Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 21:34:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 237927 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: март 16, 2015, 09:29:25 »

Миме, просто шефа го изнерви, а на него не му пука и директно си тръгва, знае че ще си намери работа.. Най-вероятно ще се върне в Италия, там е работел за българския посланик и със сигурност му е по-добре да си живее там, ама мен ме е яд  cray
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #451 -: март 16, 2015, 10:09:05 »

Добро утроо и от меееен... за първи ден наспана и не на работа yahoo

Вчера да не повярваш ме удари треската за пазаруване най-накрая и с мечо купихме първите неща за бебетоооо smile мислях че никога няма да ми дойде музата но за щастие дойде smilesmilesmile

Много съм щастлива. smile

Иначе като цяло нищо особено не беше уикенда - мързел и почивка... почвам да ччистя, после пак ще ви пиша smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: март 16, 2015, 10:29:14 »

Добро утро и от мен.
Днес никой не черпи с кафе, затова ето едно от мен:


Вчера и аз се заразтърсих из нета за разказчето за снахата и големия град, ама не го намерих. А така ми се искаше да си го припомня, голям смях е.
Миленка, браво на вас! Какво купихте? Взехте ли количката с Мони вече?
Тони, много жалко за твоя колега! При нас е подобна ситуацията - тръгват си все готини и кадърни хора.  pardon Жалко.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: март 16, 2015, 11:04:51 »

Миленка, супер за покупкитеееее, нямам търпение да си имаш твоя тема и да покажеш  Girl_hide give_rose И какво е това "събота и неделя нищо особено" алоууу, а запознанството ни, срещата ни  beating

Нат, благодаря за черпнята, имам нужда от още едно кафенце, днес съм много спящо  blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: март 16, 2015, 11:20:45 »

Миленчест, честита ти почивка smile

Аз си купих шококейк и сега не можете да ме дразните лесно с хубави картинки blum blum blum

Днес ще ходя да гледам най после Чапи, вчера гледах с Лиъм Нийсън един страхотен филм : http://www.imdb.com/title/tt2199571/

Поздрав забавен с една снимчица smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: март 16, 2015, 11:24:53 »

Емииии, убиваш ме  girl_haha funnytooth DANCE
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #456 -: март 16, 2015, 11:52:46 »

Еми на теб ще пишем отсъствия ей smile Тони - имах предвид освен запознанството хаха....

Количката април ще я взимаме, няма да е сега. Иначе купихме две малки бодита с къс ръкав, четка и гребенче, 2хавлийки и 2 комплекта чорапки.. Абсолютно хаотични покупки без списък или нещо от сорта.. Бях много забавна, за първи път не се разстроих и не изпаднах в паника... smile Иначе харесахме легло и май него ще вземем...

В събота след срещата с мечо бяхме по работа за него по огледи и за пореден път се убедих колко е калпаво новото строителство- един чисто нов апартамент ходихме да гледаме, хората искат врати - ми те за да се сложат вратите трябва да се изградят направо нови каси - толкова са кривиии 6 см отклонение от горе до долу... Ужас направо... Един прав ъгъл нямашр в тоя апартамент
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: март 16, 2015, 12:01:18 »

Миленка, нормално е те ги строят за 6м..  crazy Майсторът, който ни прави всичко в нас каза, че отдавна не е виждал толкова прецизно строителство, пак е имало какво да се желае, ама на фона на масовото.. Моята прителка живее в комплекс, сградата им е на 6 години, а няма място, което да не тече.. Правили са ремонт вече, 2 години след нанасянето  Oh my ...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: март 16, 2015, 12:08:41 »

то за 6 месеца ако е , пак добре. този блок дето минавам покрай него всеки ден, го строят за месец и нещо макс, вече са го изградили за 2 седмици до 4 тия етаж Oh my ...
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: март 16, 2015, 12:09:27 »

Мдам, новото строителство си е като руската рулетка....трябва човек да попадне на добър предприемач, иначе после има да си чупи главата цял живот.
Еми  Oh my ......
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #460 -: март 16, 2015, 14:17:15 »

Добър ден,някоя от вас купувала ли си е от алиекспрес нещо.
Чакам на Марти едни  тениски и този път много се забавиха.Мъжа ми като си поръчваше разни джаджи за 2 седмици идваха ,сега два месеца чакаме 5 тениски beating
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: март 16, 2015, 14:21:10 »

Аз съм поръчвала, както и колежки от работа. Обикновено за 1,5 месеца идва всичко. Понякога се е случвало да закъснеят, колегите им пишат и те изпращат поръчката отново. Накрая пристигат 2те поръчки на 1 път.  crazy
Много е важно продавачът да има висок рейтинг инче е рисковано.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: март 16, 2015, 14:52:06 »

Да, ако сте поръчали около китайската нова година.. Поръчката може да е обработена много по-късно и т.н.. В темата за булчински букет, едно от момичетата беше коментирало, че има проблем с поръчка от там.. Иначе на нас всеки път по различно време ни пристигат нещата.. От 3 седмици до 2 месеца се е случвало. crazy
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: март 16, 2015, 15:23:47 »

juji, имаш ли номер за проследяване? Изтекъл ли ти е срокът на защита? Продавачът с добър рейтинг ли е?
Аз от Алиекспрес само главата не съм си поръчвала.  pardon

Благодаря на всички за пожеланията и комплиментите.  give_rose give_rose give_rose

Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #464 -: март 16, 2015, 20:30:35 »

Сънувам странен сън вече няколко пъти, не всяка вечер, ама често напоследък. Кажете какво не ми е наред, моля ви.

Аз съм с Митко от 7 години и срещам нов Митко, който много ми харесва и искам с него да бъда. Винаги сме тримата в ситуациите, които сънувам. Единия искам да оставя, заради другия. И все съм пред дилема "Обичам го, 7 години съм с него!", ама другия "Сякаш съм била от 7 години с него и искам с него да остана завинаги". Никога не стигам до избора, който съм направила. И всеки път сме на различно място тримата и аз все съм в депресия кой да избера!!!

Мислих дали ми е харесал някой друг външно наскоро, ама за такъв не се сетих. От къде дойде този сън...
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines