Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 11:32:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 237685 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #585 -: март 20, 2015, 10:28:59 »

Ще ще, извинявай! Нали си в моя месец, вече няма как да забравя. Ще ходим ли на изложението за шоколад?  crazy
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #586 -: март 20, 2015, 10:43:53 »

Да, ние дори ще имаме щанд със шоколадовите фигурки, но не мисля да съм лицето  pleasantry отново.. А просто да се разходя  good Вижда ли ми се снимката?  nea
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #587 -: март 20, 2015, 11:16:46 »

Здравейте в този снежен, слънчев, топящ се петъчен ден!  blum

Вие знаете ли, че Днес е най-щастливият ден в годината ?
http://dama.bg/article/dnes-e-naj-shtastliviiat-den-v-godinata/5335/

Не знам колко ще е щастлив, но на мен днес не ми върви, ама хич. Сутринта, ставайки си ударих главата в гардероба-още ме боли.
Трябваше да изляза и тъкмо си подадох носа навън гледам маршрутката тъкмо тръгва. Затичах се и за късмет я хванах. Но.... качвайки се и докато си извадя парите за да платя, шофьорът тъкмо тръгва и веднага натиска спирачката. Е, озовах се на пода по д.пе и за малко да си разбия главата в таблото. За щастие не успях, само глезенът ме болеше, но сега съм добре.

Тони, всъщност аз те попитах с какво се занимаваш, защото наистина не знаех.  blum
Аз не виждам снимката.  nea

Свекърва
, ти за колко време ще си в Сингапур?

Нат,
да е жива и здрава сестра ти! Сега са най-буйните години.  pardon

По Нова тв и днес гледам някакви предложения за брак. Този път изтървах  huhhuh.gif
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #588 -: март 20, 2015, 11:23:55 »

O, Нат, пропуснала съм - Честит рожден ден на сестра ти, да ти е жива и здрав  give_rose

О, Свекс, Сингапур.. Хм не съм ходила, някъде бях чела, че това е мястото, където има най-много самоубийства и нещастни хора.. На мен добре ми изглежда  pardon По какъв повод ще е посещението? (ако не е тайна разбира се smile ))

Миме, за тебе е петък 13 днес  danceg

Пак снимката, ха дано се види   crazy
http://prikachi.com/images.php?images%2F307%2F7994307n.jpg
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #589 -: март 20, 2015, 11:29:01 »

Тони, така изглежда. Петък 13 го пропуснах, но петък 20 не успях.  nea
Сега я виждам снимката. Много са сладки, дано само да пристигнат цели.  Wink
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #590 -: март 20, 2015, 11:32:32 »

Ето я снимката на Тони:  girl_wink


Много са хубави!

Аз на прегледа днес пак ударих на камък - общо взето ми казаха, че нищо не можело да се направи и ако се прави нещо щяло само да стане по-зле. А, да - и ми казаха, че едва ли не нямам право да се оплаквам, защото имало хора с много по-сериозни проблеми.  angry Нищо, де, ще пробвам на друго място. Може да пробвам да си изпратя изследванията и в Германия, както ме бяха посъветвали - да видим и оттам какво ще кажат. Ако и оттам ме отрежат - ще си искам вече морфина и ще ставам наркоман - просто не издържам повече.  tease  pardon

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #591 -: март 20, 2015, 11:39:56 »

Хахаа menyanthe , мерси.. Не мога и това си е  pardon Не ми се получава всеки път.. А колкото до тъпите докторрииии.. Не стига, че не знаят как да помогнат, ами дават и заключения, че не е нищо  crazy

Миме, силно се надявам, ако поне снимката ще покаже, какво съм имала предвид  tease
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #592 -: март 20, 2015, 11:44:14 »

menyanthe, дано се намери решение на проблема ти. Най-добре направо се ориентирай към Германия, защото тук не знам дали ще получиш това, което трябва. Като гледам от кога те въртят, е ясна работата.

Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #593 -: март 20, 2015, 11:45:33 »

Цоп на бърз отчет...

Нели - честито рожден ден на сестра ти, теб ще те видя в неделя smile само да знаеш че с Тони сме на една дата...Wink

Аз си бях избрала вчера като ден мартенски ама напълно забравих... Деня ми беше мързелив и спокоен...

Сега пътувам за една среща за кафенце с приятелка и после пак ще съм си дома... От 9 години работя и сега не мога да се накефя на почивката... Макар че малкия в 9 реши че на мама не и се спи и започнаха едни сладки малки ритничета та станах рано smile

Ай до после ще пиша пак
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #594 -: март 20, 2015, 11:49:24 »

Миленка, никакво спане, каквото малкия каже, това ще е  blum Ще се виждатеееееее ? Да се присъединя, ако сте само двете или нещо с общата ви позната?  blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #595 -: март 20, 2015, 11:56:04 »

Миленка, ти беше по-активна докато беше на работа.  Girl_hide Сигурно добре си почиваш щом те няма никаква в темата.  blum
Много ми става мило, когато ти гледам лентичката. Кога беше по средата, кога вече си почти накрая?!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #596 -: март 20, 2015, 11:58:25 »

И аз май мисля да почна да проучвам как стоят нещата в Германия.  sad
Както и да е, де. Днес смятам да правя предварителните тестове за кандидатстване за Administrator-Generalist в Европейския парламент - надявам се поне оттам нещо хубаво да излезе.

После ще се видя с една приятелка с бебче на 2 месеца - не съм я виждала от погачата, та ще си поприказваме сладко-сладко...  girl_wink

Миленка, в 9 пак добре, можеше и в 7 да е.  girl_wink

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #597 -: март 20, 2015, 12:07:07 »

Менианте, аз вече съм дигнала ръце от лекарите.. и да искам второ трето , енто мнение, все ме объркват и накрая хвърлям всичко и се оставям на самотек... angry

Тони, можеш ли да ми пишеш на лично откъде и колко струва подобно гнезденце с мъфини? smile Че една приятелка е луда по това филмче. blum
Мерси!
Веси, радвам се че намина да се посмеем, аз все на секс го обръщам, ама така е като съм цапната в устата кат за трима. smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #598 -: март 20, 2015, 12:22:36 »

menyanthe ти що не го запатка по главата този ми ти доктор  beating и да му кажеш, хубаво ли ти е, търпи ли се, а сега, търпи ли се   Bravo

alexandrova_90 мъфините са един път  yahoo

свекърва вземи ми едно Сингапурче от Сингапур  angry исказването на майка ти е все едно баща ми слушам ахахха той винаги би изръсил  нещо такова

Отивам аз да готвя:)

Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #599 -: март 20, 2015, 12:46:33 »

Здравейте.
Днес забавлявам цял ден децата с надутото ми око. Онзи ден леко ме боля, вчера малко повечко и днес съм просто супер, вече и подута хахахахаха. Реших да не си слагам сенки, за да не го подчертавам, а само хууууубаво да извия миглите със спирала, за да го прикрия, ама колежката ми каза, че изоообщо не съм се справила с възложените задачи.  funnytooth

menyanthe, продължавай да търсиш лекар, който да се отнесе по-сериозно към болките ти. Желая ти успех!  heart

Нат, честит рожден ден на сестра ти! Да е жива и здрава и много влюбена, на тези години любовта е най-сладка.

свекърва, вашата сватба и да не е била толкова атрактивна откъм хумора в нея, ти си имаш стил на разказване, който не може да не я направи такава!  lol

Тони, мнооого са сладки мъфинчетата. Ще ги получат целички, спокойно, ти си описала доста стабилна и добра опаковка! Ще я зарадваш кумата много приятно.

Веси и тя има-няма дойде и пусне някой лаф, който няма забравяне, държи влага, после си го помня и си се смея.  funnytooth

И утре е работен ден, няма скара, няма бира.  cray
Активен
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines