Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 30, 2024, 01:29:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 238022 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #390 -: март 13, 2015, 09:06:58 »

Я добро утро!

Вчера честно не успях да ви изчетя, много дълги писаници, пада ми на второто изречение концентрацията. Пишете по къси постове бременни ви четят  LAUGHTER

Ина ние сега само те облъчваме какви предавания гледаме че навън е гадно времето и не излизаме, ще видиш пукне ли пролет, лафа става друг. smile


За Хан Крум отдавна го бях забелязала аз, честно харесваше ми името и го google-нах и като видях другия Крум се отказа...

Хайде лек петък на всички работещи!


Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #391 -: март 13, 2015, 09:33:45 »

Добрутроооооооо smile Гледам Кафе никой  не пуска



Днес ми е последен ден на работааааа yahoo yahoo yahoo yahoo

Оххх нямам търпение да изтече честно казано, не че другата седмица няма да идвам за по няколко часа да обуча новата колежка но все пак smile

Малкия ме е събудил в 5 часа понеже реши че му се хълца... интересно събуждане беше хахаах

Вие как сте петъчно?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: март 13, 2015, 09:38:57 »

Миленка, мерси за закуската и кафенцето, но - уби ме! Как се усеща, че бебето хълца.. Леелеле егати емоциите..  yahoo

Едит: Честит ти последен работен петък 13  tease

Как постоянно качвате снимки и по 3-4, аз и една като кача, ми излиза директно бла-бла много голяма, само 76кб  GROAN
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: март 13, 2015, 09:53:32 »

Добро утро на Петък 13-ти!
 Миленка и на мен ми е интересно как се усеща хълцането.
Александрова аз пък така и не разбрах как да кача снимка директно от компютъра pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: март 13, 2015, 09:55:14 »

Добро утрооо  tease

Миленка, айде честито за последния работен ден.  blum Това кара ли те да си мислиш, че времето до срещата с малкия наближава? Чувстваш ли се подготвена и достатъчно спокойна ли си?  heart  Не се чувствай длъжна да ми отговаряш, просто ми е любопитно как се чувства една бъдеща мама.  heart И на мен също ми е интересно как се усеща хълцането...  blum

Аз днес ще съм домакиня. След малко се захващам да изчистя и трябва да сготвя нещо. И тук вечният въпрос - какво?  huhhuh.gif

Дано петък 13 да ме подмине.   pardon
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #395 -: март 13, 2015, 09:58:22 »

За  снимките :


Значи качваш ги в някой сайт ( prikachi.com flickr, даже и в албума сватбения тук) натискаш десен клик върху снимката, избираш "Properties" и копираш Address (URL), избираш иконката под бутона за Болд (B) Вмъкни изображение и слагаш копирания Address ( URL  между двете : [img]. Можеш в един пост да слагаш много снимки по този начин.Ако е снимка от нета, няма нужда да я качваш някъде а просто ползваш Address (URL)

аз пък не знам как се прави линк с думи. Вместо линка да е някакъв текст  blush
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: март 13, 2015, 10:00:20 »

Добро утро и от мен. Едвам ви изчетох постовете.  Bravo
Ина, вчера ми беше най-скапания ден, след като прочетох за Тери Пратчет. Отраснала съм с неговите книги, някой ден ще ги чета на децата си. Когато ме попитат за любим автор, веднага се сещам за Тери Пратчет.  heart Искаше ми се да не бях разбрала. cray
Миленка, честито за последния ден на работа. Заслужена почивка те чака. good
Прочетох за Ставийски и съм погнусена.  nea Не знам що за човек трябва да си, за да направиш подобно нещо! Обаче вярвам, че някой ден съдбата ще се обърне срещу него. Карма.
Ех, кончета. Много обичах да рисувам коне като ученичка, сега нещо нямам време за извънкласни занимания. Но никога не съм яздила, освен едно магаре на село при баба. Брои ли се? pardon
Ох, аз нещо май се разболявам и се очертава да пропусна формуската среща.  cray
Мариолка, по същия начин се прави дума
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: март 13, 2015, 10:07:22 »

Ох, мерси Мариолка, така го знаех, мислех, че има по-лесен начин.. Примерно Ина снощи направи скрийншт, който качи почти веднага, аз направих и като си помислих колко разправия е да го кача, се отказах  blush pardon

Иначе, за Ставийски съм без коментар.. Безхаберие, безсрамие, безочие и куп такива.. Не ги е срам такива хора, защото са се самозабравили.. А колко ги харесвах и им се възхищавах с Албена, докато ги гледах (обожавам фигурно пързаляне)  heart
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #398 -: март 13, 2015, 10:08:11 »

Тони като пишеш публикация отгоре имаш различни бутони. под B имаш един като картинка - img
като го натиснеш илзиза [img]...[/img

На мястото на многоточието слагаш адреса на картинката от интернет (адреса е като натиснеш десен бутон и properties върху картинката ще го видиш) и воала smilesmile:


Лори Снимка директно от компа трябва да е по- малка от 76 кб и се качва от Допълнителни опции/ Browse

Миме да ти кажа снощи говорихме с мечо - хич не съм готова  blum Нищо още не сме купили, снощи обсъждахме как да разместим за да направим място на бебо... Интересното е че знам че не съм готова, но съм адски спокойна... Имам чувството че отвътре ще ми дойде всичко, сега предполагам че маааалко ще ми се наложи да попрочета, другата седмица ще се хвана да си направя списък за пазаруване (благодарение на Мариолка) и през целия април ще се пазарува... Като цяло се чувствам спокойна, нз защо хиххи smile blush
За основното изчистване на дома, с мечо решихме да наемем жена да го направи - иначе той горкия ще се скапе от чистене. Предния път му се откъснаха ръцете с прозорците, а аз не мога вече толкова да се натоварвам... Струва 50-70 лв включва миене на прозорци, почистване на шкафове , врати, дограми, под и над мебелите, баня и кухня... smile Решихме че към средата/края на април ще го направим това, а после докато съм в болница за раждане мечи ще изчисти още веднъж повечко , за да е почти стерилно като се приберем... Все пак едно е да чистиш дограма чистена преди една година, съвсем друго да я чистиш като е мината преди 2 седмици Wink

За хълцането - усеща се защото за разлика от ритането което е само в една част на корема и е бая силно и на различен интервал от време и тн, хълцането е на еднакъв период от време 2-3 секунди, мести ми се целия корем, защото цялото тяло на бебчо се мърда от конвулси, равномерно е и с еднаква сила...

Мисля че успях да обясня, но докато не го усетиш, няма как да разбереш  blum

Внимание - 3 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.
« Последна редакция: март 13, 2015, 10:11:30 от milenkata » Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: март 13, 2015, 10:12:53 »

Мариола,Миленка много ви благодаря give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: март 13, 2015, 10:23:48 »

Не ми харесва това с качването на снимки, знаех го, ама си мислех, че има по-лесен вариант  nea pardon

Миленка, това че си спокойна според мен е най-важното... Принципно, както съм казвала, намирам много прилики между нас (поведенчески) и явно бебчето те успокоява.. Сигурно и аз ще се кротка като ми дойде времето и няма да искам всичко да се случи, сега-веднага-на мига!  crazy По-добре е, че сте оставили пазаруването за последния месец. Според мен така е по-добре, отколкото да накупувате всичко, някак по-изнервящо би ми било да имам всички и едва ли не да чакам... За жената съм 100% ЗА, аз също бих направила така, Илиян чисти малко през пръсти (за него чисто е, когато робота е пуснат  crazy), трябва да ходя по него и да му казвам, това не е добре, онова не е добре.. А аз се изнервям и го правя сама, докато му обясня... Във  вашата ситуация, няма как да направиш щателно почистване сама, така че за толкова пари е супер  good

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти преглеждаше тази тема.
Не се спряхте  pardon
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #401 -: март 13, 2015, 10:30:22 »

Тони и аз откривам много прилики споко - нали сме на един ден родени, то няма как иначе...

Де да знам - сватбата я организирах 1 година по-рано и всичко трябваше да ми е под контрола, сега... изобщо нищо не съм чела, нищо не съм гледала и адски малко неща знам и съм 5 пъти по-спокойна....

Свекъра казва че е явно защото усещам че тук няма смисъл от паника и контрол и че така постъпвали зрелите хора.... pardon ПОнеже аз почнах да се психясвам от думите на една колежка, че щом не искам да чета инфо , значи много ме е страх видиш ли... Според свекъра и мечо, това че не чета не е признак на страх а на сигурност...

Знам ли... ще видим smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #402 -: март 13, 2015, 10:33:29 »

За времето - тук нали валя сняг и бях много щастлива. Да, ама то беше толкова мокър и гаден. Онзи ден пуснах малката. Тя нещо се приспъна и стана малаче. Знаете ли какво е малаче?!? Беше и с ново клинче - тъкмо му направихме сефтето. Оказа се, че дребното има лек страх от снега. Ама то детето къде сняг да види цяла зима? Та тия дни слушаме Кокошка при хамбара, Чело коте и Пеят скачат палците по 300 пъти crazy Няма начин с времето навън - изтъпяването вкъщи е сигурно!
Нансите, магарето е по-кофти. Проклето животно си е и инато. Конят по- се нагажда по теб. Разбира, че си неумел и е кротък. Магарето няма тия нерви blum Сега пак се сетих колко бях синя след първото яздене lol
Миленка, честит ти последен ден!
Мариолке, и на теб имам да ти казвам разни работи, ама после Wink
Довечера ще идват свекърите danceg
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #403 -: март 13, 2015, 10:40:38 »

Миленка, честит ти последен работен ден! Виж какви умници са твоите близки хора, умеят да те накарат да си спокойна и да ти дадат увереност, че нещата се случват по правилния начин. И явно работи чудесно, щом изпитваш тази сигурност. Това е най-важното. Със сигурност ще си страхотна майка!  heart Това за хълцането сигурно е много приятна емоция.  yahoo

Кой беше попитал напред, май Лорка, за големината на снимките и че не позволява да се качат. Намалявайте ги с Пейнт, най-лесния начин.

Много работя днес, малко чета и не мога да смогна да изчета, да напиша...  angry
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: март 13, 2015, 10:42:38 »

А бе прочетох това, че Нат е яздила при баба си, ама не прочетох, че е яздила магаре  funnytooth girl_haha funnytooth girl_haha Ще ме съсипете от смях.. Вчера се спуках да се смея с поста на Свекърва, колежката ми вика "Какво се смееш на монитора  crazy" .. Днес пак ме хвърлихте в джаза  good Wink
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines