Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 30, 2024, 05:38:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 238121 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: март 12, 2015, 14:20:38 »

Ехоо, къде сте всички? Днес няма никой  cray
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: март 12, 2015, 14:25:22 »

Аз лично имам страшно много работа и на всичкото отгоре съм до 20:00  sad. Успявам само да попрочета малко и толкоз. Сигурно и другите са заети.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #362 -: март 12, 2015, 14:26:57 »

Мдааам, явно всички слушат и си припомнят творчеството на Хиподил и Мишо Шамара tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #363 -: март 12, 2015, 15:13:26 »

Хихи, Али, аз текст и мелодия схващам поотделно- или чувам мелодията само, или се напрягам да хвана текста. Та по този повод в началото изобщо не смятах, че някаква хубава мелодия може да има такъв текст. Сандокан пък и другите чалги ми са много ритмични и мелодични и ако ги пеят на тра-лала, ще ми харесат много. В текстовете на Хиподил се заслушах, когато моите ми изпяха на два гласа, бавно и отчетливо "...от кога не съм си мил г.за" Е, щях да припадна...Съпругът мръсна дума не казва, аз се правя на културна, големият вече беше в английската гимназия, уж отличници за пример сме всички, пък какви плевели сме отгледали crazy. Оплаках се на братовчедка, която е завършила консерваторията и преподава сега в музикалното, пък тя ми каза "Изобщо не се притеснявай! По- добре да пеят, отколкото да не пеят изобщо. На моите ученици /в музикалното, моля ви се diablo/ съм раздала текстовете на Мишо Шамара и ги пеем като нещо нормално. Децата трябва да знаят какво се купува Wink, какво е стойностно и т.н.т." Между другото, тази братовчедка е от чупилото на братя Аргирови и Петя Боюклиева, заедно са ходили по летни и есенни бригади и имат интересни общи спомени. Един от тях е, че на една бригада, директорът на музикалното обявил голяма парична награда за този, който каже в рамките на половин минута колко е 7х8 funnytooth. Е, нямало такъв.
Четох интервюто на Крисчън от Еми и много се впечатлих от факта, че на 10 години е играл варено яйце. Аз също бих могла да имам добра артистична кариера, защото първата ми роля на 7 беше краставица. Седях, без да казвам нищо, а едно момиченце поливаше и ми късаше краставиците. Имаше ягодка, чушка, домат и ябълка. Тогава майките ни шиеха костюмите и си спомням, че голям зор видя моята. Боядиса с боя за вълна една моя рокля /отровно зелено/, направи ми листа от картон и ме накичи с един буркан кисели краставички. После съучениците ми ги изядоха с голям кеф. Следващата ми роля беше дърво, после ми се даваха само мъжки роли, че бях височка. Била съм пират, Митко Палаузов и.....Боримечката от Под Игото. Пък толкова исках да съм Рада heart или поне майката на Митко Палаузов Wink.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #364 -: март 12, 2015, 15:35:48 »

хехехе свекс много е хубаво че са ви организирали такива неща навремето... ние не сме имали такива постановки.
Имахме само за годишнините на училището всеки подготвя самостоятелно или на групички танци или песни, трябва да ти ги одобрят от дирекцията и можеш да ги представиш на концерта на училището.
Само 1 единствена година имаше пиеса по Декамерон (бях 11клас), беше за 35годишнината на нашето училище и концерта беше в зала 1 на НДК...
Аз обаче не исках да играя в пиеска - ние се бяхме събрали още от 8ми клас 5 момичета, коя тренирала гимнастика, коя се занимавала с модерен балет... Бяхме се събрали и правехме танци на метъл музика, включващи колела, салта, шпагати, пирамиди,елементи от брейка... Много се котирахме и всички ни се радваха... Много яко тренирахме (все пак за тренировки освобождаваха от часове girl_wink) и бяхме много добри.

За 4 години имахме имахме 3 танца (едната година не играхме , защото едната девойка счупи крак)
1вата година бяхме на рап - Bonfunk MC - Something goin' on - с нея се състезавахме и по телевизията, тогава имаше едно предаване Формула К- деца карат картинг, училищата се състезават помежду си, всяко у-ще трябва да има танцов състав и............ те дават по телевизията.Реално така се събрахме 5те мацки - госпожите казаха че им трябва танцов състав Girl_hide
После започнахме да правим танци на метъл - Nightwish- Come cover me  и  Crematory - the fallen..
Получаваше се много ефектно  - имахме костюми, гримирахме се сякаш имаме маски и разигравахме танц все едно се бият доброто и злото. На единия танц си спомням че излизахме с едни черни пелерини и свещи на тъмно и после като почнеше бързата част на музиката почвахме едни премятания и колела и шпагати....Абе правехме си шоуто, и много много се забавлявахме. Интересното е че наистина се скапвахме от тренировки, не сме клинчили, не сме мамили госпожите да ни освобождават, а да не тренираме. Събирахме се 3 до 5 пъти в седмицата поне по 3-4 часа яко танци, повторения, навехнати глезени, китки, ожулени колена и лакти.. ама ни беше кеф... хахах

Имахме и един съученик , който имитираше Майкъл Джексън с танците много добре, много му се кефехме - той се разви в тази насока де... сега е водещ в радиото на собствено предаване... Артистични натури сме били нашия випуск като се замисля - единия ми съученик завърши натфиз и игра в "Под Прикритие" последния сезон доста главна роля, друг стана видеомонтажист, 2-3 станаха аниматори (рисуващи анимация, не забавляващи децата), няколко графични дизайнера, 2ма архитекта и все пак булшинството завършихме стандартната икономика....

Вкарах се в спомени smile Ще взема другата седмица да мина през училище да видя госпожите, долипсваха ми smile
« Последна редакция: март 12, 2015, 15:39:23 от milenkata » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: март 12, 2015, 16:42:19 »

Гледам, че не съм единствената и не само на мен не ми хареса много, много "И аз го мога". Водещият се опитваше да се прави на забавен, журито беше скучно, а публиката не показа кой знае колко емоция. Участниците, както казвате се въртят все едни и същи. А това с трите точки и победата на Симона Пейчева беше просто върха. Не мисля, че ще го следя вече. Мастър шефа ми е по-интересно и май с него ще се задоволя.

Миленка, и аз като теб в училище се занимавах с какви ли не неща. Като по-малка ходех на таекуондо и на модерен балет.
Завърших хореография и отделно ходех допълнително на народни танци. Всяка година по празниците имахме концерти и си спомням каква тръпка ми беше. До днес още настръхвам, когато чуя народна песен. За последния ни концерт преди завършването бяхме подготвили и индийски танци. Беше много забавно. Хубави години бяха.  heart
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: март 12, 2015, 17:22:13 »

Ех, танци....аз освен за декор на сцената, за друго не ставам.
Като ученичка участавх в изготвянето на декора за театралните постановки и помагах със сценария. Спомням си как за "сън в лятна нощ" трябваше да направим една огромна луна и ни освободиха от час. В двора на училището с по един спрей оцветихме луната, натамънихме я, обаче се надишахме със спрея и ни изпратиха вкъщи да лежим.  pardon  Пък ние полежахме на една пейка в парка.
Иначе и аз съм тренирала таекуондо, даже пак ми се занимава. Много ме е яд, защото всеки път преди състезание ме контузваха и аз не можех да участвам. После се възстановявах бавно и докато настигна другите....пак ми подлагаха лакът без протектор и ми пукаха я крак, я ръка. Все бях назад.
Накрая разтегнах сухожилие и това беше края.
Свекърва, мен едно време все ме слагаха за внучката от "Дядо вади ряпа", понеже бях дребничка.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #367 -: март 12, 2015, 17:41:01 »

Мен пък много обичаха да ме изтапанчват на сцена и да съм казвала стихотворения nea Аз пък толкова да мразя поезия! Мерената реч ме натоварва изключително много, а ученето наизуст е повече от безсмислено за мен. Пък в гимназията учителката ни по БЕЛ много обичаше разни шантави стихотворения. Далчев й беше любим. crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: март 12, 2015, 17:42:41 »

мен спря да ми дреме от сцената и спрях да се притесняявам, откакто ходя на театър редовно. сега вече и като ме изкарат, в разни интерактивни представления, ич ми не дреме от публика. плещя си квото ми дойде.

Я вижте , момичета, ако не слушате, в коледната размяна на подаръци, ква дреха ше пратя на някоя от вас :  pardon

https://www.facebook.com/3dfirstaid/photos/ms.c.eJw9jMkNgEAMxDpCmcndf2OwJPC0bLndOxCaaRnA1cM0gzH7Y4eUtOnyE59eZJgax1dyfeHtmetFTu9py5g~;908Oo~;~;f22vdNHMgnQ~-~-.bps.a.955961604414281.1073741938.145464235464026/955961637747611/?type=1
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #369 -: март 12, 2015, 17:45:59 »

А, то и на мен не ми пукаше особено. Просто се дразнех, че нямах грам желание, а те настояваха да участвам в такива работи pardon
Еми, ти хубаво кашони си избрала... Само гледай да не кажа на мъжо да посъбере европалети от работа, та да ви скова и аз някоя дрешка blum Ще гледам пироните да ви ръчкат на подходящи места.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: март 12, 2015, 17:48:28 »

АЛи, палети няма да върнем. моите спортисти с тях изграждат скокове за колелата.  good
без да искаш ще ми направиш най ценния подаръка мухахах tease
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: март 12, 2015, 17:58:28 »

Хахаха, с кашони и палети ще ме плашите! Аз пък ще ви направя рокля от хартия и ще ви пусна на дъжда!
Сега по презентации не съм дърво, дрънкам си глупости на воля и се правя на клоун да забавлявам разни подизълнители и клиенти...почти като в театъра.

ПП--> загледах снимката и то вярно кашони!  crazy Сетих се за една случка с един колега. Говорим си за модните тенденции тази година и аз коментирам, че карето ми  е адски скучно и демоде вече, ама пак е по витрините и ще го има и др зимна колекция. Той ме контрира, че не е демоде, а е модерно и аз нищо не разбирам. А аз, за да се защитя, му казах, че вече не е актуален със своята метросексуалност (голяма кипра си е) и трябва да се насочи към "лъмбърсексуалността" и му показах снимки.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: март 12, 2015, 18:01:07 »

мдам, карето пак се върна на мода. а тия лъмбърите, бих им подкастрила брадата малко.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #373 -: март 12, 2015, 18:03:06 »

Пфу, скучно е вярно карето! Като е ситно - комбайнерско, като е едро - каубоско (краварско разбирай). pardon
Активен
VanqIvanowa
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #374 -: март 12, 2015, 18:25:09 »

Момичета, нова съм тук и бих се радвала ако ме посъветвате откъде мога да си взема красиви сватбени покани heart heart heart
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines