Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 00:29:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 224810 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #75 -: март 05, 2015, 12:51:53 »

Аз съм малко 50/50 с лятото. Много го обичам, искам да идва и да ходим на моренце danceg Swiming На дребната също й се отрази перфектно лятото. Този път май за някой ол инклузив се гласим, ама да видим. Свекърът е намислил да взима една вила и за кратко време можем да отскачаме по балканите на хладно за дълбок нощен сън.
От друга страна обаче хич не искам да идва. Ще ми се налага да мисля за работата - дали там ще се връщам, на друго място ли ще съм... Като се замисля и за ужаса с детските ясли, как ще тръгне дребното, това, че няма да сме си заедно по цял ден... Ам, става ми жално-жално sad
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 05, 2015, 12:52:58 »

always_and_forever и аз бях два пъти булка, ама по-скромно - в два поредни месеца smile

mariola85 Jimmy е дъ уан анд онли  Yes

m0onlight  give_rose никой не те е забравил, прекраснице

Свекърва странно ми е, че си пенсионерка, много си млада smile

Мале, как ще изляза в тая виелица  shok
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #77 -: март 05, 2015, 13:29:31 »

Мартенско време - женско време са казали хората... И са прави хихихихи blum

Мерси за съветите, ще се консултирам за педиатър и ще се поразровя и ще потърся smile  Али - благодаря ти - определено е важно възгледите ни да съвпадат. Аз никога не съм разбирала хомеопатиата, но пък и винаги съм боледувала прекалено тежко , за да се оправя с хомеопатия... Така че ще е обре да потърся консултация smile

Днес ми е едно такова никакво... Сънувах гадни сънища, ставах 200 пъти през нощта, грам не можах да спя... Тамън се унесох и мечо се стресна нещо , пък той като се стресне на сън и вика... та ми изкара акъла.... Малкия е застанал в някаква изчанчена поза и ми пречи да седя, да лежа, даже и права да съм ... хванала ме е шугавицата с две думи..........Мрън

Тони, съжалявам за дечко, дано всичко е наред. Имай предвид че този синдром е вид епилепсия - епилепсията е контролируемо заболяване (аз съм епилептичка) С  наистина правилното лечение съм сигурна че всичко ще е наред give_rose
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #78 -: март 05, 2015, 13:37:45 »

От баба Марта те първа лошото предстои. Нали ви казвах миналата година че трябва да минат трите луди баби. Това са три поредни дни в които е супер студено, ветровито чак щипе. Като минат идва пролета ( явно тогава влиза в цикъл хаха)

Ние вече си имаме педиатър, разбрахме се с моята ЛЛ.

Миленка, да не те лъжа ама ще става по зле със спането. Мен ме е вече страх да си легна. То всичко боли, жега, ставаш 100 пъти, ММ диша много звучно, не бяха се наспивала от седмица сигурно, снощи спах непробудно цяла нощ.

Аз също чакам лятото с нетърпение. Да си ида в Струмица за един месец поне, при мама, да си ми готви, да ни гледа, да се разхождам всяка вечер с количката по центъра  butterfly размечтах са...

Свекърва какво става къде си?
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #79 -: март 05, 2015, 13:40:30 »

Мариола,а ти в БГ в кой град живееш?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #80 -: март 05, 2015, 13:41:14 »

Мариола,а ти в БГ в кой град живееш?

В София Wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #81 -: март 05, 2015, 13:47:25 »

това с шумното дишане го разбирам идеааааалноооо.........

Да свекърва и на мен днес ми бяга нещо... хмммм... защо се криеш тииииии, в тези снежни дниииииии? pullpigtails Xixixi Xixixi
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #82 -: март 05, 2015, 14:12:08 »

Снощи гледа ли някой Мастър шеф?
Чакам с нетърпение да почнат Столичаните.На моята браточветка мъжа и е от сценаристите на Дриим тим,та доста преди да съобщят ,че ще го излъчват ,аз вече знаех,Утре е първа серия на новия сезон danceg
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #83 -: март 05, 2015, 14:19:22 »

juji, мерси, че ме подсети за Столичаните Bravo Аз също много ги харесвам и ги чаках да почнат пак. Обаче последният им сезон нещо много се разплу. Дано сега върнат малко интригата. Аз съм възхитена от  Стоянка Мутафова! Баба Мария винаги е право в десетката с нейните коментари smile Последният сезон много не участваше - дали заради други ангажименти, дали не се чувства добре pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 05, 2015, 14:34:25 »

Миленка, мерси за окуражаването, знам че с епилепсията е така! Лошото е, че при този синдром освен спазмите, които са в по-лека форма от епилептични припадъци и гърчове, има куп други гнусни ефекти.. Говорих с моята приятелка, ей Бога ми, как намира сили.. Днес звучи като друг човек от вчера, обнадеждена (понеже много рано са я хванали), кара ме да превеждам на немски документите, ще ги изпращат и там.. В Англия също, харесва ми борбеността. Да живея българските мами  give_rose

Навън е просто...  crazy Март... pardon

А за Стоянка Мутафова.. Тази жена е толкова велика.. Гледах я мин година в постановката "Столетие мое".. Тя в тази постановка е човекът-постановка... Да, на инвалидна количка е през повечето време (не знам дали конкретно заради постановката, имаше корелация между ролята и количката), но е уникална.. Не ми допада много сериала, но с нея е по-интересно със сигурност  good

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #85 -: март 05, 2015, 14:57:45 »

Какъв сняг, Миленка? Тук само гадно време, даже и дъжд няма....
Ох, онова ми стопи лагерите...Видя му сметката на таблета, 90 лева ей така хвръкнаха май /ще го погледне довечера специалист и ще зная със сигурност/. Иначе е голям образ, доста умни приказки казва. На прицел е котката. като я зная каква е злобарка, само се притеснявам да не ме издере в изблик на страх и гняв crazy. Уж е затворена в спалнята, където смята, че е нейна територия, ама нашият ходи и си търси белята като открехва леко вратата. Днес се въртим около котешки въпроси с него "Лельо, котката има козина, нали?" "Да, като кучето, лисицата, заека...?" "Ами тогава носът и кожен ли е? Лапките и те и са кожени, нали?" "Носът и е като нашия, да там е кожа, без косми." "Хм...ами защо тогава ти имаш кожена яка на палтото, а не козина, като е с косми?" "/мълча/" "Сигурно защото е от умрял заек" "Все е кожена яка, независимо дали има или няма козина. "Тук майка ми си няма работа и вметва: "Така се казва и за обувки и чанти - кожени." "Дааа, защото всички животни са умряли. А как се казва на човек кожата като умре? Бабо, ти кога ще умреш?" Еми, хак ти е, като не си мълчиш, пита те детето. Той ги беше израснал въпросите около смъртта, преди 2 години го вълнуваха, ама нещо пак го изби. Отворих лаптопа и край- нищо вече не го интересува. Преди малко заспа. Ходихме да пазаруваме, на катерушките в парка, готвихме двамата, уж да хапне нещо, ама - не, михме се и легнахме да четем приказки. Аз си отдъхвам.  Wink. Това 5 годишно дете да скучае вкъщи, не е работа. diablo. Утре ще му донесат тротинетката и отиваме в парка, да си изразходва малко енергията.
А, сетих се нещо за непразните жени Wink. Нашата съседка е записала бебето си на частна консултация за 6 месеца. Казва, че идват на секундата, през нощта и през деня. Тя е много често сама, съпругът и пътува, а майки и свекърви живеят в близките села. Така е много по- спокойна и мисли да продължи абонамента за още 6 месеца. Може и да ми е казвала какви са таксите, но не помня.
Пандич, ти по какво съдиш, че съм млада - през април ставам на 61 Wink. Сигурно защото все по любов ми се ходи, нали? smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #86 -: март 05, 2015, 15:06:07 »

"Лельо, котката има козина, нали?" "Да, като кучето, лисицата, заека...?" "Ами тогава носът и кожен ли е? Лапките и те и са кожени, нали?" "Носът и е като нашия, да там е кожа, без косми." "Хм...ами защо тогава ти имаш кожена яка на палтото, а не козина, като е с косми?" "/мълча/" "Сигурно защото е от умрял заек" "Все е кожена яка, независимо дали има или няма козина. "Тук майка ми си няма работа и вметва: "Така се казва и за обувки и чанти - кожени." "Дааа, защото всички животни са умряли. А как се казва на човек кожата като умре? Бабо, ти кога ще умреш?"

Ами то и аз те имам за млада, нищо, че си по-голяма от родителите ми. То виж с какъв бистър ум си отстрани! Тези въпроси ще трябва да влязат в книгата ти, ей! funnytooth
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #87 -: март 05, 2015, 15:10:11 »

дададад Изпревари ме Али - същото пишех хахаха

А иначе - нидией лъга - ти си младо момиченце  girl_wink
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #88 -: март 05, 2015, 15:35:36 »

Цоп и аз във месечната темичкаааа  danceg
Честита баба Марта , момичета. Весели и засмени през цялата година.
Казвайте имате ли вече планове за така променливия в климатичните условия 8-ми март? Къде ще празнувате , с кого? По " женски" или с половинките си?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: март 05, 2015, 15:40:37 »

Ние се бяхме организирали с приятелки, като главната организаторка е майката на бебчето. Съответно сега няма да ходим никъде, от солидарност.. Не ни се празнува, кой знае колко..  NO



Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines