Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 01:21:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 237485 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #720 -: март 23, 2015, 16:08:10 »

ее браво Фийбс, само така smile
айде и другитеее ммоляяяяя smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #721 -: март 23, 2015, 16:12:36 »

Хайде, хайде!! Аз ще съм в командировка няколко дни,ама обещавам да изпратя подаръчета щом се завърна!  speed
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #722 -: март 23, 2015, 16:46:39 »

Бавите сееее, аз май първа се записах при Рататуй  danceg

Днес раздадох поканите на колегите, които ще са поканени на сватбата.. След малко отивам да дам и на съучениците ми, които са ми приятели и до днес, нямам търпение.. До сега всички ми казват, колко са красиви поканите, дори че по-хубави не са виждали.. Сигурно се преструват, ама е приятно  girl_haha funnytooth DANCE
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #723 -: март 23, 2015, 16:53:09 »

И аз на отчет - мама ми беше нагости, гледахме видеото и беше много хубаво smile Междувременно сготвих един бърз фасул че.ми се беше приял и сега пътувам за контролен преглед smile

Тони тези усещания са много хубави. Сицурна съм че приятелите ти наистина го мислят smile нормално е, държат на теб и за тях ще си най - прекрасната булка... Поне докато не дойде и техния ред Wink наслаждавай сеее
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #724 -: март 23, 2015, 17:37:34 »

Ето мъ и мен!
Тони, не мога да кажа беше пръв, а и размествам градините в списъка, за по-голяма конфиденциалност  Wink
Аз започвам да се чувствам като кутията на Пандора  sad Все някви изследвания ми правят и едно се оправи, ама я да видим еди кое си и те изскочат още 100 неща!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #725 -: март 23, 2015, 17:44:43 »

Ето мъ и мен!
Тони, не мога да кажа беше пръв, а и размествам градините в списъка, за по-голяма конфиденциалност  Wink
Аз започвам да се чувствам като кутията на Пандора  sad Все някви изследвания ми правят и едно се оправи, ама я да видим еди кое си и те изскочат още 100 неща!
аз затуй им спрях с изследванията. Смисъл нямаше. Играят си на хазарт просто и хвърлят боб докторите.
теглих им една , толко пари и нерви и нищо. живея си как мога и докато мога crazy
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #726 -: март 23, 2015, 17:59:37 »

Еми, аз от години ги бях зарязала и само си правех изследвания и си определях дозите на лекарството, ама сега когато решихме, че искаме да си имаме бебе и реших да отида на лекар. И взеха да изкачат 100 неща. Май трябва да отида в отдушника, а да не спамя тук  blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #727 -: март 23, 2015, 18:58:28 »

Ратче, зарежи ги пак. от нерви, най- много да те психират дотам, че да те накарат да ти стават по - бавно нещата които искаш да постигнеш. от личен опит казвам smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #728 -: март 23, 2015, 19:17:32 »

Еми не съм съгласна. Човек трябва да намери правилния лекар. Не можеш да седиш и да игнорираш проблеми. Понякога е като пъзел, и докато не се разкрие всичко няма ясна картинка.Има и добри лекари. Повярвай ми от опит говоря.

Ратче ако искаш пиши в темата за бебеправещите или на лични, има много момичета тук с опит може и да можем да помогнем с нещо. Знам много добре колко може да е трудно лутането и можем да ти го спестим с предварителна информация
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #729 -: март 23, 2015, 19:26:56 »

Да се похваля - имам си правилно обърнато с тиквата надолу, тежащо 2300гр., здраво ритащо и много шаващо малко меченце.  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo Страхоооотен е! Просто е страхотен!

Еми - тук съм съгласна с Мариолка. Смятам че добри лекари има, просто искат търсене, ровене, препоръки и ... да, за съжаление връзки и пари.
Моя си лекар е невероятен, но работи само на частно, здравна каса не признава. Скъп е , но ми е 24/7 на разположение, страшен диагностик , който познава други добри специалисти ако ми се наложи...

Мариолка я кажи как го сготви спанака?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #730 -: март 23, 2015, 19:30:34 »

Цитат
Мариолка я кажи как го сготви спанака?

загорял  funnytooth разсеях се по другите стаи и за малко да замине хахах. Нищо особено, запържих лучец, кайма и добавих ориз и спанак, покъкри малко на котлона и после в тава и във фурната. Ама малко ми загоря на котлона и малко мирише на изгоряло Wink. Браво на меченцето  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #731 -: март 23, 2015, 19:48:54 »

Момичета, по вашата част нямам идея, там грижи нямам. Говорех за друга конкретика доктори -за друга специалност smile
Добри лекари разбира се че има.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #732 -: март 23, 2015, 19:59:00 »

Емка и аз не говоря за гинеколога smile  Wink

Каква специалност ти трябва - като един бая боледувал човек, с много и различни проблеми и проблемчета мога мнооооого да препоръчвам
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #733 -: март 23, 2015, 20:07:47 »

ratatui , желая ти успех, мила! Всичко да е наред съвсем скоро!!!  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #734 -: март 24, 2015, 09:58:29 »

Ей, добро утро! Къде сте се изпокрили всички? Girl_hide Май сте се изнесли в темата за подаръците...
На мен още не ми е хич празнично. Снощи пак имах полусънна нощ tease Сервирам кафе.


* img_327826_2270198_l.jpg (35.28 KB, 500x375 - видяно 146 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines