Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 30, 2024, 13:37:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 238297 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: март 10, 2015, 12:39:32 »

Здравей, Емиии. Отдавна не се беше мяркалаа  beating Много ме е страх от котки, изпитвам панически страх.. Нямам идея защо, много ги харесвах като малка.. Иначе обожавам кучета, както и почти всички други животни... Снимката е адски сполучлива и смешна, та дори сладурска  funnytooth girl_haha
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #241 -: март 10, 2015, 13:04:31 »

Ей изписали света, този месец май втора тема ще правим. Wink

Аниии колко се радвам да те. " видя " отново тук. Как си?

Някой беше писал че в Кошмари в кухнята преигравали, аз с Щатите съм работила две лета в кухня навсякъде е така, малко е по чисто там, ама да не ви казвам как спагетите се сваряват, слагат в ледена вода и се сервират през цялата едмица, или как требехме мухъл от хлебчетата за бургери.

Ох изморих се. Цял ден днес в болницата, документи, изследвания, консултации. Бяхме първи за анестезиолога и ми взе реда някаква небременна, казах и щом ти си бременна в 9я месец влизай явно си с предимство.  Но после в НОИ ми оправи настроението една мацка като се зарадва че съм бременна и ме пусна преди нея да си взема ПИК.


Еми котака е сладур smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: март 10, 2015, 13:07:23 »

Мариолка, аз също работех в кухня и то на Златни.. Знам, че е смрад.. Имам предвид, че преиграват и то конкретно в първото издание, казвам го като човек, който е ходил безброй пъти в механата и сме отсядали с дни.. Просто има и доза ПР...
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: март 10, 2015, 14:06:10 »

Ох, в Щатите и аз съм работила в заведение за бързо хранене....само като се сетя какви са инструкциите за измиване на посудата...изплакваш и кисне в дезинфектант.
Мариолка, много хубаво си й казала на тая девойка! Много несъобразителни хора има, лошото е,че не се усещат. После и до нейната глава ще дойде - карма! beating
Хехехехе, тоя кот как се е маскирал!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #244 -: март 10, 2015, 14:24:08 »

Ние така наскоро се бяхме наврели в един хипермаркет с една приятелка - двете с количките. На касите ни направи път друга майка, че тя била с повече покупки. Не стига, че по касите беше супер теснотия и не можеш да минеш без да бутнеш нещо, ами и хората се правят, че не те виждат nea
Мариолка, ти и твоят ПИК прословути станахте tease
Еми, котакът е супер сладък! Ще го покажа на ММ, че и той се радва на такива снимки danceg
Аз до сега пак присаждах китки. Направих такива калища из банята lol Добре, че до довечера ще ги изчистя! Трябва и да готвя, а още се помотвам какво да е...
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #245 -: март 10, 2015, 14:24:39 »

Maриолка, браво на тебе, маце. Не си поплюваш!!! smile

Веднъж чакам пред кабинета на личния, а след мен дойде майка с малко детенце, което се разхълца. Давам й ред, а тя не иска да влезе преди мен, толкова беше изненадана.
Защото много често явно й се случва.  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: март 10, 2015, 14:30:47 »

Ох, не съм в темата, ама ми пристигна новия тиган на Делимано Деличе с капак.. От кога искам да имам дълбок тиган с капак.. Моя е Тефал, купувахме с майка ми от Германия, ама е на 6 години вече, докато живеех с приятелки на квартира, те не винаги го миеха с гъбичката му и е доста амортизиран.. Беше за смяна.. Преди седмица купихме нов оребрен от същата серия, а днес дойде и дълбокия (очаквах да е по-дълбок), ще го пробвам довечера с една пилешка кавърма  yahoo
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: март 10, 2015, 14:57:16 »

Пак не по темата, ама и аз като Алексанрова ИМАХ тенджера на Тефал,много готина и свекито и е свалила няколко пласта от тефлона а ММ пое вината. Сега гледам някакви тигани и тенджери на промоция с точки в ЦБА-ITALIQUM. Пише,че са много твърди и устойчиви. За тефлоновата още не боли сърцето cray
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #248 -: март 10, 2015, 15:05:47 »

Хахаха, наши семейни приятели живеят със свекървата. Жената вече на години (около 75-80) и откъде да знае какво е тефлон. Взела един ден телчето стъргала, стъргала... Като се прибрали всички от работа чак им се накарала кой и какво е пържил, че така е затлачил тигана. Пък тя остъргала тефлона, ама до нула lol
Аз пък се каня да си взема дълбока тенджера. Наскоро ми подариха една много широка и с керамично покритие. Те сега нали се изреждат хората да говорят колко бил вреден тефлонът. Така де - накупихме си такива съдове, сега трябва да ги подменим. Да върви търговията Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: март 10, 2015, 15:09:06 »

Лелеее, Лорка, как е успяла да я съсипе така?
На мен брата на ММ се опита да ми съсипе грил тигана на Тефал. Как успя да загори пилешка пържола- не знам!! Аз не успявам да го сътворя това, ама той си е талант.
Али... Oh my ... да се смееш ли, да плачеш ли?!
Искам и аз дълбок тиган. И да не залепва ни-що по него!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: март 10, 2015, 15:15:58 »

Лорка, Али историите са трагикомични  girl_impossible

Ще дам оценка като поготвя на тези Делимано Деличе.. Майка ми има обикновена серия Делимано и са много добри  good Моята приятелка си купи грил тигана и го надраска след 20-тина дни, но й го смениха с нов  girl_haha От грил тигана за сега съм много доволна, но съм го използвала само два пъти.. Направи ми впечатление, че не се измива в съдомиялната.. Аз като готвя и директно, каквото нацапам си го измивам.. Така и направих първия път, като готвих в него.. Е, да, ама ММ готви, цапа много и после аз чистя.. Този път, обаче беше подредил всичко в съдомиялната и я пуснал дори  girl_impossible Вадя нещата, всичко е супер, без тигана.. Измих го на ръка и всичко си падна.. Много странно  pardon
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: март 10, 2015, 15:23:39 »

Аз реших моите тигани да не ги мия в съдомиялната. Не че им пречи нещо, ама за всеки случай. Да не остана и аз с "лъскави тигани" без тефлон.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #252 -: март 10, 2015, 15:30:31 »

Малиииииии едно че днес ме съсипаха от работа и второ не мога да ви изчета бре дами smile

Хубаво е че сме толкова активни напоследък smilesmilesmile

Подред сега:

За Капките: Обичам Фънки, но за мен не му е мястото в този формат.
Предаването е за имитация, не за пеене и танцуване. Ако трябва да съм откровена Жана не я харесвам, но тя и Филип най-добре бяха хванали мимиките , жестовете и лицевите изражения на тези които трябваше да имитират.
Азис  - винаги съм му се възхищавала на гласа, но снощи не успя да избяга от своето си аз и не му се получи според мен. Нона Йотова - гледала съм я в театъра, очаквах повече от нея. Да не говорим че наистина предвид трите албума които има, очаквах да се справи с пеенето по-добре. НО понеже предаването е за имитация, се абстрахирам от пеенето и - просто не се справи - нито с мимиките , нито с жестовете.
Джуджи беше страшна сладурана и можеше да се каже че прилича на Йорданка. Маца беше страхотна, но нейния грим наистина не беше много много ок. Ненчо изби рибата за мен - добре я беше хванал аурата на Прея.
От Криско имаше още какво да се желае, макар че аз все си мисля че ни чакат изненади от него smile

За Кошмарите - то е ясно че се прави с цел реклама. Идеята е хората да ти видят ресторанта и да придобиеш повечко популярност.
Освен това мисля че е и заради безплатния освежителен ремонт... Но в крайна сметка е нормално. Мен ме кефи самия Манчев - беше казал нещо много добро "Кухнята ти е важна, не интериора"

И е така - аз лично съм се хранила в страшни "дупки" като интериор заведения - тип капанчета, изглеждащи едва ли не пред разпад, но 10 неща в цялото меню, които ти събират очите. Гледаш го  - мизеря, ядеш вътре - феноменално.....

За тенджурите - ние такива модерни работи нямаме - оправяме се с три тенджери едната е тефлонова и два тефлонови тигана....
Много искам да купим малко по-нова посуда, че сега и покрай малкия ще се готви повече, ама ще видим га ще останат пари..........
« Последна редакция: март 10, 2015, 15:37:22 от milenkata » Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #253 -: март 10, 2015, 15:33:32 »

Историята с тефлоновия тиган ме подсети за моята майка.
Бяхме купили на Марти едно шише на Авент с някъква златна нишка против колики  и самото шише стоеше като пожълтяло.Идваме си ваканцията в Бг и се настаняваме при нашите.Една сутрин заварвам майка ми да кисне и търка шишето,питам какво ти става бе жена,това не се мие така.А тя ядосано ми отговаря-Ама  може ли това дете да пие от това мръсно и захабено шише .Абе бабоооо,това шише е ново и обяснявам защо е с такъв цвят.Та се смяхме много,после сестра ми обясняваше ,че на нея една цяла серия на Авент и е затрила опитвайки се за извари шишетата nea
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: март 10, 2015, 15:48:26 »

При мен не е от незнание,защото нейния тефлонов тиган си го пази като очите. И при мен не се мият в съдомиалната машина, седят много странно като ги извадя иначе ги мия на ръка, а понякога само ги забърсвам. Грил тигана е най-готонито ми пособие, исвен пътжолките си пека и зеленчуци на него и стават уникални, да си призная и на мен ми се е случвало поняго да ми се залепи месото,още обаче не съм разгадала къде е проблема pardon
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines