Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:42:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 224894 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #105 -: март 06, 2015, 09:15:24 »

Добро утро!
Не знам дали знаете поверието за мартенските дни. На която дата си роден - гледаш какво е времето през март на същото число и такава ще ти е годината. Днес е моят ден! Явно по вода ще ми върви (а дано!). Wink Само да внимавате да не яхам метлата, че тогава ще е страшно, а и оправдание с времето ще си търся. witch
Свекърва, вземи лодка, а не тротинетка на племенника fish
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #106 -: март 06, 2015, 09:43:52 »

Хаха, доведоха го без аксесоари за игри на открито. Обаче, с говорещ таблет....Има го от преди две години и уж е образователен. Пита за букви, цифри, дава задачки и проверява отговори. Но е с дразнещ звук, ама се свиква crazy В момента брои дъждовните капки на едно клонче през прозореца и много се ядосва, като му падне някоя и му обърка сметките.
Гледането му е бял кахър, детето е разбрано и не беснее и не разхвърля повече от нормалното. Скаран е с яденето и нищо не иска да хапне или пийне. Опитвам сега с една пълнена със сирене сурова чушка да го подмамя, има и плодове, дано се излъже, че не е закусвал. Вчера гледахме заедно "Малката булка" и там му показах, как Ананди прави бадемово мляко. Цяла сутрин се плесках и му предложих една чаша, обаче той с такава погнуса изплю още първата глътка, че...... diablo Сега оценявам какъв късмет съм имала с моите, макар и малкият да беше капризничък.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: март 06, 2015, 09:49:05 »

Хо,хо,хо как да не се забавлява с твоите истории човек ,Свекърва.Аз така с Явор миналата седмица купих един кокосов орех .Та го пробивахме ,пи малко от водата и никакъв интерес повече,после правих кокосово мляко - пак пи малко и никакъв интерес повече ,накрая направих от стръготините бонбони Рафаело - е тях ги омете.Какво да ти кажа.
Същото е с дрехите напоследък .Онзи ден  му купих една блузка,ами категорично отказва да облича.Супер скучна му е с някакво джобче и кръпки на ръкавите .То няма ли самолети ,коли и т.н. Уф.

Али,моят ден е 14-ти .Дано да се усмихне слънчо дотогава.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: март 06, 2015, 09:53:14 »

Свекърва, ама наистина са толкова забавни историите сиии  girl_haha

Али, аз това за дните през март, го знам че на 1-ви си намисляш определен ден от месеца.. Днес в София е бая снежнооо  Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #109 -: март 06, 2015, 10:02:12 »

По повод дните и настроенията - сетих се за хубав израз от Ивковата слава. Майката на Мариола била "люта, като чушка" Xixixi Хареса ми и "Не ми е странно как Господ ги е създал такива. Интересно ми е как ги е събрал!" и като се замисли човек - краставите магарета все заедно се движат ncnvnk
В това време трябва да има наръчник за скучаещите деца. Вчера цял ден превземахме диваните с катерене, днес - пак. Дребната от одеве само лае и ме "плаши" - Бау! Бау! Горко й на баба ми - ще се гледат, докато съм до кухнята...
Дано дребното днес поне си яде манджите. След трудното начало със захранването съм свикнала с голямата лъжица да я храня. Сега ми е странно, като отказва храна pardon
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #110 -: март 06, 2015, 10:06:48 »

Здравейте!

И аз като Тони го знам, че си намисляш един ден от месеца, аз забравих да си намисля, никой не подсети тук и сега ще действам по "новата" процедура" на Аличка с рождената дата - моята е 15.

В предната страница сте си говорили за дебелите ви мечоци. Аз моя го хванах 80 кг. (почти като на Пънк историята), беше съвсем слабичко детенце. После стана 103 кг. И приятели се смееха "Вече не може да ти викаме - еееееееееее все едно си 100 кИла!!!". После поотслабна, сега от една година някъде държи килограми, които да му стоят нормално на дебелата глава.

Аличка, сигурно от там и израза "Жена и люта чушка не се повтарят!!!"
« Последна редакция: март 06, 2015, 10:08:53 от nadelina88 » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: март 06, 2015, 10:48:56 »

Като говорехте за напълняли мъже ,та моя след сватбата много отслабна.Отиваме на гости на сестра му а, тя казва;"Леле,батко как си отслабнал ",на мен ми стана супер неудобно .Викам си ,човека се събра с мен и се стопи.Впоследствие доста напълня и преди 3 години правихме двамата 90 -дневната диета.Обаче за 40 дни аз отслабнах 8 ,той 12-13 кг .Е ,честно ли е кажете ми ?
Сега определено аз съм по закръглена от него ,спрямо дните ,когато се запознахме.

Препоръчайте нещо приятно за гледане .

Али,впрягай цялата креативност.В тази възраст ,затворени вкъщи не е работа.Нямате ли си гумени ботуши да се изкаляте хубавичко?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: март 06, 2015, 10:50:22 »

Добър ден, дами!
Аз също съм чувала, че си избираш ден, ама ще го карам и на двата варианта и аз като Неделинка съм на 15 родена, а ако 15 не ми хареса съм си избрала 27  Wink
Моето пате също беше юноша бледен, като се запознахме, но го угоих подобаващо  girl_haha . Сега говори, че покрай сватбите, на които сме ще сваля килограми /особено за тази, на която ще кумуваме /, ама да видим.
Нас в Банкя ни затрупа, едва излизат колите от нашата улица /която снегорин от години не е виждала./
Аз да питам, за Великден ще си организираме ли размяна на подаръци?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: март 06, 2015, 11:02:00 »

Имам много работа, ама четааа всичкоо хаха.. ПРИСТРАСТЕНА СЪМ!

Аз съм - ЗА, Рататуйче  good
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #114 -: март 06, 2015, 11:09:48 »

Добър деен!

Станах и аз. Брат ми така се угои много от както се сгоди. Сега беше тук преди малко и понеже му казах от вратата колко е дебел и той ме почна, ууу имаш гуша, поддула си се, не си се боядисала скоро. Ужасен критик ми е. Много е досаден.

Пее аз съм на втори родена, деня беше хубав и слънчев. Завиждайте ми!

Пускам си да гледам сега такъв е животът Шейново, не бях го гледала бая интересни неща има. smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: март 06, 2015, 11:20:06 »

Здравейте smile

Явно все добри жени сте, а аз понеже съм зла, ММ е с 10 кг по малко, както е с мен. Нито е бил на диета, нито се скъсва да спортува. Единственото ми обяснение е, че просто вече не живее в Студентски град. Аз от 10 г съм си една и съща, с изключение на ексцесиите миналото лято.

А за снега обвинявам ММ, защото си прибра зимните обувки в неделя nea
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: март 06, 2015, 11:22:34 »

fiibi_bg, блазе ти. blum Повечето майки не успяват дъх да си поемат, а ти успяваш да релаксираш. Явно добре си организираш времето, което според мен е много важно, за да не полудееш.  Wink blum

Аз за мартенскиите дни го знам така- на 1 март си избираш един ден, но до 21 март. Гледах на първи сутрешния блок по БТВ с Алена и тя така каза там. Предполагам, че е до 21 заради настъпване на астрономическата пролет. Аз съм си избрала 12 март, пък да видим. Иначе рождената ми дата е 1 така, че вече мина и не си спомням какво беше времето тогава. Сигурна съм само, че не е като сега- сняг, сняг и сняг. Дори в момента не спира да вали.

Моето мъжле си го взех слабичък, но той беше и малък тогава. После започна да тренира и качи килограми и мускули. След това претърпя инцидент, пи една година лекарства, спря да тренира, защото не трябваше да се натоварва и явно заради това качи още килограми, но никога не е бил дебел (освен в 8-9 клас, тогава е бил по-закръглен хихихих). От както спря лекарствата отслабна и сега си ми е манекенче.  girl_wink
Аз пък винаги съм била слаба. Имаше един период, в който исках да кача едни 3-4 кг, но трудно стана. Сега гледам, че съм отслабнала с 2 кг, сигурно от нерви покрай сватбата ще е.

Мариолка
, брат ти няма да ти остава длъжен, я.   pardon Ти му казваш, че е дебел и той подобаващо ти връща.

Панда, той ще да е виновен, да знаеш. Я му кажи да ги извади пак, че ми е студено.  pardon

И аз ще следя за предложения за някакъв интересен филм. Днес и аз съм релакс, мисля. Хич не ми се излиза в това време.

Вчера си запазихме в един китайски ресторант и там ще бъдем на 8 март. Отдавна ни се яде нещо китайско, пък милото обожава спагетите с три вида месо.  blum

За Великден не знам все още какво ще правим. Обикновено милото в последния момент разбира как ще почива (буквално на предния ден)  и никога не успяваме да се организираме на време. Много се дразня така, но няма какво да направим.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: март 06, 2015, 11:59:23 »

Мдам, ужасно време ...  и аз имам едно скучаещо дете вкъщи, което от отегчение даже си въздиша милото като голям човек blum Тук дори и да имаш гумени ботуши пак не става за излизане, защото ще те отвее вятъра angry
Довечера щях да излизам с една приятелка по женски (да се оплачем от мъжете, децата и свекървите), обаче се оказа, че точно довечера щяла да остава до късно на работа, така че се отдавам на пълен мързел днес smoke Coffe
Ние с ММ не сме имали драстични промени с килограмите и затова беше малко шокиращо като качих толкова много килограми, докато бях бременна, но за щастие после много бързо ги свалих. А ММ е много самокритичен - вика ми: "Гледай, пак съм се отпуснал, заемам се!"
Пънки, пиши, задължително, четем те give_rose Пиши и за тумбачето pqz
По-късно, ако ми писне да мързелувам може да спретна едни домашни кукита, ама трябва да изровя някоя добра рецепта ...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #118 -: март 06, 2015, 15:08:02 »

Мариола, аз много харесвах "Такъв е животът", обаче не съм гледала това за Шейново. Лекарката много ми харесва smile Става ми жал каква мизерия е в болницата. Старо, старо... тук-таме нещо сменено в годините. Бебетата ги "дават" за кърмене. Жалко, че и самите лекари работят в такива условия. Нещата може да са къде-къде по-добре nea
Днес и аз мързелувам - вчера правих едни гювечета и много се замотах докато изчистя след себе си. Като приключих - тя малката се събуди и никаква почивка. Днес и аз съм само на хобита Coffe
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #119 -: март 06, 2015, 15:15:24 »

Аличка, като написа това за лошите условия в болницата ще кажа и моите последния впечатления. Абразиото като ми правиха тук, беше в нечовешки условия - желязно всичко, ръждясало при това. Много старо оборудване и постно. Гнусна работа направо. Когато отидох в "Софиямед" на следващия ден си дадох сметката в колко зле условия работят докторите при нас и какви условия имат и докторите, и пациентите на друго място.

И аз много го харесвах "Такъв е животът" - и за бебетата, и за сватбите. Мечтаех си един ден и мен да дойдат да снимат.  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines