Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 22:24:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 223864 пъти)
 
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #30 -: март 03, 2015, 15:47:58 »

Ваня, ние също планирахме да излизаме, но вятърът ни спря, на вас поне вече не ви пречи. Явко е прекрасен развяващ българския флаг!  heart Ние също целогодишно имаме флаг на терасата, но установих наскоро, че трябва да го сменяме вече, че е цветовете са му почнали да поизбеляват от слънцето и червеното е вече по-скоро бледо червено  Girl_hide

alexandrova_90, благодаря! smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 04, 2015, 09:53:48 »

С голямо закъснение Честита Баба Марта на всички!
А с малко по-малко закъснение ЧЕСТИТ НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК!
Тоя месец ще гледам да съм по-редовна, домъчняло ми е за вас!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 04, 2015, 09:55:31 »

Леле ние докато се запишем и вси изписахте темата....
Връщам се да чета назад.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 04, 2015, 10:06:43 »

То настъпи затишие покрай празниците smile Успешна седмица, на тези които започват от днес работа... А на работните като мен, стискайте зъби - не остана  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 04, 2015, 10:39:23 »

Честит национален празник с малко закъснение и от мен!  smile

Успешна оставаща работна седмица на всички работещи....  blum
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #35 -: март 04, 2015, 10:40:59 »

А добър ден! smile

Гледам за филми си говорехте - ние с мечо решихме да видим за какво е цялата дандания с тея "50 нюанса". Изтеглихме ги от Арена, изгледахме ги..... ми аз по -голяма боза не съм гледала! Филма е покъртителен и от към актьорска игра, и от към оператор, сценария е постен, режисурата е под всякаква критика....  NO NO NO NO NO NO NO NO Да не засегна някой, може книгите да са по-добри, но филма определено се нарежда сред най-най-най- ама най- слабите филми , които съм гледала през целия ми живот..... NO

Иначе при нас почивните дни минаха малко напрегнато - първо загубихме една вещ на кумата, която ни беше много важна. Мечо я загуби  и беше много смазан - той не губи нищо. 24 часа бяха много мъки, кумата щеше да ни удуши - на следващия ден обаче разлепихме из квартала обяви какво сме загубили и ОООО чудооооо tease Върнаха ни всичко.goody Мечо забравил цял плик с разни неща на улицата, един от кварталните помияри отнесъл на някъде плика и едно момче го намерило. Видял обявата и ни върна целия плик ... Имало и добри хора аххахаха

Неделята се събрахме на нещо като семеен първомартенски обяд - отдавна не ни се беше случвало - аз, мечи, мама,свеки, свекъра и бабата на мечо - много хубаво беше. После малко разходка на хубавото време   Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine

Да си призная - хич не ми се работи днес... Хем 4 дни прекарахме с Фил, хем не ми стигнаха...Липсва ми , искам да си го гушна и само това да правя целия ден.... heart

Абе да ви питам - гледахте ли  Mastercheff снощи? Аз нямах търпение да го видя! Следя другите сезони и ми беше много интересно да видя в БГ дали няма да го оплескат. Добре започнаха, хареса ми.

И "Като две капки вода" също започна обещаващо...

Вие какво мислите?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 04, 2015, 10:54:34 »

Миленка, при мен колкото са по-дълги почивните дни, после толкова по-трудно ми е да се разделя с патето. Много ми е криво, а на всичкото отгоре имам и да оправям багаж. Толкова обичам да опаковам и да тръгваме на някъде и така мразя като свърши почивката и трябва да разопаковам и пак да се върнем към ежедневието  cray
Аз много обичам капките и вчера се надявах да се приберем на време и да го хвана, ама чак в 23 се прибрахме и почти веднага заспахме. Днеска ще го гледаме.
А 50 нюанса боза с хубаво качество ли е? Чудя се дали да си губя времето да го гледам, ама и на мен ми е интересно какво толкова му се впечатляват и го обсъждат хората.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 04, 2015, 11:01:33 »

Относно 50-те нюанса според мен на човек,който не е чел книгата няма да му допадне. Аз ходих да го гледам и не останах много очарована, доста е постен спрямо книгата, но няма как иначе. Повечето неща са направени едно към едно, но има и доста пропуснати. Препоръчвам го за хора чели преди това да отидат от чисто любопитство, за останалите не го препоръчвам. И един съвет- не го гледайте с мъжете си- в кино салона беше много забавно да гледам как всички мъже на определени сцени надигаха бутилките с вода  funnytooth Моят мъж пък ми вика " да очаквам ли да ме завържеш и да ме биеш с камшик" а аз " да очаквам ли като гледаш някой екшън после да ме разстреляш с калашников" funnytooth
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #38 -: март 04, 2015, 11:27:06 »

Роси с хубаво качество е бозата, но има вградени китайски субтитри да знаеш. Според мен са рязани и кадри  - ако не са , значи и монтажиста на филма е гола вода.........

За капките - интересни участници са ги подбрали, обаче нали уж не трябваше да има певци, пък таз година бая певци има... На мен са ми забавни Рачков и Зуека. Те двамата заедно с Мария и Алекс Раева според мен са най-добрите двойки водещи. Страшно си пасват, хумора и майтапите им се получават много добре, напиках се от смях....

А.... а някой гледа ли онази мижитурка Бареков как ни излага? Верно че Стоичков и той не плямпа английски добре, ама той не е евродепутат....  nea nea nea После искаме да ни приемат насериозно другите държави - е как да стане, като представителите ни реално са прости, необразовани и меко казано очевидно тъпи.... И аз да съм и аз ще реша че тая държава щом праща такъв представител, значи цялата е такава....... В потрес съм shok shok nea nea nea nea beating beating beating
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #39 -: март 04, 2015, 11:45:27 »

Хелоу. Аз съм на работното място след 4-дневна почивка.

Капките и преди ги харесвах, и сега. И мен като Миленка обаче не ме кефи факта, че има много певци. Как ще се сравнява Джуджи с Жана Бергендорф!!! То е шоу, има и актьорска игра много, ама в основата си е пеене! Иначе като цяло всичките участници са готини, няма грешка поне от тази гледна точка тази година.

Какво за Бареков? Къде?!  crazy
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #40 -: март 04, 2015, 11:53:33 »

http://gospodari.com/%E2%80%9E%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B5%D0%BD%E2%80%9C-%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%BB%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BE%D1%82-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%B2-video56505.html

Срам и позор.......
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 04, 2015, 11:55:14 »

[quote author=milenkata link=topic=36989.msg663364#msg663364 date=

А.... а някой гледа ли онази мижитурка Бареков как ни излага? Верно че Стоичков и той не плямпа английски добре, ама той не е евродепутат....  nea nea nea После искаме да ни приемат насериозно другите държави - е как да стане, като представителите ни реално са прости, необразовани и меко казано очевидно тъпи.... И аз да съм и аз ще реша че тая държава щом праща такъв представител, значи цялата е такава....... В потрес съм shok shok nea nea nea nea beating beating beating
[/quote]
Така си е, то хич не може да му хванеш мисълта на това интервю, ако въобще има такава. Щото аз се съмнявам дали той самия знае какво иска да каже... А беше журналист навремето! СрамотА!
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #42 -: март 04, 2015, 11:58:10 »

Едвам я добутаха тая Жана, а тя с две песни все. Имам чувството, че от ходене по телевизиите няма време да прави музика, а нали уж това искаше да развива, не само да е известна? На мен това начало на Капките не ми хареса, много елементарни етюди при представяне на участниците, малко нелепи такива, като от старите години на Магърдич. Иначе превключвахме и на Мастършеф, но за пореден път се чудя защо бтв не се справят, красиво заснето, идеална картина, интересно жури, обаче всичко върви равно, без кулминации и без някакви интересни моменти. На Шеф(ът) с многото татуировки, съм му голям почитател, ходила съм в японския му ресторант, много уважаван е, така че очаквам с нетърпение коментарите му. Но определено нова тв са си по-добри в риалитата и това си е, жалко, че при тях често има яко жълтина и скандали.

Хайде, здравейте, дами. Никой не ми каза миналата седмица за лафа с гаргата от Враца отговора, но поне се преброихме кой откъде е. smile Ние имахме луди дни, с много пътуване, три града (единият като село), едно погребение, един умрял манастир и, за съжаление, още впечатления, че в България няма много къде да отиде човек. Но ще продължаваме да опитваме, де. smile

Къде ни е свекърва днес?

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #43 -: март 04, 2015, 12:25:29 »

Тук съм, в заслужена почивка Wink. Четете и завиждайте, вдигнала съм си краката, котката ми пречи в скута, а аз гледам фешън канала. Бях по покупки, сега ще готвя и се глася да взимам племенника на отглеждане до края на седмицата. Той най- накрая оздравя, но пък в градината има карантина за шарка и не е работа баш сега да ходи, тъкмо го видяхме какво красиво дете е без набъбнал от секрети нос Wink. Майка му щеше да си взима отпуска, но ще се опитаме с брат ми да си го прехвърляме няколко дни, та тя да си свърши работата. Изпринтила съм му разни работи за оцветяване, свързване и писане, дано се кротне поне в часовете за спане на майка ми. Ако оцелея на тормоз от майка, пет годишен и котка, считайте ме за комунист! /това по повод на руските филми, дето героят на война казва "если не вернус, считайте меня комунистом" - може да съм огелпила падежа, не гледайте за грешки/
Ами за гаргата, най-добре ми звучи обяснението, че гарга няма как да кацне в гнездо на орли. Погледнах историческата справка и верно, все наперени българи са действали там. smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #44 -: март 04, 2015, 13:02:31 »

Ехе, пак голямо писане! Да е все така... и интересно Wink
Бареков ме срази... Що се прави на начетен. Като не можеш - не е срамно. Още повече, че може да си плямпа българския - нали е официален език в ЕС. Спомням си за Румяна Желева как си забрави и немския, и английския, пък българският и той беше един... Не ти е работа funnytooth Според мен, за да стане някой депутат (въобще), трябва да въведат образователен ценз, ако ще и изпит да държат.
Снощи много се радвах, че свекърите бяха на гости. Не са идвали от много време и беше хубаво да се наприказваме с тях. Та покрай сладките приказки чат-пат се заглеждахме по Капките. Аз също много харесвам Зуека и Рачков. Жана-та ми идва в повече! nea Ама то и предните сезони - Рут си беше пълнеж. Остава Полито да я поканят. И тя горката едва се научи да брои на пръсти, поне друга песен да запее.
Ей, Свекърва, на нас трябва да ни завиждат - и ти се беше изгубила, обаче вече си тук danceg
Рататуй, то предната тема може да се чете и преговаря от време на време. Много приказливки се бяхме събрали там. Хайде, чакаме те по-често тук!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines