато му е времето smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: март 13, 2015, 13:46:59 »

Миленка, това, че се чувстваш спокойна е много хубаво и най- важното. Аз освен с приготовленията имах предвид и психически дали се чувстваш подготвена за появата на бебчо? То може би една жена никога няма да се чувства готова, докато не роди, но все пак.  Wink Как се сдържаш да не четеш допълнителна информация, не те знам. Аз като знам от сега колко се интересувам и колко чета, представям си живот и здраве, когато забременея какво ще бъде.  crazy В интернет има доста инфо относно бременността, което обаче май е по-добре да не попада на бременна.  shok Информираността е хубаво нещо, но внимателно трябва да се подбират източниците.

Аз също чета бебешките теми. Включвам се рядко, но чета и им се радвам. Често си поплаквам четейки. Големи емоции са там.  Много са ми мили разказите на мамите и вълненията им покрай появата на техните бебчета.  yahoo  А уж съм на вълна "СВАТБА"...  pardon
Сутринта прочетох разказа на Бера, който е невероятен, ама тя по принцип и преди предаваше емоциите си около бременността прекрасно. Наистина, чак да ти се прииска да родиш.  pardon

Нансита, и аз все това повтарях- първо сватбата и после ще мислим за бебе. Тя съдбата си знае работата де, ама все пак.  smile

Тони, аз рокли даже и на снимки все още не гледам.  huhhuh.gif То докато се наканя да си търся всички в темата вече ще са се "обзавели" и аз ще си пиша сама.  blush
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines