Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 06:54:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 223874 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 04, 2015, 13:12:39 »

Здравейте, мартенски девойки smile

Ние пък не можах да се порадваме на дните, защото всичките вечери или излизахме или имахме гости и все си лягахме по малките часове и проспахме дните. След такова радвижване от наша страна, сега очаквам поне 6 месеца не се видим с никой  blum lol

Аз днес имам много задачи, ама понеже вече отхвърлих една час, реших да погледна форума. Засега приключих със зъболекаря, взех си направление за болницата, че другата седмица съм на излседвания (което значи, че съм подвъпрос за срещата на форума) и сложих супа да се готви. Сега остава, да оцелея на работа, че съм сама (т.е. без шофьора).


За сериали много време нещо не ми остава, ама от време на време наваксвам с The Big Bang Theory, Modern Family и Two Broke Girls. Ама само Modern Family ми е интересно напоследък.

А снощи и двете риалита ме разочароваха. Като две капки вода и преди го гледах от дъжд на вятър.  А мастер шеф наскоро загледах по TLC, ама това снощи не ми хареса. И защо готвачите по телевизията са все такива злобари и праежи. Напълно ме отказват от ходене по ресторанти.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #46 -: март 04, 2015, 13:24:56 »

Не разбирам учудването ви от Бареков.Преди него и друг такъв титан на мисълта и полиглот чухме,който като го видят  и веднага му викат конгратилейшън,наскоро му се беше обадил Джим Кери,абе срам.Това си мислех вчера ,че нямам повод да съм горда българка,като гледам тия дето ни управляват са от народа произлезнали ,та това не ми дава повод за гордост.Природа не остана ,изсекоха горите застроиха плажовете,историята непрекъснато я пренаписваме както ни е удобно.Ето, вчера честваме Освобождението ,ама от кой....смеят ли да кажат.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: март 04, 2015, 13:33:52 »

Свекс, аз оцелях на 5 годишен плюс мъж ми, плюс гости - брат ми и тренера ми. Та се надявам и ти така хаха.
Аз затова новини не гледам, ядосвам се. Във връзка с политиците ни smile

Хайде да помечтаем малко за лятото smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: март 04, 2015, 13:37:24 »

Ох, не мога да смогнааааааааааа.. Завиждам ви за хубаво изкараните празници... Аз си работих, а Илиян си беше вкъщи.. По цяла вечер си се гушкахме и гледахме филми, а снощи Капките и Мастършеф - раздвоени... Капките, да си призная очаквах по-силно начало, тези етюди - при които канеха гостите ми бяха по-скоро тъпи.. Иначе се спуках от смях със Зуека и Рачков, докато си говореха, а и с миналогодишните смешки  girl_haha

Мастършеф ми е много интересен, като формат, но мисля че няма да им се получи.. Подкрепям мнението за слабата организация и представяне пред публика на БТВ..  crazy nea

Днес ще имаме гости, на ММ сестра му идват на преглед в София.. Та, се чудя, какво да готвя... Извадила съм едни пържоли... ама.. знам ли.. smile Със сигурност ще направя една салата с нахут, риба тон и лук, подправена със зехтин и лимонов сок, много я обича сестра му.. Давайте идеи за основното, че съм изчерпана нещо и нямам вдъхновение, а хората ще искат да ядат  DANCE
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #49 -: март 04, 2015, 13:51:37 »

Привет привет.

Сега като всички сте изгледали Ивкова Слава знаете коя е мацката от аватара ми  Girl_hide че не съм аз  blum

Аз снощи гледах и мастъра и малко от капките. Само не разбрах сега и двете предавания ли ще ги дават по едно и също време? За мастъра съм съгласна с Дени. Много нагалсено. Аз обожавам Мастъра по ТЛС и Рамзи ме разбива всеки път. Въпреки че едно време Лорд оф да Шефс им се получи. Харесваше ми.Чакам си утре шеф Манчев и кошмари в кухнята.

За  Капките си е смях и на живо. Който ме обича много мога и да му уредя на живо да ги гледа heart Жана и на мен ми е ту мач.

Относно Бареков, не съм го гледала. Мързи ме ахха. Обаче за моята любов Бойко или хубаво или нищо. beating Като се замисля с моята свекърва това ни обединява. Любовта ни към Бойко.Още си чакам обещаната ми среща с него. blush

Свекърва и сега вече официялно ли си пенсионерка?

Ей такъв шоумен липсва тук, Вижте Кели Кларксън колко е дебела само  shok

https://www.youtube.com/watch?v=Df8MjNmNs-c
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #50 -: март 04, 2015, 14:07:46 »

Мариолка в потрес съм,интелигентно момиче изглеждаш ......и да имаш такъв идол  funnytooth
Лелел що не си го вземете в Македония /отървете ни /за една година ще ви "оправи" и в ЕС и Шенген ще ви приемат и ще се разбягате като пилци по света
« Последна редакция: март 04, 2015, 14:11:57 от juji » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #51 -: март 04, 2015, 14:16:29 »

Мариолка в потрес съм,интелигентно момиче изглеждаш ......и да имаш такъв идол  funnytooth
Лелел що не си го вземете в Македония /отървете ни /за една година ще ви "оправи" и в ЕС и Шенген ще ви приемат и ще се разбягате като пилци по света

Богами бих го взела, там да видиш какъв идиот премиер има. Мен Бойко си ме кефи като мъж главно. То много жени го намират за секси. Даже много журналистки се размеквали пред него като му взимали интервюта. Абе нали имам малко страничен поглед на нещата и като знам пък колко е зле в Македония тук неговото управление ми се вижда като в Швейцария.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #52 -: март 04, 2015, 14:16:47 »

И аз си го обичам Бойко!  heart
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #53 -: март 04, 2015, 14:17:22 »

УжасТТТТ
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 04, 2015, 14:20:54 »

И аз по-скоро симпатизирам на Бойко. Не ми е пръв любимец, ама през студентските години спях с Бойко (хаха имах тениска за сън, от избори или не знам и аз от къде с неговия лик  funnytooth Ashamed)

Мариолка, за Капките ще направим една среща на някои лайф, ама ти вече ще си аут оф ордер lol  LOVING
« Последна редакция: март 04, 2015, 14:23:03 от alexandrova_90 » Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #55 -: март 04, 2015, 14:21:03 »

Богами бих го взела, там да видиш какъв идиот премиер има. Мен Бойко си ме кефи като мъж главно. То много жени го намират за секси. Даже много журналистки се размеквали пред него като му взимали интервюта. Абе нали имам малко страничен поглед на нещата и като знам пък колко е зле в Македония тук неговото управление ми се вижда като в Швейцария.
Те сериозно ,ли хахаха в потрес и пред истерия съм  :funny:едно е да харесваш някой като мъж, друго е като държавник.Недоумявам на тоя дебелак какво му харесват и като мъж де
Но той го е казал:Аз съм прост ,вие сте прости ще се разберем funnytooth
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #56 -: март 04, 2015, 14:24:28 »

Бе Жужи ти за първи път ли срещаш някой да има различно мнение от твоето. Аз като не съм видяла нищо лошо от някой не мога насила да го мразя. А и на Бойко съм му фен още преди Герб. И като мъж и като държавник го харесвам. Ама хайде да не обръщаме темата на политика. Wink

Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #57 -: март 04, 2015, 14:27:03 »

Бе Жужи ти за първи път ли срещаш някой да има различно мнение от твоето. Аз като не съм видла нищо лошо от някой не мога насила да го мразя. А и на Бойко съм му фен още преди Герб. И като мъж и като държавник го харесвам. Ама хайде да не обръщаме темата на политика. Wink


Разбира се ,че не срещам някой с различно мнение от моето за първи път.Но и аз си казвам мнението.Ти директно от него няма как да видиш нещо,от политиката му ще го разбереш.Бойко и държавник в едно изречение ми е смешно,което разбира се ,не ти пречи ти да го напишеш и да си го харесваш.

Права си ,да не обръщаме,сменям темата Камерън Диаз чакала близнаци от съпруга си....готина новина
« Последна редакция: март 04, 2015, 14:30:52 от juji » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #58 -: март 04, 2015, 14:33:43 »

Дам и аз това чух за Камерон, то в Холивуд яко близнаци напоследък. Сигурно е било ин витро. Тя си беше вече и в години, 42.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #59 -: март 04, 2015, 14:36:17 »

И аз се надявах на близнаци,още повече ,че в рода ми има ,ама не......Сега наследникът ще е главен герой в тържеството за осмим март.Той ще е баща на Три малки бебета.Педиатърката му се шегува -Марти подредил си се с тези бебета.Знае си думите ,ще видим живот и здраве
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines