Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 30, 2024, 17:34:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 238377 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #210 -: март 09, 2015, 18:26:20 »

Ще ме извините ако се чувствате обидени, ама и самото общество в Бг е такова. Докато ние тука си говорим затова на кой театьр и кое ателие да си заведем детето, мои познати от Бг с дете на сьщата вьзраст го учат да позира за selfie-та с duck face. Точно колкото Марта е момиченцето и снимки на лаковете, прическите и муцунките по стената на майка й колкото щеш и сьм напьлно убедена, че не е само тя. Много ги виждам.

Естествено зависи в кой град живееш и кой ти е майка и баща (говоря за манталитет), но средно статистическото поколение…  girl_impossible
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: март 09, 2015, 18:43:18 »

Ина, напълно съм съгласна... За съжаление.. good Имам аз едни две братовчедки на 14 и 5 г. Майка им няма един ден трудов стаж, семейството е презадоволено от вуйчо ми, изживяващ се като бизнес мен  pleasantry Ей, тази жена по цял ден гледа, прически, рокли, маникюри.. Малката е на 5г. и иска да има час при маникюристката, да ходи на детска градина с Айфон, Айпад и с маркови дрехи.. Ама, какво се очудвам, като си играеше в пясъка с анцуг на Армани..  crazy По-голямата на 14г. ходи в Найт флайт (софийска чалготека); ходи на козметик при козметичката на Преслава и учи в частно училище за 7000 евро на година - ЗАЩОТО там в 8-ми клас започвали английския от "А-Б", а тя го била "изпуснала" в основното.. Като й казах, че във всяка гимназия се започва от А-Б, тя ме гледа  shok и ми казва,  "Не го казвай пред тате" ...И за нея това са все неща, с които да се похвали пред съучениците.. Снимки във инстаграм на мерцедеси, аудита за стотици хиляди левове и тя в тях. С кого ? , се питам аз, ама едва ли и майка й се пита.. Трагедия.. Криворазбрана цивилизация и това си е  GROAN GROAN GROAN
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #212 -: март 09, 2015, 18:53:57 »

Ина, забрави да кажеш и за клипчетата как се кълчотят малките деца на подходящи ритми. А родителите им с гордост и усмивки пляскат отстрани.

Както казахме по-нагоре - ПРИМЕРА е най-важен.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: март 09, 2015, 19:39:06 »

Ох, малко извън темата.. От много време исках да си купим гофретник, ама все не отделяме пари.. Всеки казва ще правиш от дъжд на вятър.. Ама на мен от дете ми е мечта... Мишето е голям майстор на палачинките и редовно ми прави в събота/неделя, ама на работа единия колега постоянно яде гофрети за закуска.. Ей много ми се дояжда като го гледам хаха Видях промоция в Лидл и днес ходих да купя  yahoo Сега, нищо че е вечер на мен ми е кеф и ще правя гофрети  blush
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: март 09, 2015, 23:01:18 »

Хехехе, Тони, тъкмо тази вечер във фейсбук ти видях снимката с гофретника и  познай - след малко пуснаха реклама на гофретниците в Лидъл  Wink

За муцуните и позите на малките госпожички - не съм съвсем съгласна,че само родителите оказват влияние. Вкъщи никой никога по никакъв повод не е пускал чалга доброволно. Сестра ми от малка си обича чалга ритмите и няма отучване. Пуснали й на гости в едно съседче и край-мания велика. Същата ситуация с позите и муцуните за селфи във фейса. За какво й е фейсбук на12?! А тези физиономии пак не ги е видяла от мен или вкъщи. По заведенията масово се пуска чалга и поп. Как точно едно 12 годишно дете да възприеме друго поведение за еталон?
Кино в малките градове рядко има. В моя роден град няма. Театър- ако на 5 месеца има някой гостуващ, викахме ура,докато бях ученичка. Сега едва ли е по-различно.
Една майка ни е раждала, по един начин ни е гледала - аз от малка съм била с книжка и не съм си играела много с децата, сестра ми от бебе не понася да й четат приказки и още търси играта - я навън, я на компютъра...както казва баба " на ръката си имам 5 пръста и всички са различни"
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #215 -: март 09, 2015, 23:11:20 »

Ма тя на 12 вече влиза в пубертета, нормално е да я вьлнуват тия работи.

Баба ти много мьдра приказка има  good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: март 10, 2015, 08:50:47 »

Добро утро, девойки smile Понеже съм на вълна гофрети, черпя ви с чаша кафе и гофрета за закуска  give_rose

Нат, наистина добра е приказката за пръстите и ръката  good

Снощи гледахте ли Капките? По БТВ - Мастършеф ли даваха?


* 1.jpg (29.76 KB, 300x200 - видяно 1922 пъти.)
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #217 -: март 10, 2015, 08:59:28 »

Добро утро. smile

Гледах снощи Капките и много ми харесаха! И особено Рачков и Зуека - искам да са ми най-добри приятели!!!  DANCE Най-много ми хареса Коцката (Филип). Маца също много ми хареса и според мен тя трябваше да е на второто място. Маца преди хич не я харесвах, дразнеше ме вероятно, заради тъпото комедийно шоу "Аламинут", ама снощи беше страхотна. Азис си е Азис, за него две мнения няма! Вие кой най-много харесахте?
По Бтв-то си даваха турчаляка, добра конкуренция правят, бабите са си гледали него.

12-год. момичета вече се възприемат като жени, те са в пубертета и търсят себе си, всяко дете изненадва родителите си в този период - дали с добре или лошо, винаги е преломен момент.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: март 10, 2015, 09:15:26 »

На мен определено най-много ми хареса Маца, като поведение и имитация, обаче не се бяха справили много добре с визията.. Бая страшничка си беше  shok Иначе, Филип добре се справи, ама нищо Уауу, трудно е да пееш и да танцуваш - евала, ама.. Може би, защото принципно не си падам много по това чудо - Псай  crazy Зуека и Рачков са феноменални, ужасно ги харесвам  danceg Колкото за Азис.. Хубаво си пя, ама не мога да кажа, че се опитваше да имитира, а по-скоро пееше като себе си.. На моменти да, ама той е певец, знаем че е феноменален глас... Трябваше малко повече да се постарае в имитацията, а визията му ми приличаше на ранния Азис, а не на Лили. blush Най-големият провал беше Криско, никаква емоция в изпълнението му, нямаше искрица.. Джуджи ми беше сладурска, все пак никога не е пяла..

Ох, а тоя Ненчо... Добра имитация, дори много добра.. Понеже не свързвам гласа с визията му и се психирам малко.. Изглеждаше като Прея, говореше като Бойко, накрая като заговори с неговия си глас.. пак имах чувството, че имитира  girl_haha
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #219 -: март 10, 2015, 09:22:07 »

Снощи нямаше мастършеф, довечера. Издразни ме ония ден, видях че и Деница беше коментирала, ония от журито на Лорд оф да Шефс беше написал един безумен пост въс фейса как Кошмари в кухнята било неморално предаване??!!!??


Иначе за Капките, видяхме Лили как би звучала като циганка хаха. Нончо и Маца и на мен ме изкефиха, Джуджи милата ами ще се измъчи като тази Мая миналата година. Ясно е че Жана е миналагодишната Нети. Ще ги видим следващия път интересени певци им се паднаха. Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #220 -: март 10, 2015, 09:26:34 »

Александрова, честита ти придобивка. Аз съм се замисляла за гофретни, ама за сега няма да взимам, че ще ме карат да го ползвам blum ММ редовно ме тормози за палачинки. Качвам снимка (стара е, ама да видите в какви количества ги правя аз). Откакто проходи дребната - рядко правя, че някой трябва да тича след нея, иначе почти всяка седмица по веднъж се въртяха из нас.
Нещо пропуснах повторенията на Столичаните и много ме е яд. Предните сезони имаше по 3-4 повторения, а сега само две и то в супер неудобни за мен часове. Идея откъде да ги гледам? Трябва да цъкна из нета и да видя снощните превъплъщения.


* untitled11.JPG (56.85 KB, 665x595 - видяно 143 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: март 10, 2015, 09:31:19 »

Оф, забравих за Нона.. Първо, определено трябва да се замисли да стане брюнетка, доста по-добре изглежда и по-млада  shok Второоото е тази жена е актриса и певица? Песента не е лесна, ама тя пя зверски фалшиво  Oh my ...  Джуджи ми хареса повече хахаха

Кошмари в кухнята ми харесва, но истината е, че доста преувеличават..Първото им предаване беше за механа Дядо Пене в Банско.. Е не е чак, толкова зле.. Баща ми и "Дядо Пене" са приятели, див е и наистина постоянно кани приятелите си на големи маси с ядене и пиене, а после не дава да се плаща.. Дори, като дойдат клиенти в ресторанта, той постоянно черпи хората, ей така просто..   Повечето от хората го правят и заради рекламата, че ще ги дават по телевизията  pardon


Едит: Али, мен за палачинки не ме тормозят.. Илия прави редовно, когато сме почивка в събота/неделя и не сме забегнали нанякъде..
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: март 10, 2015, 09:31:31 »

И аз го гледах. Обаче Маца я изтървах и ме е яд. Но от тези, които гледах Филип най ми хареса. Все пак пя на неговорим за него език, тънцува и то доста добре в такт и даже не му личеше да е задъхан. Азис не ми хареса. Пя си с орнаментика и всичко и беше доста далече от баба Лили. А бе издразни ме вота на публиката, щото и Кристо пък Азис въобще, не бяха за топа.
Мариолка не съм съгласна, че Жана е Нети. Нети пред всичко е актриса, а на Жана според мен точно това много и липсваше снощи. Добре си изпя песента, ама беше най-гейския Фреди, който човек може да си представи!
« Последна редакция: март 10, 2015, 09:35:02 от punk_girl123 » Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: март 10, 2015, 09:31:45 »

Здравейте и от мен след толкова много време, мили дами smile Все тръгвам да ви чета, ама вие много напредвате и тъкмо ви настигна и пак изпусна нишката и така до следващото ми накумване.
Сега бързам да пиша преди да съм ви изпуснала, а после ще се връщам да дочитам. Толкова много ми липсваше да пиша тук, ама пусто време не стига. Въртя се покрай малката, ходим на физиотерапия всеки ден и докато се усетя дошла вечерта и така вече пет месеца, ама тя да ми е жива и здрава, и това ще отмине. smile
По статусите под аватарите виждам, че очакваме много бебенца, което е прекрасно smile
А по темата за мастършеф... Аз очаквах да е по-земно, т.е. наистина хора без опит, но с желание в кухнята да се борят за голямата награда. А то отново си избират хора с доста голям опит. С голямо нетърпение го очаквах, ама за момента съм гледала само два епизода. Малко ми преиграват на моменти..
По повод снега навън ви пожелавам една снежна и прекрасна утрин smile Както се казва "снежна приказка и зимен ад".
А да попитам аз.. за коледните подаръци ви изпуснах, ама за Великден няма ли да се организира нещо или аз пак пропускам..  blush
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: март 10, 2015, 09:51:31 »

Добро утро и от мен smile
Много рано сте зе разписали всички днес...че и по други теми цари една активност smile
Мастър шеф започнах да го гледам с голям интерес, но пак взеха да театралничат. И избраха все опитни участници. Щеше да е доста по-интересно да се проследи прогреса на някой самоук участник. Поне според мен. И така след 3 епизода спрях да го гледам.
Ани, добре дошла  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines