Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 09:00:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 59 60 [61] 62 63 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 224827 пъти)
 
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #900 -: март 30, 2015, 08:14:08 »

Добро утро и от мен smile
Nedelina  с много сладко кафенце черпиш  girl_wink
menyanthe до колкото разбирам, твоята перална е с електронен програматор щом изписва F:05. Не искам да те разочаровам, но може да очакваш доста проблеми с такъв тип пералня, защото са много чувствителни и при малка смяна на напрежението на тока може да изгори нещо. Знам тези подробности защото мъжа ми преди се занимаваше с перални. Щом е в гаранция, викай ги тия и да идват да си я оправят. Мога да ти дам един съвет, хубава марка пералня е Miele, не са много хубави на външен вид, но нямат чупене.
Знам, че всички искаме по ново и по модерно, но колко повече електроника има толкова по бързо и лесно се прецаква имайте го в предвид. Ако искате една перална да ви изкара повече време си вземете по опростена с ръчен програматор.
С новите бойлери е същата работа, на мой познати не им грееше достатъчно и нито им го смениха, нито нищо казаха им че са си купили такъв модел, а уж консултантите ги насочили към този, защото бил добър  crazy
Повечето уреди ги правят да изкарат гаранцията и до тук. За да се купува, никои няма сметка да прави уреди, които изкарват дълго време. За съжаление е така
« Последна редакция: март 30, 2015, 08:26:44 от djosi » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #901 -: март 30, 2015, 08:28:52 »

Добро утро, момичета smile

menyanthe, много съжалявам за пералнята sad Имате си духче, което минава по всичките ви уреди явно и податливите се чупят..  Няма как да не се ядосваш, ама така е, няма контрол на качеството и се вкарват само боклуци  NO

Наде, коментирахме го вече, знаеш мнението ми. Скапана перука!  diablo

Рататуйче, ходи ли на мача? Аз в крайна сметка само закарах ММ и останалите, защото валеше, духаше, беше ми много студено и каквато съм болнава, само това ми трябваше.. После си ги прибрах, но видях, че е имало доста хора  cray
При мен през уикенда беше лудница, капарирахме роклята, ходихме до Мони за костюм на ММ. Оказа се,ч е мама познава собственика Димитров, та ще отидем директно в Плевен да му го ушият за него, понеже са доста вталени и не му стават на пупата (коремчето).  girl_haha В неделя се разписах, на мача на братовчед ми, който дори вкара победния гол  chee Curtsey Пазарувахме малко и нашите си тръгнаха  pardon

Пожелавам ви прекрасна седмица, за мен ще е доста стресираща.. Майка ми от днес е в болницата в Плевен за изследвания, а утре операцията.. Много се притеснявам, дано всичко мине наред и да я изпишат по-скоро  heart
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #902 -: март 30, 2015, 08:31:24 »

djosi, знам за Миеле, но техните перални със сушилни струват около 4000лв (нямам място за 2 отделни уреда) и бяха с 2 или 3 години гаранция. Тази я взех с 5 години гаранция за 900лв. Пък и такива са ни възможностите в момента.  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #903 -: март 30, 2015, 08:34:46 »

menyanthe, кофти са комбинираните пералня+сушилня, ние също нямаме място и затова ги сложихме една върху друга с плот между тях.. Дано все пак ти я поправят бързо.. И аз много харесвам Миеле, но взехме Бош, първите ни бяха доста скъпи, а искахме да са нови  good
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #904 -: март 30, 2015, 08:38:05 »

Добро утро!
Мен много ме е яд за мача. Можехме да бием, ако не беше татьовото. Ми той втория гол само дето го погледна! Направо можеше в публиката да си седне. Иначе евала на момчетата и двата наши гола бяха хубави и определено заслужени!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #905 -: март 30, 2015, 08:42:32 »

Добро утро!
Менианте, много гадно с пералнята, това е уред на 3 месеца, трябва да работи като самолет, без засечка, а гледай как се чупи. Аз от моята канди сам много доволна, вече 4-5 год. не ме е предала нито веднъж и предната ни беше канди и изкара към 10-12г.
Тони, ходих на мача, бяхме точно там където Попов дойде да празнува гола, даже се видяхме на видеото после. Аз от самото начало се навлякох с шал, шапка, баща ми ни даде хубави дъждобрани и с него отгоре и изкарах до 70-75 мин и отидох да взема колата, че ми се намокриха краката и ми стана много студено. А и много ме заболяха краката да клеча права, че през деня пък бяхме на разходка в Сърбия.
А кажи от къде е роклята?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #906 -: март 30, 2015, 09:00:08 »

Добро утро!
Днес е супер слънчево и ще накупя останалите неща, които съм наумила, за моето човече от форума. Sunshine
Техниката с електроника си има много плюсове и минуси. Капризни са и на местене. А тук сме трети свят и качествена техника - трудно!
Спомням си по този повод - кумът ни си беше купил нова кола. При него - отваряш капака и едно от малкото неща, до които имаш достъп, е щеката за маслото. Другото - капсуловано. По същото време ММ караше ретро кола и можеше да направи основен ремонт на двигателя на пътя lol
menyanthe, тези грешки ги има качени в интернет какво означават. Виж дали ще намериш нещо Wink
Свекърва, радвам се, че се завърна при нас. Кажи колко сингапурчета "нов внос" има на пазара blum
Тони, честита рокля! girl_wink
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #907 -: март 30, 2015, 09:01:36 »

alexandrova_90, при нас и толкова място няма - над пералнята е бойлера. Простор и тераса също нямам - всичко е усвоено (едната тераса е кухнята, реално, а другата е към детската стая, която иначе е много мъничка). Мечтая си аз за по-голям апартамент, ама май няма да ме огрее скоро (поне не и в близките 2 години).
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #908 -: март 30, 2015, 09:11:10 »

menyanthe, стискам палци, да я поправят бързо и да не е нещо сериозно.. По-голям апартамент ти пожелавам, но по-важното е да сме живи и здрави.. Другото само ще дойде  good

Рататуйче, от Би Куин  yahoo tease
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #909 -: март 30, 2015, 10:02:44 »

Здравейте, аз нещо се поуморих от сутринта  blum въвеждах заместничката си в работата. Стана ми малко криво. Хем нямам търпение да изляза в отпуск, хем ще ми липсват магаретата му с магарета. Пък и след 1вото ми майчинство не се върнах отново на същото раб.място и сега пак имам чувството, че ми е като за последно. А си обичам работата и малко се притеснявам заместничката да ме измести. Тук ще кажете, не може по закон, но 1вия път видях нагледно как може. Просто работодателя като си реши на практика трудно можеш да му противостоиш в БГ.  beating
За пералните - 1вата ми Whirlpool беше с развален програматор. Още си работи - вече 9 години, но само на 1-2 програми. С другите пере по 12 часа  beating 2-рата ми е Beko. Значително по-доволна съм. Здрава безшумна машинка е! За сушилня много мисля, особено сега с бебе и първокласничка  crazy
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #910 -: март 30, 2015, 10:17:07 »

Добро утро
Аз най-после успях да поспя до по-късно. Всяка сутрин ставам с ММ и колкото и да се опитвам да заспя после, все не успявам.

menyanthe, и ние имахме такъв период, в който почти всички уреди се чупеха. Като му тръгне на човек на зле, няма спиране. Новите уреди остави, че струват майка си и баща си, ами са и доста некачествени.

Тони
, стискам палци за майка ти. Дано всичко мине леко и да се възстанови бързо. smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #911 -: март 30, 2015, 10:21:23 »

Здравейте smile

menyanthe аз се зачудих да нямате проблем с електрическа инсталация случайно, че така често имате проблеми с уредите? (не че разбирам нещо от такива работи)

alexandrova_90 стискам палци, всичко да е наред с майка ти!

Аз вчера пак се загледах в България търси талант. Предишните сезони нищо не съм гледала, ама сега отвреме на време се заглежгам. Не е чак толкова зле колко си мислех.

А на вас отразява ли ви се смяната на времето. Вчера цял ден все едно не бях в час, пропилях си деня отвсякъде.

А в интернет попаднах на това момиченце от норвежкия еквивалент на това за талантите. Направо се изумява с гласа си smile

https://www.youtube.com/watch?v=BkuwjMpp69I
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #912 -: март 30, 2015, 10:27:26 »

Благодаря ви, момичета  give_rose

Панди,
на мен пък не ми е много интересно.. Не съм го гледала преди, но е бая дразнещо.. Само танцьори, мисля че трбява да се направи формат за танцувално шоу - има материал lol Иначе, те на всеки едва ли не казват - Да, дори на таланти, които не знам как биха могли да бъдат развити  nea
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #913 -: март 30, 2015, 10:31:08 »

И на мен предаването не ми харесва. Гледаме го само ако няма какво друго. Вчера много се изкефих на една бабка обаче, която рецитираше стихове. Беше много забавна.  Bravo  Журито е много дразнещо. Само като ги видя и се чудя как пък точно тия са избрали. Антипатични са ми, особено в комплект.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #914 -: март 30, 2015, 10:53:41 »

Хоп, ето ме и мен.
Ние вчера цял ден бяхме на гости на принцеса Елза и на едно лудо куче smile ММ вече го боли едното коляно от подскачане и тичане след лудетините. Да му завиди човек за хъса, с който забавляваше малката. После ми каза, че тренирал за след време. Аз предпазливо си започвам хапчетата пък. girl_wink
 Тони, стискам палци всичко да е наред с маминка!
menyanthe, моята кума имаше такива проблеми с пералнята. Оказа се, че електрониката й е много чувствителна и много малки колебания в напрежението я скапват, докато работи и изписваше грешка. Ходи в сервиз, майстори гледаха ел инсталацията, до чез писаха - всички казват "не е в нас проблема". А реално грешката значеше точно спад в напрежението. Дано се оправи бързо при вас, че без пералня....не си е работа!
Фани, мисли позитивно. Никъде няма гаранция какво ще стане, но пък не се нагласяй от сега.
Активен
Страници: 1 ... 59 60 [61] 62 63 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines