Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 30, 2024, 07:15:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 238141 пъти)
 
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: март 11, 2015, 14:25:32 »

Ако това е новата мода-да изхвърляме пинсетите pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: март 11, 2015, 14:28:10 »

Странни са бая.. Не харесвам тънки вежди в никой случай, но и това  shok

Цитат
то тази и без това не я долюбвам като манекенка, ся ептен ме втрещи.... shok
Винаги си правя асоциация с Цербер хахахахха  good
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #302 -: март 11, 2015, 14:28:56 »

Аз го гледах Мастършеф,но не съм разбрала ,че жената с тайландската супа, е сестра на Илиана Раева.Даже не знаех ,че Раева има сестра

Ти не я ли видя колко си приличат? и тамън казах на мечо че ми прилича на нея и те ги дадоха заедно там на кастинга, Илияна подкрепи сестра си... Поне така ми се счу... може и да бъркам де, но си приличат супер много

Попринцип лошо няма де - ако наистина ги бива , пък таз жена супата и изглеждаше много добре.... В крайна сметка какво едното дете като е известно , то не значи че и другото няма мечти.....

Иначе веднъж съм имала ФДТ на Гарлен - е няма такъв фон дьо тен, невероятен , като кадифе беше, и аз нали рядко слагам и го ползвах повече от година. Беше ми подарък , но струваше около 140лв...

После се чудим защо жените с много пари изглеждат толкова добре - поддръжка му е майката и качествени материали girl_wink

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: март 11, 2015, 14:34:56 »

Така си е.. Въпреки, че имам много познати със страшно много пари, а изглеждат потресаващо.. Особено ми е неприятно да видя дрехи за хиляди левове съчетани .. ох.. съчетани да ти се приплаче.. Толкова ми става жал за дрехите  heart cray
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: март 11, 2015, 14:47:08 »

Малеее, Еми, какви са тия вежди. Веждища.  Oh my ... И в комбинация с грима! Безумно.
Според мен си заслужава инвестицията в по-скъпи гримове. С 2 пъти по-малко количество фон дьо тен постигам същия ефект+ не ми омазнява кожата и не лъщя. Да не го сметне някой за реклама, не работя за тая марка, но просто съм доволна.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #305 -: март 11, 2015, 14:50:24 »

Еми, тия вежди са един път girl_impossible Аз винаги си правя някаква ужасна асоциация на космати вежди с космата... bad crazy
Те вече дизайнерите съвсем се извратиха. От както модата стана такава индустрия, нищо свястно не са измислили. Все към старото се връщат. Ами измислете нещо ново diablo
Беше интересно, като обясняваха за актьорите, номинирани за Оскар. След номинациите как цял екип от около 15 човека се изръсвал в къщата на актьора и започвали да го "моделират".
За професионалните продукти - ами огромна разлика има. Има сенки като вар, има и такива като кадифе. Да не говорим, че е важно и как се работи с тия материали. Има си тънкости Wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #306 -: март 11, 2015, 15:03:49 »

Maлеее веждите къртяяят ахахахах

А иначе има си разлика в техниката разбира се. Мойта гримьорка от сватбата точно това разправяше: 
"Хубави гримове всеки който има желание може да си позволи, добрия гримьор и с руби роуз да работи , ще направи грима невероятен"

Права е - от както имам професионалната палитра на Лолипоп от свекърва ми  в комплект с 12 четки, по съвсем друг начин стоят гримовете. Отне ми време да се науча как да работя с четките, но все пак.... Използвам 3 пъти по-малко количество, гримирам се за две минути и резултата е поразителен....
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: март 11, 2015, 15:10:21 »

Еми, тия вежди са един път girl_impossible Аз винаги си правя някаква ужасна асоциация на космати вежди с космата... bad crazy
  funnytooth funnytooth Ами те на такова и си приличат в първия момент.

Да ви кажа честно, всичките дизайнери на големи брандове така крадат помежду си!  girl_impossible
И уж все променят малко по модела и добавят по нещо свое. Накрая заприличват на...това. Пък за материалите-без коментар,че вече навлизаме в дълбоките води.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: март 11, 2015, 15:20:04 »

Ох, не знам аз съм гоооолям почитател на Долче и Габана.. Обожавам ги.. от моделите, през рекламите, та чак до нещата, които предлагат.. Винаги са различни от останалите.. И винаги са толкова разпознаваемииииии.... Естрествено мога да си позволя само очила с тяхната марка.. Не мога да ви опиша емоцията, която преживях, влизайки в магазин на Долче в Рим.. Разглеждайки си (след 30 мин. убеждаване от страна на Илиян поне да вляза... ) ... Управителката на магазина се обръща към мен с огромна доза еуфория, но на италиански.. Съответно обясних, че не разбирам и ако може да обърне на английски, през това време всички консултантки, се бяха вкопчили около мен, а тя заобяснява как имам невероятна чанта.. Подкосиха ми се краката, те облечени в дрехи за хиляди левове и продаващи чанти за хиляди евро, се кефят на моята чанта за 70 лв от Варна хахаха Пълен смях... По-късно разбрах, че чантата е реплика на Мошино (мразя реплики!!  blush), но никъде по нея нямаше етикети, та затова и не бях разбрала по-рано... Така и не разбрах, дали са си мислели, че е Мошино  girl_haha Емоцията си остана и до днес  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: март 11, 2015, 15:34:38 »

Ама аз това с припомпването на спиралата си го правя най-редовно.  blush Даже не съм разбрала, че не трябва.  crazy

Миленка, аз не знаех, че онова момиче е сестра на Поли Генова. Помислих, че й е приятелка. Пък за сестрата на Илияна Раева даже не съм и разбрала.  nea
Я кажи каква е тая палитра от сенки? Заинтригува ме.  blum

А това момиче от снимката прилича на Реджеп. Все едно е с една вежда. Ужас...  funnytooth
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #310 -: март 11, 2015, 15:36:48 »

абе момичета, аз ли нещо не съм в час , или...
гледайте как са направили като грим и вежди  , мадамите в ревюто на Диор вчера... просто онемях. то тази и без това не я долюбвам като манекенка, ся ептен ме втрещи.... shok

https://www.pinterest.com/pin/60587557463927957/

http://www.style.com/slideshows/fashion-shows/fall-2015-ready-to-wear/chanel/collection
E тя Кара Д. си е с такива рунтави вежди, и грима и е тъмен та се е получила комбинацията.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #311 -: март 11, 2015, 15:38:49 »

Еми, веждите са потресаващи! То не е и само косми, и оформянето им с грим е поразително!  shok Ако видя такава жена по улиците ще й се подигравам, със сигурност.

Моята история с гримовете е подобна на тази на Миленка. Преди се гримирах с обикновени сенки и с тампончета (не им знам името на тези уредчета, които си вървят със самите сенки). Сестра ми ми подари по-късно професионална палитра на Зоева и после още една от едно пътуване до Турция, няма място за сравнение, цвета е наситен, не се рони около очите, докато нанясяш, стои си на мястото и не стават черти по клепача. За рождения ми ден после ми подариха и четки за грим с косми, преливането на цветовете стана много по-лесно, по-красиво естетически. Направо се родих в грима. И преди си бях красавица, ама сега с тези техники и козметика, събирам погледите....на жените.  funnytooth  angel Фдт като ми подариха четките започнах да слагам от мерак да използвам тази, с която се нанася (ама само няколко дни и отмина еуфорията ми), та да кажа, че мнооооого ми хареса фдт-а Бетър скин. Използвала съм много фдт в живота си и именно защото слагам рядко ефекта ми се видя като УаУ. Голяма реклама направих, въпреки че чакам повод, за да си сложа пак аз самата.  girl_haha

Не е започнало още Женените, не се шашкайте! smile

Тони, оставила си ги без думи!!!  yahoo
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #312 -: март 11, 2015, 15:41:13 »

Ако можеха навсякъде Зуека и Рачков да слагат. Мен ми писна и да гледам и слушам за предаването на Лора Крумова и Галя Щърбева. Добре бе разбрахме най-добри приятрлки сте. А Лора колко се е освинилааа.

За мастъра това казвах снощи на ММ връзкари и чужденци ще гледаме само в това предаване...
Ми Лора не е отслабвала ,все си е такава пухкава
За мастъра ,явно се търси нещо по засукано.То е ясно ,че със супа от момици нЕма да ти дадът 100000 лв.И тия дето са от чужбина и живеят тук и връзкарите явно са по талантливи.Нашата балканска кухня не става за гурме :funny:виж друго си е норвежка сьомга със коричка от орехи и нещо дето не го знам какво е  funnytooth.Търсят се неща които не се предлагат всеки ден
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #313 -: март 11, 2015, 15:49:13 »

Ти остави, че не знаем кое к`во е, ама и е голяма мистика как се яде - с прибор ли, с ръце ли, с крака ли? Не сме свикнали по нашите ширини с големи чинии, изцапани със сок и нещо скупчено в средата blum Аз ако така сервирам вкъщи, мъжо ще ме изгони, ей!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #314 -: март 11, 2015, 15:59:22 »

ахахах Тони ти си ги разбила бе мила хахахах

Аз съм така с Диор - обожавам ги - парфюми, дизайн... ееех... мечтииии... Досега съм имала само оригинално червило на Диор и парфюми - но истински, не ментета... Remember me by Dior - отдавна забравен аромат, от 2004г. Излезе лимитирана сериа, но още помня как мирише мммммммммммммммммм girl_wink girl_wink girl_wink

Миме за Поли Генова го бях чела някъде и затова така мисля - може и клюка да е било...

Иначе ето това ми е палитрата:
https://www.lollipopcosmetics.com/products/view/92

само са мааалко по-различни цветовете - все пак свеки 2013та ми ги купи.Но четките са от естествен косъм и не са мръднали.
Понеже имам хубава кожа, много реагирам на разни съставки по козметиката - изривам се, получавам зачервяване... От тези сенки нямам никакъв проблем, нито с четките... Много съм доволна
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines