Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 30, 2024, 09:30:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 238190 пъти)
 
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #315 -: март 11, 2015, 15:59:42 »

 Alichka,ти поне се стараеш.На мен ми мина мерака да аранжирам Даже все по често оставам на мм да се занимава със салатите.Толкова да не ми е приятно да ги правя,особено марулата ,като и дойде сезона ,направо им е отвврат,то е миене сушене в центрофугата,приготвяне и като я овкусиш ,тя става на половината от това което си нарязала
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: март 11, 2015, 16:00:14 »

Миме, палитрата, за която говори Миленка е на Лолипоп (не знам точно коя де, те са няколко). Аз имам тази - https://www.lollipopcosmetics.com/products/view/245 (подарък ми е от ММ още в началото..) Не мога да кажа, че ми харесват много  nea По-хубави сенки от тези на Пупа, аз лично не съм имала никога... Само такива си купувам от доста време, за подаръци приемам всякакви разбира се  girl_haha
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: март 11, 2015, 16:00:58 »

Бяха написани 2 поста.. Не се спряхте  pardon

ЕДИТ: Миленка, щом обичаш Диор.. J'adore според мен им сред сполучливите по-нови аромати.. Трябва да намеря една снимка моя с едни много любими очила на Диор.. когато ги счупих хахаха  cray
« Последна редакция: март 11, 2015, 16:04:18 от alexandrova_90 » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: март 11, 2015, 16:04:04 »

Ми така де, гурмето не е за наяждане, а за опитване. Гладници такива.  LAUGHTER blum
Ехеее, Тони, браво! Ще те помнят още, сигурно.
Миналата седмица отивам на очен лекар и човека от вратата "ауу, ама много стилна чанта имате" crazy Хем се зарадвах, хем се учудих как разбира от стилни чанти.
Внимание - 3 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше
Не мога да смогна да ви надпиша!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: март 11, 2015, 16:14:38 »

Миленка, Тони супер изглеждат тези палитри. Аз и преди съм ги виждала, ама винаги ми е било интересно всички ли цветове използвате?  smile И колко много четки, супееер  Bravo
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #320 -: март 11, 2015, 16:20:28 »

https://www.lollipopcosmetics.com/products/view/43

Ето това са моите цветове - изхабила съм доста от тях и вече няма нищо, някои (зелените и сините) почти не съм пипнала...

Можеш да използваш вс цветове според мен ако излизаш често или имаш разнообразен стил на обличане.,.... Аз нямам толкова дрехи в синьо или зелено и много рядко ползвам тази палитра цветове - не ми и отиват толкова - моите гами са лилаво, розово, кафяво, дори жълто и смеските помежду им, опушено също ми отива...

Абе струват си, а като гледам сега са много по евтини от преди 2 години - тогава свеки беше дала 170лв за комплекта crazy
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #321 -: март 11, 2015, 16:21:16 »

Мноогоо кифленска стана темата днес то гримове до вежди, свекърва ни е сложила под игнор  Makeup Curtsey

За манджите дам, то и в черешката писна ми от сьомга. Интересно е да сготвиш нещо традиционно но да го поднесеш по фешън начин. Има как. Между другото този дядката дето пуснаха каза че не знае какво е Бизел от книгата и че никой не знае какво е, е аз знам Бизел е Грах smile

Днес ще се мре от киселини  bad
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: март 11, 2015, 16:21:21 »

Аз съм използвала доста от цветовете, тогава излизах почти всяка вечер (Ех,..студентски години  Girl_hide) Задължително слагах основа за сенки, когато ги използвах, понеже не са чак толкова наситени цветовете, според мен.. Принципно не слагам основа за сенки, на моя клепач каквито и да сложа не се събират никога  nea

Едит: Миленка, абсолютно съм съгласна за цената.. Преди бяха зверски скъпи, а сега  Oh my ... crazy
« Последна редакция: март 11, 2015, 16:25:57 от alexandrova_90 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: март 11, 2015, 16:26:01 »

и аз съм имала на диор само парфюм и  червило. червилото много си струваше, беше един мини вариант, ползвах го сто години. ся си го пазя като скъп спомен pardon

за готвенето- толко съм гладна напоследък от тренировките, че тия манджи 2 залъка и сос наоколо, ако ми ги предложи някой, ще го залупя с тях по главата. beating

Аз винаги ползвам основа за сенки, разбира се, откакто научих що е то, тоест- м алко преди сватбата pardon
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: март 11, 2015, 16:28:58 »

Еми, какво тренираш?
Аз само съм чувала за основа за сенки. Знам,че запзва сенките по-дълго време върху клепача и изравнява тена на клепача, ама никога не съм използвала. Аз и сенки не слагам.
Мариолка, и аз си го мислех същото. Ама тръгна разговора... blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: март 11, 2015, 16:32:21 »

Тя свекърва, откакто аз пиша във форума е бая неактивна  blush Преди, докато гледах си пишеше редовно, толкова си радващаа.. Пишиии  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: март 11, 2015, 16:34:15 »

Ами типично женско-кифленска тема, какво да правиш...  Makeup MANICURE
Я кажете що е то основа за сенки и аз малко да се образовам на тая тема.  Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #327 -: март 11, 2015, 16:38:11 »

Хахаха, бая се разприказвахте, кифлички, такива blum
За манджите - нали във филмчето поднесоха точно рататуй, ама по гурме начин.
Аз също харесвам основата за грим. Ежедневно обаче не слагам. Мария, те са го обяснили. То си е като крем преди да се нанесат другия грим. Затова козметиката се дели на бяла и декоративна (разбирай с цвят).

П.П. А тези сенки лъскави ли са? В смисъл имат ли блясък?
« Последна редакция: март 11, 2015, 16:40:08 от Alichka » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #328 -: март 11, 2015, 16:42:59 »

Мариолка - днес верно ще се мре от киселини... 3 гавискона , 2 фамотидина и 4 обикновени бисквити + около 6 часа бяха нужни за да поспаднат моите - и пак не са спаднали съвсем...


Основа признавам че не ползвам - излишно скъпа ми е , а е необходима предимно за вечерно излизане според мен. Ако ми трябва да засиля грима, използвам крем , който хубаво да попие , след това пудра малко върху очите или ФДТ за изравняване на тона, който нанасям с тампонче по клепача..................Да мааанем кифленските теми...

Довечера кой ще гледа новото "И аз го мога"?

Аз да се пофаля - снощи с мечо пускахме музика на бебто, за да се опитаме да гго накараме да се обърне - имаше ефект мисля, завъртя се, не знам дали е баш както трябва но се завъртя.

Установихме че не хареса и не реагира Моцарт, Бон Джови, Ричард Маркс и руски рап...

Хареса и реагира  най-много на Канзас (Carry on - саундтрака от "Supernatural") направо пощуря на нея, хареса някаква арабско-египетска песен дето мечо изнамери cleopatra, хареса Дони и Момчил, Бетовен също го хареса bee

Интересно малко пъпешче се очертава Baby Boy Baby_b drum drum drum drum drum drum drum
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: март 11, 2015, 16:49:38 »

Лелеее, само мога да си представям какво е чувството да си усещаш малкото човече. Миленка, направете го един малък рокаджия. А джаз пуснахте ли му? А народна музика?  heart  dance
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines