Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 03:24:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 237541 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #690 -: март 22, 2015, 17:28:01 »

Страшни футболарки сте се сьбрали тука… Може секса да вьрви заедно с мача  crazy

При нас днес е ден за хигиенизация. Аз се изкьпах подробно, Фабио изчисти цялата кьща и заведе Марта на РД, за да мога да продьлжа с писането. Ама хииииич не ми се пише, но нямам избор. Днес трябва да приключа, за да доошлайфам утре последни детайли преди сдаването.

Постоянно ми се яде…

Панда блазе ти за проветряването  good

Иначе при нас времето е мрачно както винаги.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #691 -: март 22, 2015, 20:37:50 »

Ох, момичета, много сте изписали  shok

Аз двата дни не се спрях, по цял ден навън.. Вчера аз да меря, днес с братовчедка ми.. Тотално обикаляне, изморих се повече, отколкото като съм на работа  crazy Ползотворно в крайна сметка, харесах рокля  yahoo danceg Взехме и гравирахме бокал, насочихме се към халки (пробвахме и двамата, че до сега бях пробвала само аз) и така..  Yes

Днес е ден за Ел Класико, ние сме тотални фенове на Барселона  heart  Мразя Кристияно Роналдо, ако сме някъде само аз и той и говидя бих го подминала само, за да му е гадно на егото хахаха

Стотачката е интересен сериал, дано ви допадне  good

Миленка, честито за легълцето, нямам търпение за снимкиии  heart


Друго не запомних... Лека вечер и нека освен футболна е и сексуална  Girl_hide
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #692 -: март 22, 2015, 21:49:34 »

Неделя, нищо няма по телевизиите. Гледам България търси талант. Не е лошо, но не разбирам защо е нужно да  участват цели ансмбли по народни танци. То в Бг всеки тропа хора и ръченици. И моя син в момента друса хора, ама не е за сцената
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #693 -: март 22, 2015, 22:36:00 »

Страшен пост на тараторче на чист български, като го прочетох се разбих направо:

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36016.msg665967/topicseen.html#msg665967
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #694 -: март 22, 2015, 23:19:57 »

Хелоу от мен... Коментара на тараторчето верно разбива хахахахс lol Тони - споделям мнението за Роналдо - за мое щастие у нас футбол не се гледа... само Формула а тя е кратка и не всяка седмица - рай smilesmilesmile heart

Аз пък днеска пих кафенце с Нансита, която малко ми се накара, че откак съм уж почивка хич не си почивам  huhhuh.gif - права е хаха pardon Не съм се спряла, само миткам нагоре надолу - ще се пробвам да почивам повечко пък и да съм по -активна.Нали нямаме нещо нет - Близу все аварии имат и аз все през телефона и все набързо blush затова и толкова грешки имам,  ама следя ейй, да не си помислите че изпускам. girl_wink

Рекламата с еднорозите избива отвсякъде. Подсетих се за едно любимо филчме и книжка Последният Еднорог - да взема да го дръпна няма да е лошо. smile Препоръчвам го - много ми е любимо, анимация е , ама си струва - старите класически анимации с поука smile

Днес бяхме на балет. Страхотна постановка, примата беше някаква гост звезда китайка - феноменална! Bravo Родено е момичето за балет, уникална беше - завладяваща, грациозна, магнетична.... Естествено Бг реалност - от едната страна вонеше на пот, а от другата една баба се беше заляла с поне 5 кофи стар руски парфюм тип виолетка. bad Стана ми лошо и ми се повдига все още. На всеки антракт ходеше да се дополее. Щом Фил получи главоболие смятайте как вонеше на виолетки. Още ми мирише бррр bad bad Отвратително беше!  bad Отделно за пореден път установих че българина няма ввъзпитание за културно масови мероприятия - звънящи телефони, говорене, нон стоп мърдане на седалката в следствие, на което никой нищо не вижда, светене с телефони,снимане, кихане, кашляне, тъпи коментари.... И после защо народа не ценял балета и театъра - ами те гореизброените са достатъчни да ти скапят преживяването! За пореден път видях как хората извръщат глава от коремите на мен и още 3 бременни на опашка от 15 души пред тоалетната - не им пука бе!  angry Ако можеха и през нас щяха да минат...

Цялата ни държава е такава! Днес докато чакахме балета да започне, седнахме в градинката пред "Света София". По едно време пристига джип и се опитва да паркира на свободно парко място. Казвам опитва, защото тъпата коза буквално помля колата на съседното паркомясто.  shok Огъна вратата и издра цялата странична броня, просто защото е некадърна - място имаше. 20 души в градинката всички седят и гледат сеир. Единствено Фил стана отиде при тая, снима я, направи и забележа - тя дори не била разбрала че ударила другата паркирала кола shok. Фил я снима и номер и всичко, лелята с джипа отпраши като пръдня в гащи по бързата процедура. Ние написахме бележка с номера на джипа и го сложихме под чистачката на пострадалата кола, заедно с телефона на мечо - дано човека да се обади, ше му дадем снимките и да си вземе някакво обезщетение - така е одран, че си плаче за китосване и боя.... Думи нямам... после искаме политиците да са ни хора - ние не сме хора едни към други......

Иначе наистина балета или това което видях от него благодарение на вечно мърдащата офтса пред мен  беше страхотен  heart много ми хареса, на мечи също, а май и на малкото мече, тъй като не шаваше...

От утре нова седмица, чакат ме пак малко задачки ама мисля да съм по - кротка и по - активна. Почвам да ходя на тонове smile йей - малко остана до появата на малкото мече йей yahoo tease

Успешна седмица на всички
« Последна редакция: март 22, 2015, 23:38:53 от milenkata » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #695 -: март 23, 2015, 08:11:37 »

Добрютро!
Миленка що ти се карат да почиваш бе душа. То по хубаво от това да се движиш няма. Е стига да не се преуморяваш де. Аз бих ти казала, че най-важното е да се наспиш, че да имаш сън в аванс за после smile
Нямам търпение да си имаш темичка и да показваш какво се купили.
Инче наистина коментара кърти! Аз трябваше доста да го усмисля, че да го схвана. Не мога да го възприема това, че имаме тъкав хубав език, а хората зорлем бутат чуждици, да изглеждат по отракани. Даже да си призная ми е трудно да комуникирам с подобни образи. Не че не ги разбирам, ама си е дразнещо.
А за футбола, мен ме кафи да гледам, ама съм такъв коментатор, че ММ ми предлага да си сменя професията. и не съм за компании дето не обичат да им коментират... smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #696 -: март 23, 2015, 09:04:49 »

уффф и аз го забелязвам това по обществени мероприятия- никаква култура... не пазят тихо... ядат.....

мен ми е празнично без повод. smile Може би защото вчера се виждах с приятели  heart
Затова поздрав с една торта smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #697 -: март 23, 2015, 09:18:38 »

Добро утроооо smile

хубава тортичка ммммм... мен снощи не ми беше вечер - сякаш цяла нощ на пресекулки съм спала.. Таман заспя, мечо се стресне, тман пак се унеса - пишка ми се, айде пак унасям се - малчо зарита... Капака сутринта - мечо стана за работа, заспах и даже засънувах - баща му звънна по телефона и ми изкара акъла колко спешно трябвало да говори с него - беше за някаква глупост, легнах уж пак - малчо пак зарита хахаххаах
Не ми е нощ явно хахаха

Но все пак не се чувствам ненаспана - малко съм кисела де, ама тортата на Еми ми оправи настроението Wink

Снощи гледах филмчето "Виж Кой Говори" лелееее голям смях хахха.
сега се настройвам да стана от дивана, да изчистя малко, че мама ще ми идва нагости  blush пък тя е един чистофайник, кой знае милата лошо ще и стане сигурно ахаххаха Шегувам се, нищо няма да ми каже, ама ще и направи впечатление
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #698 -: март 23, 2015, 09:20:36 »

Хахахаха, гледам ударно започва седмицата! Много се дразня на чуждици от рода на лайквам, даунлоудвам и т.н. Снощи едвам изтраях Талантите... Много ме дразни тая Дарина Павлова. Я някой да ме светне с какво толкова е заслужила да бъде жури в това предаване? Какъв талант има, че не ми е много ясно? Във връзка с бисерите се сетих за мойте момчетии. Казах им в чужбина да се спасяват и хич да не ме карат да им превеждам. Чувах често изрази от рода на: One moment само! Или I need big шкурка, this is small  pleasantry
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #699 -: март 23, 2015, 09:24:20 »

Добро утро и от мееееен smile

Днес съм толкова задремала, след победата снощи бях в еуфория до към 2, а в 4 се събудих с ужасно главоболие sad И сутринта беше така, пих един Беналгин, дано мине   angry  Да ви кажа, мъфините пристигнаха цели и се е получила прекрасна изненада, понеже едната ми приятелка, до която ги адресирах, ги е поднесла в 24ч.  yahoo tease Рожденичката супер щастлива и отказва да ги яде, да не ги съсипе  crazy

Миленка, така си е.. На театъра пак може и да е по-цивилизовано, ама хората от балет и опера не разбират, а ходят защото изглежда супер интелигетно или са намерили безплатни билети  crazy Съответно няма как да им е интересно и не спират да си гледат фейсбука  diablo

Само аз май не успях да видя тази реклама, за която всички говорите, изпуснах я някъде pardon

Коментарът на Тараторчето ме разби, аз уж имам претенция да разбирам.. Е объркаме, докато го четях хахаха Къде й се е занимавало да ги нареди всички тези думички  girl_impossible

Прекрасна седмица и много положителни емоцииииии  give_rose give_rose

Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #700 -: март 23, 2015, 09:28:08 »

хахах Фани - това си е сурешен хумор направо... хахаха

като една позната сервитьорка - много красива, вечно с циците напред, страшна сладурана ама не говор английски. Отиде и пита едни чужденци с най-широката си усмивка и най-изпъчения бюст - Are you ready със сметката??? lol

Оставиха и бакшиш та дрънка хахахха funnytooth funnytooth
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #701 -: март 23, 2015, 09:40:48 »

Добро утро!

Снощи се качвам аз у майка ми с един юрган, който беше проснала у нас, облечена с пижама и тя ме посреща на вратата с думите, че на сестра ми приятеля е у нас. Аз не го познавам, само съм го виждала, никога не съм говорила с него. И ето за първи път сестра ми го е поканила у нас! Ама не поканила мен, нито Митко. Доста ми стана тъпо. И майка ми ме "изгони", че съм с пижамата, да съм се върнела после. Аз не се върнах, де. Та още не го познавам този пич. Ех... Дано скоро пак го поканят, ама да поканят и нас, егати.

И мен ме обърка този пост за грима, бях го прочела преди, ама си затраях, че не знам половината неща какво означават.  crazy

Желая ви лек и успешен ден, при нас не е слънчево, ама свалям палтото, ще си облека по-тънко палтенце.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #702 -: март 23, 2015, 09:44:24 »

Добро утро!
Седмицата започва обещаващо- торта, свежи коментари и весело настроение.  heart
Тараторчето направо изби рибата с коментара...ама за някои от думичките наистина си нямаме еквивалент на български.
Миленка, днес една с един такъв голям джип така ме засече..идиотка. Изправарваше не където трябва и заради нея влязох в една голяма дупка на пътя. Поне няма поражения по колата.
Ааа, не ти се скарах много аз. Можеше да се развихря, ама после като  видях колко добре ти се отразяват разходките и свободното време, набих спирачки. Намерихте ли обувки?
Тони, четох ти коментарите за обиколката за рокли. За пореден път - някои хора не знаят как да правят бизнес и това е.
А относно културата - до сега не съм била на театър, кино или балет без звънящи телефони, снимки и непрестанно кикотене. Не разбирам защо ходят на представления,след като очевидно не им е интересно? Да си изчакат отвън. Последния път пред мен имаше едно младо момиче с дядо си. Девойката не спря да си рови из телефона. Слава богу, никой не миришеше на виолетки.
Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #703 -: март 23, 2015, 10:44:54 »

Добро утро и от мен.  smile

Станах рано и до преди малко се вихрих из нас и изчистих. Закусих и сега спокойно мога да си измисля някакво занимание.  smile Надявам се и днес да не скучая както обикновено.

Замислила съм да си правя някакви домашни маски за подхранване на косата. Може ли някой да ми каже някоя рецептичка?  pardon

Ужасявам се, когато на такива мероприятия звънят телефони, бутат ми седалката, мляскат зад мен. Мляскането и хрупането направо ме подлудява crazy. То е ясно, че има всякакви индивиди, ама поне да не посещават такива места, след като не са заинтересувани от друго, освен да се отбележат във фвйсбук къде точно се намират.  nea
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #704 -: март 23, 2015, 11:11:00 »

always_and_forever , Миналия месец си  говорихме за маски за коса.
Аз писах за една с яйце и бира - добре действа. (1 яйце + 100-150мл бира, стои 30мин)
Активен
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines