Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 30, 2024, 05:38:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 238119 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #345 -: март 12, 2015, 08:44:47 »

Добро утро! smile

Гледах го и аз отначалото "И аз го мога" и после превключих на Мастършефа. Това с яйцето беше много готино. И аз се замислих какво ли бих направила и ми хрумна да го изпържа във формичка на звездичка хахаха. Там бяха доста по-идейни.
А за първото - аз се ядосах, че дадоха 3 точки на мацката, която падна 2 пъти от въжето. Наистина, кураж и много смелост е нужен да се върнеш и да продължиш, ама конкурента й си направи съчетанието без грешка и остана единствен с 0 точки, пълна тъпотия според мен.

Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: март 12, 2015, 08:49:46 »

Добро утро! Аз гледах първите пет минути на "И аз го мога" и връчих дистанционното на мм да си гледа той каквото иска. Въобще не ме грабна,имах чувството,че го гледам на сила.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: март 12, 2015, 08:52:10 »

Добро утро, девойкиии... Днес ми се спииии  Sleep Sleep Sleep

Гледах "И аз го мога" точно преди Симона Пейчева, ама много ме загубиха... Аналог с Големите надежди (гледах го два пъти заради Ахинора-малкото детенце, а докато пееха превключвах). Голяма скука... После си пуснах, обаче филм.. Колкото пъти превключвах на БТВ даваха турския сериал и забравих, че е рано за Мастъра и си мислех, че няма да го дават  crazy Да не говорим, че снощи пак беше вечер - Шампионска лига  pardon

Успешен ден на всички  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #348 -: март 12, 2015, 09:18:18 »

Добро утро! И при нас беше Шампионска лига, че се бяхме и събрали даже вкъщи. Днес дребното ме остави да се наспя до 8, което последно време си е лукс при нас. Е, не съм чак свежарка, ама може би защото още се разсънвам с кафенце Wink С други думи - пълня резервоара (с енергия).
Мариолка, изби рибата с тоя магнерот с двата ножа tease


* untitled22.JPG (16.61 KB, 377x541 - видяно 132 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: март 12, 2015, 09:34:40 »

Ако ви кажа, че от снощи се чудя, какво подяволите е Магнерот и дори го гугълнах сега  crazy girl_haha
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #350 -: март 12, 2015, 10:03:08 »

О, привет, с двата ножа funnytooth
Аз вчера не се включих в гримьорската тема, защото точно три пъти вече се върти  и съм си казала каквото имам по въпроса, включително и как свикнах Родния да ме гледа гримирана. Wink
Сандокан съм го изпуснала в годините, явно децата ми са били малки и не е имало кой да ме светне по въпроса. Ама поне се посмях снощи на фона на тежкия филм по Синема "Да ритнеш камбаната с кеф" и на изключително скучното "и аз го мога", че и Мастершефът нещо ми е нулев, при положение, че сега по TLC върви американското издание с Гордън Рамзи. Мариолка, представи си да пропее още щом се роди момъкът ти "...стари хора коля" и как ще се облещи майка ти blum
По мое време чувахме, че се пее и говори на цветя, ама на ембриони не сме  nea. Виж, веднага след раждането си припомних всички песни, защото само с разнасяне и пеене се кротваха от коликите. Баща ми имаше огромен репертоар от военни песни и няма да преувелича, ако кажа, че и двамата пееха "Велик е нашият войник" много преди "Мила моя мамо". Най- бързо заспиваха на "Велик завет"...Хаха, децата сега слушат всякаква музика - от чалга, до класика. Имаше период, през който се бяха захласнали по Хиподил за да ме дразнят. Сутрин, в почивните дни, когато баща им го нямаше, докато правех палачинки илипържени филийки, двамата заставаха до мен и като се клатеха в различни посоки, крещяха с цяло гърло разни простотии, я за космонавта, я за бате Гойко...После малкият мина на твърд метъл и чалга  crazy, големият на всичко останало + класика. Сега големият слуша с удоволствия някакви меки танцови и каквото харесва снахата, а малкият е добавил към метъла и кънтри. Ами, един дерт по-малко съм имала преди да ги родя с това, каква музика да им пускам Wink. Сега да си ги оправят жените им.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #351 -: март 12, 2015, 10:08:28 »

Аз пък забравих да ви разкажа за ритмите... Баба ми, какво е правила - не знам, има фанкол от няколко дена lol Първия път звъня и някаква бясна чалга. Ама нали тия фанкол мелодии са супер кофти като звук (много нечист запис) и аз казвам "Ало? Ало?" - отсреща никой. Затварям. В следващият момент баба ме набира и я питам "Къде си, че е така шумно около теб?" и тя вика "Ами вкъщи и не е шумно" crazy Майка и тя така... Докато разберем какво става funnytooth Трябва скоро да й го махна, че ме дразни ужасно.
Свекърва, пак се забавлявах с историята ти за Хиподил blum "Да ритнеш камбаната" е страхотен филм.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #352 -: март 12, 2015, 10:17:40 »

Привет, преди да сте си продьлжили сладкия моабет за телевизията, изпозлвам че Свекьрва ми подаде сламка по ембрионалните теми, в които имам мнение, та да напиша два реда, да си начеша форумската краста  girl_haha

Че се говори на ембриона, още от Марта ми го повтарят и сега много ми се карат, че не говоря достатьчно на София. А Марта слушаше музика ин утеро сьс слушалки на корема (май и Пьнк горе беше споменала сьщото). Дребната няма тази чест, макар, че може и да й се отвори парашута след още някоко седмици.

Доколкото си спомням от 17 седмица чуват (за музиката сьс слушалките не сьм убедена де) и особено се радват на нискочестотни звуци (да рьмжиш басово) (правя това в края на йогата) (не сьм луда)

Целувки на всички телеспектакьлогледачки (това от яд, че сьм извьн клуба ххахаххха). Без майтап хубав ден ви пожелавам и сльнце като нашето  Sunshine
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #353 -: март 12, 2015, 10:24:18 »

Хелоу Хелоу,

Свекърва пак изби с разказа... хахаха За добро утро ми дойде супер smile Аз като бях малка дразнех нашите с Мишо Шамара - таман 7ми клас бях като излезе на мода, и тогава нали всички БГ рапери си мислиха че рапа е само псувни, та майка ми горката, косата и се изправяше  funnytooth

Mastercheff USA съм изгледала всичките му сезони, така че сега по TLC не ме блазни особено. Напротив - кефи ме как БГ изданието тоя път наистина спазва всички правила - даже ако сравните първото предизвикателство в първия сезон на USA и нашенския, ще видите че са 1 към 1. И там бяха лук и едно яйце. Във втория сезон беше пиле... Така че сега хем знам какво следва, хем ми е интересно нашенци как ше го направят.

За музиката - вчера малкия май ми го върна че съм го тормозила с музика - от обяд до вечерта ме риташе в далака ..... sad  blum Малкия му пъпеш, ставах люлях се, клатих се - докат се люлея кротува, седна ли на дивана в каквато и да е поза - почва да играе акробатичен рокендрол в корема ми хахаха
Малък пъпеш такъв heart
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: март 12, 2015, 10:26:40 »

Здравейте и от мен!
Аз снощи нищо не гледах, понеже с ММ социализирахме навън.  yahoo
Ама като гледам, нищо не съм изпуснала от реалитата. Май ще спра да ги следя.
Сега с една колежка търсим роклята на Елза за малката й сладурана. Някой друг с подобни терзания има ли?
Ина, аз съм чувала, че класическата музика повишавала интелигентността на ембриона. Толкова с моята компетенция за темата smile pardon
Свекърва, много весела историйка. Напомня ми на мен - аз така дразнех втория си баща biggrin Не харесвам чалга, но го дразнех с  "..боба в столовата да го духа старшината.."  crazy
Миленка, пъпеша си отмъщава, да знаеш biggrin
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: март 12, 2015, 10:31:23 »

аз попаднах на откъс от това "аз мога", не мога да схвана шо не дадат шанс на нови личности да се изявяват в телевизионния ефир. въртят еднии същи във всички риалитита...

Иначе, попаднах на едно брутално интервю с моя любимец, вижте го :
http://big5.bg/culture/item/1292-krischan-beil-az-sam-gaba-koyato-se-hrani-ot-debelo-mazno-laino.html
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: март 12, 2015, 10:37:16 »

Здравейте! Ние имаме нещо подобно на елзината рокля от детски магазин е купувана за 20 лв, че бяхме се запалили от едно детенце на което бяха купили от Дубай и даже моята шивачка щеше да направи същата. Каза, че не било сложно... Иначе в онлайн я има ама е скъпичка
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #357 -: март 12, 2015, 10:39:56 »

ООООО Емииии -  heart Това е и мой любимец- определено един от най-добрите актьори на нашето време smile

Даже наскоро с мечо си говорехме ако той беше изиграл ролята на Том Круз в "Последния самурай", как филма щеше да е още по -велик smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: март 12, 2015, 10:45:06 »

Ние я намерихме в H&M, че и обувчици има. 70лв удоволстивето с обувките.  crazy
Ох, много ще е сладка малката  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: март 12, 2015, 10:50:34 »

На бързо се включвам, че си имам много работа, ама съм пристрастена и чета отгоре отгоре.. Нат, в H&M има, но и в  OVS - ние взехме от Италия на племенницата на Илиян доста неща и са много приятни материи.. Има го магазина и тук, но не знам дали качеството е същото, не са никак скъпи  good
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines