Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:17:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 223036 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #90 -: март 05, 2015, 15:47:05 »

Ние с ММ пък имаме поредното съвпадение като дати - бабите ни имат ЧРД. Пак ще има обиколка от сутринта. Мъжо се е закахърил как ще изяде всичко, което му се поднесе. biggrin Нещо го е треснала депресията, че не може да свали няколко килца. Баба каза, че ще прави онзи тиквеник с халвата... В крайна сметка ММ каза, че нямало да пие, че иначе щял му се отвори и 7-ят стомах tease

П.П. Като казах "треснала депресията" - вчера ми поръча да му взема пълнозърнест хляб... Вечерта обаче попита и за десерт Torte Ashamed
« Последна редакция: март 05, 2015, 15:58:26 от Alichka » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: март 05, 2015, 16:01:32 »

И какво казвате, да си направим две сватби, за да не ми е мъчно?! Bravo  Ами църквата и ритуалната вече са запазени, така че няма как да оставим църковния брак някъде в бъдещето. Иска ми се всичко да е както си трябва. Сигурно те първа ще ми е мъчно за бързо минаващото време, най-вече като дойде самия ден.  sad

И при мен вали сняг от 3 часа вече. Много мързеливо време...
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: март 05, 2015, 16:06:08 »

Свеки, вчера ММ чете един твой коментар във ФБ относно памперсите и гледа учудено. Викам му " тази жена е набор на майка", а той "значи като говори за сина си, има предив някой набор?". Отговарям му, че е така, а той пак " ми как помни кво е правила преди 30 години?"... Толкова смешно ми стана...
Гледах днеска и аз 50те нюанса, ми става за губене на време, ама не открих смисъл в него де.
За 8ми ще ходим на ресторант с нашите и свъкърите. То си ни е като традиция вече. Много е готино като се разбират така възрастните. Дето се вика, чуват си се и се виждат често. Майка все ми повтаря, как съм случила на свекъри /което си е така де/!
Да ви се похваля дребната днеска е на вибро масажи...Обляга ми се на корема и бебчо я рита, пък на нея явно и харсва. Все се каня да пиша в нашата тема, какво ново около нас, ама то май не остана вече кой да чете....
Александрова, много е кофти това с болестите. И ние имаме едни комшии, с детенце с проблеми. Горките колко обикалят по лекари и къде ли не. Хич не е лесно... И при тях горе долу на тази възраст го диагностицираха, но да е живо и здраво детенце, ходи си на училище, опитва се да е самостоятелно.... Но си е тежко!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #93 -: март 05, 2015, 16:21:42 »

Али това с яденето на "здравословни" храни съм го чиувала и аз. Уж мечо все ще пази диета, все не се харесвал щото бил "дебел" crazy все това или онова и по някое време посред нощ - нападне хладилника. От сън става и хапва каквото намери. Даже семки е люпил в 3 посред нощ.... ахахаха  lol lol lol laugh laugh laugh оптвам се да му обясня че така няма да свали ама... хахаха

Иначер ние като се взехме преди близо 3 години мечо беше 92 кила и честно казано да  - много хубав беше, ама и много измъчен и изпит изглеждаше. Сега изглежда като доволен мечок (110кг) . Отиват му килата (той е и висок) и е един такъв все ухилен, а пък на мен ми е много кеф да се гушна в него и да се почувствам мъничка... хихихи girl_wink Сега повече си го харесвам ама... той УЖ все не е гладен и УЖ все трябва по-малко да яде и УЖ все не се харесва, а пък вечер... това всичкото се изпарява от мечешката му тиква хахахахахаха


За коментарите на свекърва - мечо много и се радва, направо и той и е фен ...  tease

За 8ми март нищо не сме решили още - предполагам ще отидем само двамата някъде.... твакова ми е мързеливо тея дни , че хич не ми се мисли за празнуваници и  излизания blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: март 05, 2015, 16:27:58 »

Хаха Миленка, разбирам те.. При нас е същото, само дето по нежелание и аз напълнях многооо, та сега не се чувствам никак мъничка  blush Иначе, все да питам, ама ти защо още ходиш на работа.. Не трябва ли вече да почиваш?  give_rose
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: март 05, 2015, 16:31:55 »

ММ пък хич не му пука, като ми кажа, че е дебел /разбирайте в прав текст в очите/ ми се сърди. Ама си ме знае, че съм откровена и не бих му го спестила. Като се запознахме беше 74 кила, сега е 100. Направо лошо ми става, аз си го взех такъв хубавичък, пък сега на какво е заприличал...
Ама понеже и аз съм 100 кила /76 реално в момента/ си трая, но дай боже да се кърмим и след това стриктна диета поне 2 месеца и възмжно най-много спорт! Ще си върна фигурата ако ще й град да вали! И тогава и той ще сваля ще не ще.... diablo
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #96 -: март 05, 2015, 16:37:18 »

Ами, мъжо пък е мързелив да става посред нощ - трябва и зъбите да мие след това и явно се отказва от такова ядене. Килата не му личат, че е 100 кг на 2 м, но се оплаква, че му тежат и пъшка при обуване. Ама пък си е медунчо и без сладко притреперва чак. Воля има, да видим пролетта как ще му се отрази. За спорт при него не става и дума, че има дертове. Той беше доволен като имах мръвка покрай бременността. Обаче тъкмо се зарадва и малката такива къчове взе да бие, че го будеше посред нощ и него. Мина му меракът. За мрънкането пак мрънка от кокала (на таза ми).
Пънки, то си е късмет да попаднеш на сватове. girl_impossible Свекърът често се възхищава "Какви идиоти има само?!" и повече от всички се радва, че се чуват и събират.
Я разкажете за памперсите, че като нямам ФБ изпускам подобни клюки Wink
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: март 05, 2015, 16:40:31 »

Аз и аз съм на вълна отслабване в момента. Преди няколко дни почнах 90-дневната диета - ще видим дали ще удържа до края.  blush Уж щях да почвам и упражнения, заедно с диетата, ама хич нямам сили за това. Този уикенд съм решила да отида сама на хотел да си почина, че вече много започна да ми идва. А другата седмица пак ще мисля за лекари и простотии.

svekarva, докъде стигна със задачите? Траеш си нещо и нищо не казваш.  girl_wink

А това време навън е просто отвратително. Имах намерение утре да ходя до моята приятелка, която роди преди месец и половина и да се разхождаме навън с бебоците, ама сега няма как да стане.  nea
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: март 05, 2015, 16:47:51 »

Али ми направи си един ФБ, да те вкараме, там си има група на форумските мами и повече мами пишат. Пако по такива теми.
Манианте как си с главоболието? Направо си те мисля, като го виждам на живо какво е, пък ти и с две деца се оправяш!
Така ви завиждам за снега, при нас само плюе един дъжд. Аз толкова обичам сняг, ама това пусто глобално затопляне му е*а мамата на пловдивския. Помня в моето детство още в началото на декември като навали и вадехме шейните, в последствие и найлоните smile Сега дребната се чудим къде да я заведем, че да не като негърчетата. Да се чуди какво пък е това сняг!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #99 -: март 05, 2015, 16:52:12 »

Menyanthe как си кажи какво ново около теб?

Явно само моя мъж има звяр в корема и колко и да яде все е слаб, в момента сме даже на едни и същи кг. Егаси гадняра. Един път прави 90 дневната заради холестерола и стана като гладните от африка
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: март 05, 2015, 17:18:03 »

Добър ден и от мен!
Аз днеска със снега се озовах с чисто нова настинка и едва преглъщам от тъпите сливици.
За 8.03, нашите имат годишнина от сватбата /34г./ и нещо с тях ще го мислим, а може би после и с кумовете.
В Банкя има доста сняг вече, над педя. А понеже доведох котката насам и тя само тормози кучето на двора и той ще събори вратата вече.
Свекърва, като каза за племенника ти се сетих за едно момиченце /дъщеря на приятели на нашите/ и нея я гледа дядо й и ги ръси едни: Седнала един ден и се прави, че чете вестник сваля го и казва "Оф, ами не знам! Да ходим ли тва погребение, да не ходим ли?!?" Тръгнахме на разходка до Сърбия, а тя вика "Сега отиваме в Щурция на море и на ядене". превод Щурция е Турция.
Александрова, кураж за приятелката ти и дано всичко се нареди бързо и по най-добрия начин!   
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: март 05, 2015, 17:19:54 »

punk_girl123, относно главоболието - още не съм ходила за второ мнение - за бой съм направо.  blush

mariola85, продължавам да ходя по интервюта, малкият ми стопява лагерите ежедневно, те пък (евентуалните бъдещи работодатели) ми дават някакви задачи, които си отнемат бая време, а аз едва успявам да намеря възможност да драсна някой ред. Сега като отида на хотел уикенда, ще пиша и задача, че поне ще ми е по-спокойно. Дори и в момента малкия се къса да реве до мен и не ме оставя дори за секунда.  huhhuh.gif

П.П. Честно, като тръгна на работа, ще е направо като почивка за мен...  crazy
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #102 -: март 05, 2015, 19:12:30 »

Пънки, разказвай! Има кой да чете. Аз не винаги пиша, но следя почти всички бебешорски теми. Интересни са ми Wink
Когато бях бременна един ден се наложи да гледам едно дете. Свекърите са й кръстници на госпожицата. Бях вече пред раждане и Мария много риташе, та аз дадох на госпожицата да пипне корема ми. Явно се е впечатлила и го е запомнила - още го разказва smile
menyanthe, то е ясно, че с децата не е лесно и трудно се намира време, ама погледни като егоист. Има и хубава страна!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: март 06, 2015, 08:27:12 »

Като казахте за диетите.. Вгледала съм се в диетата на Ваня Червенкова, последните дни беше някаква истерия около нейна публикация. свързана с това - как е свалила килограмите.  Girl_hide
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: март 06, 2015, 09:12:21 »

Привет,привет!Чета ви редовно ,обаче време няма за нищо.Пфу.Голяма въртележка ни завъртя ,голямо нещо.Майчинството е да ви кажа като спрял миг.Прекрасно нещо.Не,че другият ми живот не ми харесва ,но майчинството е тотално блаженство ,честно.

Аз днес съм пълен релакс ,т.е готвене ,снимане ,онлайн пазаруване ,капучино ,филмче ,все любими неща.Имам и едни амбиции да подредя нашия и на Явор гардероба ,но ако стане .Ако не стане ,другият път.

Пънки и аз чета,така че пиши ,пиши.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines