Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 04:19:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 223041 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #60 -: март 04, 2015, 14:45:19 »

Аз пък, като в оная реклама "Я котенце, я Гришо в асансьор", бях само с Бареков в асансьора на Тримонциум. Мммммм, хубав парфюм има blush.
Помооощ! На това му подарили таблет и цъка ли цъка игрички...И да яде не иска, не ме и поглежда. Ама ще му свърши батерията, сега ще скрия зарядното...Или ще си трая, няма да се развали детето за тези няколко дни, я.
Мариолка, да, пенсионерка съм  blum.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #61 -: март 04, 2015, 14:56:56 »

Свекърва,какво се плашиш от таблета.Има много готини и образователни игри.Марти си е свалил една за миене и пъддържане на зъбки.С баща му се карат кой пръв да играе тази игра.Е ,не му разрешавай цял следобед на таблет,но в един момент може и да ти е от помощ.Моя син един потороши,преди него компютър ни съсипа ,но какво да се прави техника ,купува се ,той да е жив и здрав smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #62 -: март 04, 2015, 17:06:11 »

Буууууу - по закона на Мърфи 10 дена на работа имам още и ще ме скъсат от работа.... И колежката е болна....

Не мога да ви изчета бре дами....

Я чакай да ви питам - ко е туй нещо педиатър за бебето преди още да си родил и как аджейба се сдобиваш с него?
Тук HRката ме светна че трябвало 3 болнични да и нося - 45 дневен, родилен и някакъв от педиатър дето нищо не му разбрах..... crazy blush blush blush

Някой може ли да ме осветли??

ПП. Мариолка и аз си го харесвам Бате Б... нищо че разказа играта на малкия бизнес... Те че са еднакви всичките - еднакви са, че всичко е сценарии и си подхвърлят топката на "кой сега е любимец на народа" и това е така, НОооо - де да знам  - има подход тоя човек, говорим на разбираем език, па макар и леко просташки. Тея с високопарните слова ги видяхме колко струваха, дай да видим една мутричка какво може... засега не се оплаквам, по-го харесвам от Орешарски например...

А като мъж - не те успорвам ама грам - има мъжкарско излъчване спор няма
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #63 -: март 04, 2015, 17:15:40 »

Миленка, като чуя/прочета Орешарски и винаги се сещам за случая, когато на 15 септември отиде на откриването на учебната година в Софийски и там го посрещнаха с викове и лозунги "Кой предложи Пеевски?!"  funnytooth laugh Много много ми е смешна тази ситуация!

Свекърва, остави го детето с таблета. То сега това е интересно на децата, задръстеняшко е, ако не знае. Един от моите ученици пише писмо на Дядо Коледа, че иска таблет - ама какво е това, за какво се използва не е важно, важното е, че всички го искат и той го иска!!!
« Последна редакция: март 04, 2015, 17:18:43 от nadelina88 » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #64 -: март 04, 2015, 17:44:03 »

Буууууу - по закона на Мърфи 10 дена на работа имам още и ще ме скъсат от работа.... И колежката е болна....

Не мога да ви изчета бре дами....

Я чакай да ви питам - ко е туй нещо педиатър за бебето преди още да си родил и как аджейба се сдобиваш с него?
Тук HRката ме светна че трябвало 3 болнични да и нося - 45 дневен, родилен и някакъв от педиатър дето нищо не му разбрах..... crazy blush blush blush

Някой може ли да ме осветли??

ПП. Мариолка и аз си го харесвам Бате Б... нищо че разказа играта на малкия бизнес... Те че са еднакви всичките - еднакви са, че всичко е сценарии и си подхвърлят топката на "кой сега е любимец на народа" и това е така, НОооо - де да знам  - има подход тоя човек, говорим на разбираем език, па макар и леко просташки. Тея с високопарните слова ги видяхме колко струваха, дай да видим една мутричка какво може... засега не се оплаквам, по-го харесвам от Орешарски например...

А като мъж - не те успорвам ама грам - има мъжкарско излъчване спор няма

Търсиш педиатър около вас, като излезнеш да речем около 45 дневния болничен. Харесваш си един, търси отзиви че да не се прецакаш, правиш среща с него или по телефона се уговаряте. Като се роди детето му се обаждаш. Ще дойде вкъщи след като ви изпишат. На първата консултация ти издава последния болничен който е за майчинство. Хубаво са ти обяснили от работа те са 3 :  45 дневен преди термин, като родиш от болницата и от педиатъра. Wink
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #65 -: март 04, 2015, 19:35:06 »

Ха Добър ден И от мен  girl_wink загубих се но това Мексикото е раи за туристите, то И по нашите земи може да има такива гъдели и атракциони ама тези направо къртят. girl_impossible  направо ми скриха топката Girl_hide Girl_hide Girl_hide то комай след Куба всичко може да ме ошашави Wink
Свекс не се коси за таблето smile поиграят докато си свършиш работата и после им омръзва good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #66 -: март 04, 2015, 20:08:23 »

Миленка, само старателно следиш датите, че лекарите са скарани с математиката като цяло. Мариолка хубаво го е обяснила... LOVING
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: март 05, 2015, 08:52:57 »

Добро утро, момичета..

Миленка, избирай внимателно, моята приятелка попадна на лекарка, която 6 месеца й казваше всичко е супер, а сега... Наистина ли е задължително да е в района? Според мен това е малко задължаващо..  nea
Веси, къде бяхте в Мексико? ММ много иска да си направим най-после такава дълга разходка.. За сега сме само в Европа и Азия, а на него му се иска, да отскокнем до по-далече..


Вчера беше един от най-скапаните ми дни... След като 6 месеца бебчето на моята въпросна приятелка се развиваше прекрасно.. Преди седмица е започнала да прави някакви спазми и те са я забелязали веднага, понеже мъжа й е мега-хипохондрик.. След ЕЕГ са потвърдили, че е Синдром на Уест.. Направо съм съсипана... Изчетох всичко в шибания интернет... Изобщо не е честно!  cray cray cray Затворили са нея и бебето в болницата, никой няма право да влиза, да излиза.. Направо не знам, какво се случва .. нарочно пускат тия скапани болести.. И, който оцелее, оцелее .. "Естествен" подбор  crazy


Съжалявам, но имах нужда да си излея мъката sad  cray

Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #68 -: март 05, 2015, 09:03:07 »

Тони, и аз сега изчетох за този синдром. Но най-важното при всякакъв вид увреждания е навременното правилно лечение. Стискайте зъби и бъдете силни, за да помогнете на детенцето. Недейте да обвинявате лекарката, то пише, че в първата година се проявява, без симптом никой не може да диагностицира, каквото и да било. Изпращам много позитивна енергия!!!
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #69 -: март 05, 2015, 09:06:17 »

Уффф,писна ми от този сняг,пак ботушите ,пак навлечена като зелка ..............
Александрова,съжалявам за детенцето,дано се оправи

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #70 -: март 05, 2015, 09:08:44 »

Добро утро! give_rose
Александрова, много съжалявам! Давай кураж на приятелката си, а страховете споделяй не пред нея @}->-Естествено, че не е задължително педиатърът да е в района, но е супер удобно да е. Ушошонваш бебока и отиваш там. Лятото винаги е лесно, но зимата понякога е интересно!
Миленка, говори с педиатъра какво мисли за захранването, даването на вода, лекарствата - хомеопатия или антибиотици... Това са основни точки. После сравняваш тези и твоите възгледи и решаваш дали това е твоят лекар! Знам, че избягваш бебешорските теми и затова тук ти пиша Wink
Vessi, ще разказваш и за Мексико, и за Куба. Моята класна е женена за кубинец. Рядко ходят там, заради сложните транспортни схеми. Тя обясняваше, че за туристите е оазис (в определени райони, разбира се). Обаче за обикновените хора е беднотия до шия. Ти коя страна си видяла? smile
Усмихнат ден на всички!

Аз пък се надявам поне сега да хвана последния влак и да видя сняг тази година!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: март 05, 2015, 09:53:24 »

Не, не обвинявам лекарката в никой случай.. много е рядко заболяването и няма как да се предвиди без симптомите.. Просто се чудя, че това райониране, доста стеснява кръга за избор на педиатър.. Със сигурност е по-добре да ти е близо, ама.. То, добрите специалисти и без това ги нямаме, късмет ще е да са в близост до вкъщи..

За Куба и аз знам същото, което споделя Аличка.. Искаме снимки и подробен разказ от теб Веси  give_rose
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #72 -: март 05, 2015, 10:15:49 »

Тони много кураж на вашите приятели. Аз се въздржам да отворя даже и да видя за какво става въпрос.

С педиатрите въобще не е по райони, както Аличка е казала хубаво е обаче да е около вас. Аз примерно ще избера моята ЛЛ която е и педиатър, тя е в Младост ние живеем в Дружба. Въообще няма да ми е удобно но поне я знам каква е. Не е идеална но е близко до това.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: март 05, 2015, 10:47:38 »

Добро утро  blum

По повод 50 нюанса- на мен ми хареса филмът. Четох книгата преди това, също ми хареса. Почти през цялото време бях с усмивка на уста. А бе друго си е на кино. Гледайки трейлъра преди това избраните актьори ми изглеждаха напълно неподходящи и смешни, но на големия екран вече си е друго нещо. Много ми хареса гласа на Дакота Джонсън. Естествено много моменти липсваха, но няма как за 2 часа да вкарат всичко от книгата. Само поради този факт ми изглеждаше малко претупано всичко. Мисля си, че ако преди това не е четена книгата няма да се разберат много основни неща. Бях с ММ и той е 50/50. Каза ми, че садо мазо сцените са му дошли малко в повече.  blum

Миленка, добре, че сте намерили изгубената вещ.  blum И при мен е така, дългите почивки ми се отразяват по същия начин.
Ние гледахме първия епизод на Mastercheff. На нас също ни хареса.  smile Снощи не успяхме обаче, защото имаше мач.
За капките никога не сме го следели. По-скоро сме гледали отгоре, отгоре. Иначе Рачков и Зуека са велики просто.  Bravo

Рататуй, гледам, че 50 нюанса го има и в Замунда, но качеството е доста зле.

Лорка,
Цитат
Моят мъж пък ми вика " да очаквам ли да ме завържеш и да ме биеш с камшик" а аз " да очаквам ли като гледаш някой екшън после да ме разстреляш с калашников"
На мен такива въпроси ми задаваше докато четях книгата още. И понеже знам, че след като гледа някой филм, който му е харесал, много се вдъхновява после  и яко "влиза" във филма. Колко пъти съм си го отнасяла след като сме гледали Троя, например. То не са битки, мечове и премятания. Е, след 50 нюанса не ме е завързвал и гледам, че още нямаме червена стая, ама ще видим.  Wink


Я кажете, как стои въпроса с близнаците? Как се предават (ако изобщо има нещо вярно в това, де) ?

Свекърва, айде честито официално вече. Добре да си почиваш.  Wink Как мислиш да си прекарваш свободното време? Имаш ли някакви хобита?

Тони, много съжалявам за детенцето. Много е жалко, когато такова малко създание трябва от сега да преживява такива неща. Аз не знам дали това се лекува по някакъв начин, но дано да си намерят читави лекари, разбиращи си от работата.

Много ми липсва лятото. От една страна ми се иска да идва по-бързо, но от друга като гледам колко бързо минава времето, така ще ни мине сватбата и после ще ми е мъчно, че е свършило и ще искам пак да съм булка.  blush
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: март 05, 2015, 12:25:56 »

Привет и от една малко позабравена муцуна Girl_hide
Как сте, как я карате?
Аз в нашата темичка разказах накратко как сме изкарали празниците - водихме малкия на хотел, после по гостита и те дните се изнизаха
Панде, ние редовно следим Мастър Шеф - моя мъж има специално отношение към това предаване (беше избран и премина няколко кастинга, но се отказа заради работата). Много е смешен, защото и двете вечери бяхме на гости и той като се залепи на телевизора, няма отлепяне, докато не свърши хаха
Еми, аз отдавна съм се замечтала за лято ... след като миналата година толкова дълго го чаках, а то беше толкова кратко, че ми се изниза между пръстите, съм се заканила тая година да не го пускам да си ходи току-така Wink
Свекърва, и сега какво? Бичим айляк? blum Айде честито! give_rose
always_and_forever, направи като мен - бъди 2 пъти булка Wink (да поясня преди да си ме разбрала погрешно - две поредни години две сватби, един и същ мъж - първо граждански, а на следващата година църковен брак Wink )
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines