Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 12:01:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 224934 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #15 -: март 02, 2015, 12:38:46 »

Привет на сите  smile

Ваня, откьде ги изтегли?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #16 -: март 02, 2015, 13:12:23 »

Фийби, аз тегля филм и после го гледам сигурно след месец. Сега съм ги наредила и по списък отмятам Wink През деня кафето не мога да смогна да изпия, а камоли филм. Телевизията ме дразни като шум на фона на тропането, пищенето и олелията вкъщи. Поне малката спи по 3 часа следобед, че да си видя къщата, манджата, себе си и ако остане време някое хоби...
Леле, вънка е прекрасно! Цял предиобед бяхме с малката и се разтопихме от кеф на това слънчице. Вчера беше голяма скука пред блока - никой нямаше и се чудех с кого една приказка да си кажа. Днес пък не ми се прибира - народ, деца yahoo
Ина, аз ги тегля от новия сайт на замундата - пиша в гугъл замунда и гледам къде завършва на .se , а самите торенти те прехвърля в зелка.орг  crazy
Снощи засякох, че даваха Кухня в Париж. Обаче аз ще си го гледам със субтитри, че дублажът от руски ме дразни.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 02, 2015, 13:20:57 »

И аз съм подготвила един списък с филми, които съм изтгеглила, с такива - които искам да изтегля... А, кога ще гледам.. не знам  pardon Снощи мислехме да гледаме Теория на всичко, каним се и се настройваме психически от 2 седмици.. В крайна сметка гледахме Кухня в Париж, умрях да се смея. Принципно и аз като гледам сериала, ми допада повече без дублаж, както повечето филми, но се загледах и го оставихме до края.. smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #18 -: март 02, 2015, 13:34:40 »

Здравейте!
Ние снощи го загледахме от началото "Кухня в Париж", ама после излязохме навънка и не го довършихме, тъкмо тръгваха за Париж като го спряхме. Днес си го сложих в листата от торенти, за да го сваля по-късно. Аз не съм гледала сериала, попадала съм на него, ама с тези субтитри с черното отстрани ужасно ме изнервяше и не си дадох зор да го загледам. Явно съм пропуснала доста готин сериал.

Ние в момента сме на вълна "Герои". Той не е нов сериал, ама при нас сега му дойде времето. На четвъртия последен сезон сме вече.

Какъв жанр филми най-много обичате да гледате?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 02, 2015, 13:52:16 »

Наде, вижте после и The 100, доста е интересен за сега.. По-скоро малко напомня LOST, но е по-добра версия и е един от малкото сериали, които следим заедно с Илиян.

Иначе следя няколко сериала, ама все по-малко време ми остава и са се натрупали доста серии..

За филми, като цяло не си падам по комедиите, много рядко гледам комедия, някак ми се струва, че си гуубя времето с такива филми.. (малко е странно, повечето хора ги харесват)..Предпочитам драма, биографични, трилъри.. А най-много предпочитам книгите  girl_wink
« Последна редакция: март 02, 2015, 14:37:47 от alexandrova_90 » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #20 -: март 02, 2015, 13:55:55 »

На мен пък много ми харесва като има "черното" biggrin на субтитрите. Иначе на някой светъл фон - нищо се не види и трябва с дистанционното да играеш на спри-пусни.
Ама това е - отритнаха руския от училищата и се надявам на руско кино и език. В миналата тема бях споменала за един фестивал, който правихме преди време за банатски и бесарабски българи. Та там имах пищови, че много русизми ползват, пък не всичко разбирам pardon
Последният сериял, който гледахме въкщи, беше "Престъпни намерения". Много ни хареса, че са разяснявани психологическите страни на случаите. Сега пак нещо такова ни се гледа, че "Двама мъже и половина" почнаха да поомръзват. "Разобличаване" също ми допада, ама съм го гледала оттук-оттам.
Александрова, good Комедиите ми глупеят!
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #21 -: март 02, 2015, 13:58:17 »

И аз гледах Кухня, но филма не е толкова добър, като сериала
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 02, 2015, 14:32:54 »

Да Кухня в Париж не е толкова добър като сериала.Инка,тегля ги от Замундата.

Али,аз също мноооого мразя телевизия за фон.И въобще откакто си имам Явор вкъщи имаме цели дни без тв и съм много доволна.

Моят мъж си дойде по рано днес и пускам Ивкова слава ,докато дивачко спи.А днес наистина времето е разкошно.И ние голямо скитане по улиците цял предиобед.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 03, 2015, 08:34:31 »

Честит празник, момичета! Сутринта преди да изляза за работа гледах сутрешния блок и Ани Цолова беше на Шипка... Вече втора година не ходим.. искаааам  blush
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #24 -: март 03, 2015, 10:26:44 »

Честит национален празник, момичета!!!

Аз съм голям националист, обичам много родината си, настръхвам, когато слушам химна. Днес е денят, в който повече от всякога, той дава сили, смелост и вяра в мечтите!

https://www.youtube.com/watch?v=COvn9LsiNEM
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #25 -: март 03, 2015, 10:35:42 »

Честит национален празник и от мен !!!

И мен на 3ти март ме изпьлват светли чувства.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #26 -: март 03, 2015, 14:06:37 »

Честит празник и от мен!
Не успяхме да се разходим по центъра, че вятърът е ужасен sad Знамето на терасата и то се е смачкало и нищо не се вижда, но ще го оставя и утре smile Сега ще се порадвам на ММ, че днес само ще си е в почивка вкъщи:danceg:


* flag-na-bylgariq_html_m49b8a3ba.jpg (13.71 KB, 339x225 - видяно 2333 пъти.)
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #27 -: март 03, 2015, 15:33:55 »

Честит празник! Напоследък не ми остава много време за месечната темичка, дори не успявам да ви изчета, има и нови попълнения и пишете нонстоп, та е доста трудоемко  blum

Ето един поздрав от нашето семейство:
« Последна редакция: март 03, 2015, 15:50:15 от scilla » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 03, 2015, 15:41:05 »

Честит празник и от нас



Ох,малката прекрасница в анцунг на националния.Страхотно!

Ние ходихме малко навън,поразвяхме знамето и се прибрахме,че много кофти вятър.Иначе целогодишно си имам знаме на терасата.
Вчера гледах Ивкова слава .Страхотен филм.Аз съм голям фен на Зона Замфирова и този ни пасна много с мъжлето.Днес гледаме Кукушка.Явор докато спи ,използваме момента.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 03, 2015, 15:41:20 »

Оле, какво сладко бебчее  Bravo yahoo Girl_hide give_rose

ЕДИТ: И баткото от следващата снимка  danceg Yes Прекрасни българчета smile  heart
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines