Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 23:07:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 227569 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: март 12, 2015, 18:43:04 »

Момичета, нова съм тук и бих се радвала ако ме посъветвате откъде мога да си взема красиви сватбени покани heart heart heart
здравей, разгледай внимателно темичките, имаме тема за покани и вътре има предложения smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: март 12, 2015, 18:56:49 »

Вяра, тук погледни http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36899.0.html  Красивото за мен, може да теб да не е... Субективно е  pardon


Гледам коментирали сте лъмбърсексуалните мъже.. И понеже моя от почти две години си ходи така, няма да отричам, че обожавам мъже с брада.. Не прекалено дълга, не прекалено къса - да боцка и да ми дращи по лицето.. Харесвам добре оформени и поддържани бради  heart Карето го харесвам, но не да го нося аз  pardon Ето, една интересна статия на позната, чието мнение напълно подкрепям http://dama.bg/article/kolko-e-vazhno-da-imash-brada-no-ne-i-da-tsepish-durva/3934/

Иначе през времето, в което ходех на училище.. Ходила съм на (не знам дали ще ми стигне ограничението в символите  girl_impossible) Волейбол и плуване (слагам ги на първо място, че си бях много добра куп медели и награди  good Лека атлетика (пълна скръб, дори когато бях с нормално тегло не съм можела да тичам, ама ходех, заради "децата"  NO); народни танци (много ме бива 13 години  Curtsey ); спортни танци (биваше ме, но трудно си намерих партньор, бяха дефицит, а когато го намерих - открих народните танци хаха); пеех народни песни в група, с която обиколихме всички национални събори за народно творчество и международни конкурси - обожавам народна музика!; после в гимназията ме принуди г-жата ми по музика да ходя на хор - ужасно беше, ама ходех, беше ми неудобно да и кажа, че ми е скучно и не си падам по такъв тип пеене  pardon Участвах в театрална група за кратко; през цялото това време учех и то много успешно (винаги съм била първенец в училище  Girl_hide) и накрая взех, че станах председател на училищния ученически съвет и представях училището на градския ученически съвет, а ме избрах за представител на градския пред националния и така си обикалях, плащаха ми и не ходех на училище... хахаха Минутки за реклама, не ами не знам.. Истината е една, че бях много дейна, но това ме научи да съм зверски организирана... Мразя да закъснявам, мразя да ми закъсняват за срещите и мразя несериозни душици.. Побъркват ме  beating

Ха, сега да си доготвя боба!!!  danceg
« Последна редакция: март 12, 2015, 18:58:43 от alexandrova_90 » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: март 12, 2015, 19:04:27 »

Я, да ви питам, пробвахте ли на гугълнете "Хан Крум" и да видите, какво излиза ?  crazy
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: март 12, 2015, 19:06:22 »

Мимичета искрено ви завиждам за преживяното в ученическите години и с радост ви чета. Нашите нямаха много време и пари за мене докато бях дете и единственото на което съм ходила е бадминтон, но точно когато учителят ни реши да направи отбор нашите казаха,че нямат пари за такива неща, а и трябваше да гледам сестрами-тя е по-малка с 9 години от мен и нямаше как pardon. Другото е шах , но когато и там вече трябваше да се плаща ме отписаха. Пробвах се и на пеене,но там много бързо установих,че не ме бива и сама се отказах.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: март 12, 2015, 19:07:23 »

Я, да ви питам, пробвахте ли на гугълнете "Хан Крум" и да видите, какво излиза ?  crazy
Сега пробвах-това е скандално,егати гаврата beating
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #380 -: март 12, 2015, 20:36:05 »

На мен нищо особено не ми излиза:


Явно зависи от страната на тьрсене.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: март 12, 2015, 20:41:29 »

Ина, като го напишеш на кирилица "Хан Крум" излиза информацията за него, а снимка на един чалга певец отстрани  crazy Сутринта като видях по сутрешния блок  Oh my ...



ЕДИТ- Как качвате снимки, сега ти направих същия скрийншот, е пише ми прекалено голяма снимка... ХЕЛП  help
« Последна редакция: март 12, 2015, 20:44:27 от alexandrova_90 » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #382 -: март 12, 2015, 20:44:36 »

Еми аз на кирилица го написах де, нали виждаш какво ми излиза…

Ако в Бг всички тьрсят певеца, нормално е да илиза там друго. Гугьл се адаптира кьм страната и кьм търсенето на потребителите. Даже по-надясно от това което сьм снимала ми илиза кьде на картата на Бг се намира село "Хан Крум".

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: март 12, 2015, 20:46:55 »

Да, абсолютно. Помислих, че е на латиница, не бях видяла.. Потресаващо е, но факт.. То като изкарат статистиката за най-търсените неща в гугъл от България  blush..  Не е добре положението  nea
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #384 -: март 12, 2015, 21:57:58 »

Не мога да не отбележа, че днес е починал Тери Пратчет. Един от любимите ми автори. Мьчно ми е, но оставя след себе си такова наследство, което според мен още дьлги, ама много дьлги години ще го дьржи жив. И по начин напьлно в неговия стил са оповестили смьртта му.

Беше с Алцхаймер, бореше се за евтаназията и в този смисьл се радвам, че е имал щастието да не стигне дотам. Отишьл си е от естествена смьрт, с котката спяща на леглото в краката му.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #385 -: март 12, 2015, 22:30:50 »

Да, преди малко го показаха по телевизията. Мирна праха му, имаше изключително чувство за хумор.
Сведенията за Хан Крум са поправени и от 20 часа на Гугъл излиза статия за грешката. Ина, точно под заглавието, което ти е в края на монитора. Обясняват защо търсачката е объркала историческата личност и певеца като снимка. Случва се....
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #386 -: март 12, 2015, 23:45:51 »

Ооо аз освен танците в даскало ходех на : плуване, фигурно пързаляне, спортни танци, рисуване, скулптура(в последствие учих рисуване и скулптура ),пиано, солфеж и иаз пеех в хор... Всичко това беше за кратки периоди от по няколко месеца изкл на рисуването, докато не открих Спорта с главно С -Конна езда, специалност обездка! smile или на френски дресаж  heart
Така се запалих че изкарах едни прекрасни 5 състезателни години по квалификации, републикански и тн. Скромна съм, но имах страшен талант и много ме биваше... Беше много скъпо и нашите едвам плащаха за състезанията, тренировките и подръжката -моята и на коня, но това бяха най- щастливите ми години... За съжаление на последното състезание припаднах, глътнах си езика, последваха болници изследвания,  откриха ми епилепсия и мечтата за кариера умря...sad забраниха ми ездата cray Едва.преди 5-6 години се качих отново на кон след като израстнах припадъците... Но вече имах друг живот и нямаше как да се върна към състезанията... Все пак много обичам да ходя да яздя- разтоварвам се smile

Сега видях това за Хан Крум - лудост и поредно безумие... А разбрахте ли че Ставийски осъдил семейството на Мануела да му плати 20 000 лв разходи по делото? Още един абсурд... боже, в каква държава ще го раждам малкия.....
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: март 13, 2015, 07:52:18 »

Момичета, ама изпитвам физическо усилие да ви прочета! smile
Трябва да си записвам темите, по които искам да пиша, за да не ги забравя. tease
За музиката на коремче. Алина, докато беши в корема й пусках много музика. Бях си харесала едно чил аут парче с китара и цигулка мисля и я "облъчвах" нон стоп. Тя ми беше много спокойна, не ми е ритала на музиката. След като се роди започнах да й я пускам след близо месец, когато ни я изписаха, но не реагираше. От скоро обаче като  е време за сън и я пусна, тя си заспива много спокойно. На Моцарт също ми е заспивала. Единственият момент с много ритане, докато бях бременна бе на едно моминско парти. Силна музика и тя полудя в корема. Много ми бе съвестно, ама бях кума, нямаше начин. pardon
А за предаванията аз си гледам Мастършеф. Даже ми напомня на индийския сериал по Битиви. Гл. Герой участва в такова предаване и ми е много смешно.
Та така.. трябва да разсънвам малкия човек да папа.
Пожелавам ви хубав и слънчев ден give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #388 -: март 13, 2015, 08:41:22 »

Добро утро, бибривки! blum
Пропуснала съм сутрешните блокове, но и на мен ми "лъсна" Крум вместо хан Крум crazy
Миленка, напълно те разбирам за ездата. Ходила съм в София на езда (докато бях студентка). Голям кеф си беше, ама ми беше скъпо, честно казано. Затова бяха инцидентни ходенията.
Доста години (около 15) се занимавах с джогинг (ама как не я харесвам тая дума само), фитнес и няколко години аеробика. Ей, това не съм вярвала, че толкова много ще ми пасне! Обаче цялата гъвкавост, която се придобива, начинът, по който си владееш тялото, просто е супер зареждащ. heart И други спортове съм пробвала и кое ми е харесало, кое не толкова...
Сега много ми липсват тренировките. Аз обаче съм пристрастна не само към спорта, ама и към треньорите и не мога току така да ида някъде си при някой си. Претенциозна съм в това отношение, ама е нормално да вдигна летвата след всичкото време в залите. blush
Приятелката на братовчеда на ММ е треньор по канго джъмпс и ме беше поканила. Може да се навия и това да пробвам Wink Стига да не ме болеше толкова пустият му корем при натоварване beating
Няма да пиша за брадата, че стана ферман. Кой ще го чете толкова рано сутрин? crazy
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: март 13, 2015, 08:52:41 »

Добро утро и от мен  give_rose Не съм си изпила първата чаша кафе все още, ама да се запиша, че после не се знае  pardon
Али, толкова ми се ходи на канго джъмпс, ама във (не)формата, в която съм сега, ще издъхна не, ами ще си умра там  cray Имам приятелка от отбора по волейбол, която води тренировки, но си казва че е адски изтощително.. Много ми допада, обаче..  good

Днес ще звъня по магазините, за да запазвам часове за проби на рокли.. Ако никъде няма, ще се метна до Асеновград, за да посетя Версай и Стоян Радичев..  huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines