Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 30, 2024, 11:30:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 238230 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: март 11, 2015, 09:27:28 »

Али, абсолютно същото е при нас, ММ много мрази гланц - лигаво му е и т.н

Това за кожата - едно от нещата, които винаги ми е било супер, всички ми завиждаха как нямам и една пъпка.. Супер си ми е и сега, ама слагам фдт през зимата, първо много ми предпазва кожата от студа, а имам нужда и от малко тен.. (нефрапиращ разбира се). Много са ми забавни "дамите", които слагат 6 тона по-тъмен фдт от цвета на кожата им, масово в България жените  искат да приличат на копачки  blush

Имам приятел, които работи в Сефора и съм с козметика на Estee Lauder - обожавам ги, откакто ги открих  heart
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #271 -: март 11, 2015, 09:30:53 »

Аз без ФДТ не мога, имам проблемна кожа и не става. Обаче виж червило или гланц не могаааа. Изяждам ги отвратителни са ми.

Купон днес  danceg утре НОИ най-накрая ще ми изплати 35 дневния болничен, егаси! girl_impossible girl_impossible girl_impossible girl_impossible
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: март 11, 2015, 09:35:07 »

Добро утро!
Аз може да звучи нескромно ама нямам нужда от курсове за грим. Така добре се справям, че може и арт грим да правя. Само че сега като съм си в къщи и ми се губи мерака, пък и тренинга покрай него. Като цяло съм фен на силния грим, и понеже съм пънкарче от малка ходя с супер много черно около очите. И понеже съм бяла като салфетка баща ми ми викаше Мефистофел. От там и любовта към името smile
Мариолка а разбра ли защо са го забавили толкова тоя болничен?
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #273 -: март 11, 2015, 09:37:25 »

О, за подобни курсовеми е мерак от години. Специално маникюр и грим са ми под кожата влезли. Завладяла съм компютъра и само нокти, гримирани модели и прически съм насваляла biggrin

И моя компютър знае доста работи по тая тема.  funnytooth Да не говорим, че дори не организирам сватба, ама имам папка "Сватба", я която всичко от-до е измислено с насваляни снимки на нокти, грим, прически и....рокли.

Мариолка, браво на НОИ. smile Честито!

На мен ми дойде. На 35-тия ден. Според вас дали е хубаво, че си сложих тампон?
« Последна редакция: март 11, 2015, 09:38:59 от nadelina88 » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #274 -: март 11, 2015, 09:38:55 »

Пънк заради новата система. Моя беше от първите болнични и се бил заклещил в системата и не знаеха защо не минава. От работа душата им извадиха за да го бутнат  pardon pleasantry
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: март 11, 2015, 09:42:59 »

Мариолка, браво  Bravo И ние имаме проблем с болничния на една колежка... Направо ми писнаха разправиите.. Хубаво искат да въвеждат нови неща, ама ха да са наясно, дали всичко е готово, за да го направят  diablo

За грима... И аз обожавам да гримирам... Винаги всички са ми казвали, че трябва да се занимавам с това, ама... По-скоро съм ЗА да е любителски.. Прекалено много фризьори, козметици, маникюристи и гримьори  pardon Трябва и малко счетоводители  Girl_hide girl_haha
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: март 11, 2015, 09:48:28 »

Тони да ти кажа имам чувството, че се пренасити със счетоводители. Даже в една кантора дето работих, повечето бяха завършили някакви невзрачни икономики и не знаеха какво е кредит и дебит. Ама ей на, бачкат и подбиват пазара!
Марилка в карйна сметка важното е, че развитието е в товя полза. По-добре късно от колкото никога!
Наде аз на първия цикъл след бременността си сложих тампон и не съм имала проблеми. Предполагам и при теб няма да има.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #277 -: март 11, 2015, 09:57:08 »

Пънки, това със счетоводителите е така. Сульо и пульо завърши икономика в измислени университетчета и колежчета. Сега за такава отговорна работа дават супер смешни пари. Слагаш си подписът върху важни документи, следиш законодателни промени, гониш срокове, а накрая - нищо! Не се хващам...
За курсовете - смятам, че винаги може човек да научи нещо ново и полезно. Тук в Пловдив се напълни от "професионалисти" в тази област - над 4000 салона бяха по едно време crazy
Ние пак търсихме служители и познайте - работили като бармани, сервитьори и крупиета или пък брали ягоди в Англия и после 2 години шапка на тояга. Изведнъж искат да почнат работа в офис и то на производствена фирма! Всяка жаба да си знае гльола! beating
Мариолка, най-после Bravo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: март 11, 2015, 09:57:56 »

Пънки, така е, абсолютно съм съгласна.. Аз завърших Финанси, не счетоводство и толкова по-приятно бъдеще си представях от счетоводител хахаха В крайна сметка, обаче започнах работа именно като счетоводител, заради заплащането  pardon В банковия сектор заплащането е  NO NO NO
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: март 11, 2015, 09:59:56 »

Добро утро  blum
Днес се събудих и навън едно хубаво слънце се е усмихнало. Сетих се, че ММ си избра точно 11 март и дано все такава слънчева да му е цялата година.  heart

Наде, те тия Капки по принцип ги гледаме, ако няма какво друго да се гледа. По-голяма мераклийка бях на Мастър шефа. А за тия Женени от пръв поглед ми е много интересно дали има поне малко истина в това предаване. Жениш се за някой, когото не познаваш nea

За грима- в ежедневието си слагам кремче, молив за очи, спирала и балсам за устни. За по специални поводи + фон дьо тен, сенки и червило.  girl_wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: март 11, 2015, 10:04:38 »

Ох, не се сдържам.. Аз съм в производствения цех на сладкарници Пчелааа иии по сладкарниците постоянно трябват хора, понеже ту има болни, ту по майчинство (жени са само..). Пускам аз обява за касиери по сладкарници, което е неквалифициран труд естествено, ама какви хора кандидатстват  Oh my ... Снимки от дискотеки, с цигари, с БУЛЧИНСКА РОКЛЯ  crazy Просто е трагично.. Хваща ме страх!!!! Имаше едно момиче на 19 години със снимка от дискотека, ама да си беше изрязала поне само главата, а то снимката, както седи на висок стол с 15см токчета, минижупЪТ и всички надписи, които си слага дискотеката на Jagermeister; Playhouse и т.н  GROAN GROAN
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #281 -: март 11, 2015, 10:07:25 »

Наде махни тампона, това не е препоръчително при кюретазж, от следващия цикъл слагай.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: март 11, 2015, 10:43:36 »

alexandrova_90 това със св-тата винаго ми е била любимата част. При нас най-фрапиращия е на един,който се с снимал гол до кръста на морето и сложил тази снимка. Познай дали го взехме funnytooth
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: март 11, 2015, 10:58:28 »

Добро утро и от мен. Къде го видяхте това слънце? В Манастирски ливади виждам един нов сив блок и старото сиво небе. И в офиса е сиво. Добре че аз съм с една весела лилава жилетка, че да внеса малко цвят.  girl_wink
За грим сте отворили приказка. Аз не съм от най-компетентните, но слагам грим колкото да изравня тена на лицето и спирала за очите. Имам малко детска физиономия и не се възприемам с много тежък грим. По-скоро nude го карам.
Преди използвах много козметиката на мейбалин, но от нея ми се влоши кожата и спрях. Спиралите им за 2 седмици стават на прах и трябва да се подменят. Писна ми да давам по 10-15лв на 2 седмици и от Декември съм изцяло с козметика на Диор. Да ви кажа честно, заслужават си всеки лев. Спиралата още е добра, пудрата и фон дьо тен-ът са много добри и се сливат с кожата ми. Определено съм доволна и за сега няма да ги сменям. good
Сега се уча да си слагам очна линия. biggrin
Мариолка, и на ММ много му забавиха изплащането на болничния от НОИ. От януари го чака...преведоха му на 2 пъти някакви пари през 1 седмица.  beating
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #284 -: март 11, 2015, 10:59:19 »

Добро утро бъбривки,

За гримовете - 11-12 клас май всички сме се мацотели повечко. Аз имам прекрасна кожа наследство от мама и никога не съм имала акне, петна или дори пубертетски пъпки... Съответно почти не полвам ФДТ и пудра. Ползвах преди като ще излизам вечер по дискотеките.
Иначе за сенки - винаги много съм мешала цветовете ама нали съм си художник - отвътре ми идва.... blush

Последните 2 години забравих за гланцовете по причина като на Али - на Фил много му лепне. Покрай него се научих и да се харесвам без грим - повечето ми предишни гаджета си падаха по кифлестия тип и сега като се видя на снимки от преди няколко години не мога да се позная - то са били прически, силен грим, облекло.... Естествено никога не съм прекалявала с грима де , но все пак...

Свеки ми подари професионална палитра сенки за един рожден ден и аз си ги ползвам с огромен кеф... Ружове рядко слагам, само на повод.. Напоследък ходя със сенки но без спирала, а молив за очи не ползвам от години...

................................................. .................

Оххх от 20 мин го пиша този пост - верно са решили да ми разкажат играта от работа последните дни....мрън cray Хайде до после
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines