Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 03:34:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 29-та ЧАСТ  (Прочетена 124302 пъти)
 
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #375 -: април 18, 2015, 11:57:55 »

Тони, Нат, благодаря ви!  heart Дано скоро да мога да се похваля, че поне съм  поръчала роклята.  smile

Ема, не се притеснявай. Една моя приятелка си получи готовата рокля една седмица преди сватбата. Със сигурност не е била много спокойна, но важен е крайния резултат. smile Ще си прекрасна булка!  blum

flutter, честито и за твоята рокля! smile

Благодаря ти за успокоението, надявам се всичко да е наред. Бих искала и аз да погледна твоята рокля, когато имаш снимки smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: април 18, 2015, 12:36:23 »

Когато разбера какво ще става с роклята, дали ще се променя и т.н ще се похваля.  Wink
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #377 -: април 18, 2015, 13:15:51 »

И аз поръчах роклята + воал.  heart Bravo
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #378 -: април 19, 2015, 13:54:03 »

Аз вчера също си поръчах роклята, само че не в първоначалния вариант, а промених гърба и полата малко smile Да ви кажа...страшно ми олекна  yahoo
Активен
cherryblossom
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #379 -: април 19, 2015, 14:51:03 »

Здравейте на всички и от мен,

И аз съм в процес на избиране на рокля, съответно и на мен ми е притеснено, въпреки че вече харесах една и съм почти убедена, че ще е тя  heart heart

Някой ходил ли е в Романтика? На мен ми предстой посещение там (след като харесах доста модели online), но отзивите за там досега не бяха много добри. Ще се радвам, ако споделите впечатления.  pleasantry

И честито на всички, които са успели да намерят рокляТА, определено е един голямо успокоение.  Bravo Bravo
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #380 -: април 19, 2015, 20:05:52 »

cherryblossom - мнения за Романтика има поне 100, няма смисъл да се повтаряме, прочети темата отначало (може и предходната част Wink ) и ще разбереш каквото ти е необходимо. Разбира се ако и след това имаш въпроси - насреща сме give_rose
В темата има много мнения както за Романтика, така и за повечето големи магазини в София и страната give_rose
Активен
cherryblossom
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #381 -: април 19, 2015, 20:30:35 »

Миленка, просто не можах да намеря актуални отзиви, в най-новата тема има 2,3 поста за Романтика, но нищо конкретно за роклите (интересуваше ме дали налични са им всички рокли, които са online - защото са доста и съм си харесала някои от тях). Все пак мерси за отговора, ще отида лично и ще се убедя съвсем скоро. good
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #382 -: април 20, 2015, 11:09:42 »

Относно наличността - не всички рокли са им налични - от опит го знам, тези които са на София Борисова ги има, но тези на другите дизайнери не толкова. Държат по една мостра и ако се продаде моделът, не показват и мострата - не знам защо, политика може би.

Ти към какъв модел си се насочила?
Активен
cherryblossom
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #383 -: април 20, 2015, 17:46:33 »

Миленка, мерси за отговора точно това ме интересуваше - наличността. Много съм си харесала роклите тип русалка с гол гръб и заради това само тях гледам. В сайта на Романтика има най-богато разнообразие от такива - мисля, че само две от тях бяха на Софиа Борисова.  good Но така или иначе, силно се надявам да харесам някоя от наличните (съвсем скоро ще разбера).  pleasantry pleasantry
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: април 20, 2015, 18:34:38 »

По-добре иди намясто и разгледай. Тъкмо ще се ориентираш кой модел как ти стои. Току виж се харесаш в някоя друга рокля Wink (масово наблюдение)
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: април 20, 2015, 19:14:49 »

И аз препоръчвам да се мери, защото има много голяма разлика как стои една рокля на манекен и съвсем друго е как ще стои на теб.
Аз досега каквото съм премерила, във всичко се харесах. Добре, че имам някаква идея каква искам да е роклята, защото сигурно щях да се лутам.

И сега малко да се оплача, защото нали скоро не съм. Днес се отбих отново до магазина, в който си харесах рокля. Жената ми каза, да мина началото на юни да ми вземат мерки и да изпратят тогава запитването до Радичев. ЮНИ???  shok Казах й, че се притеснявам чак тогава да разбера изобщо как ще изглежда роклята ми и тя ми каза тогава да отида към 20 май. Е, то голяма разлика!  crazy
Сега Радичев нямало да ми обърне внимание, защото се занимава с абитуриенти.
Оф, ама как да съм спокойна до тогава? Това означава, че чак юни сигурно ще имам рокля.  cray
Активен
vartab
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: април 20, 2015, 19:29:27 »

always_and_forever  Радичев не са ли  асеновградска фирма  (ако не е така значи там имат само магазини)?
Та мисълта ми е, ако желаеш направо отиди до някой друг магазин - да кажем в Асеновград и там да поискаш да ти вземат мерки. Да кажеш ,че се притесняваш ,че сватбата наближава, а не са ти взели мерки. Искаш да видиш как ще стои. Ако евентуално има нужда от поправки. Казваш си всичко. Не може да ти откажат.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: април 20, 2015, 20:07:11 »

vartab, ами сватбата ми е на 18.07. Не е като да има 2 седмици де, но аз си се притеснявам. Не знам, може би е нормално, като не знам какво ще излезе от цялата работа. Продавачката ме успокоява, че роклята ми ще се ушие, за това да не се притеснявам. Ако видя, че не издържам вече, ще предприема мерки и може направо при него в Асеновград да отидем.  smile
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #388 -: април 20, 2015, 20:14:04 »

И аз препоръчвам да се мери, защото има много голяма разлика как стои една рокля на манекен и съвсем друго е как ще стои на теб.
Аз досега каквото съм премерила, във всичко се харесах. Добре, че имам някаква идея каква искам да е роклята, защото сигурно щях да се лутам.

И сега малко да се оплача, защото нали скоро не съм. Днес се отбих отново до магазина, в който си харесах рокля. Жената ми каза, да мина началото на юни да ми вземат мерки и да изпратят тогава запитването до Радичев. ЮНИ???  shok Казах й, че се притеснявам чак тогава да разбера изобщо как ще изглежда роклята ми и тя ми каза тогава да отида към 20 май. Е, то голяма разлика!  crazy
Сега Радичев нямало да ми обърне внимание, защото се занимава с абитуриенти.
Оф, ама как да съм спокойна до тогава? Това означава, че чак юни сигурно ще имам рокля.  cray


Сега, като ти чета поста, се чудя дали да изпадна в паника или да дишам дълбоко smile Моята сватба е в началото на юни, а роклята ми ще бъде готова едва в началото на май (евентуално), защото съм на проба в Асеновград. Даже не знам дали ще стане така, както искам smile Недей да се притесняваш. Имаш достатъчно време да реагираш от края на юни, до сватбата ти. Аз мисля, че не е необходимо да се напрягаш за това, а да се заемеш с другите организационни неща  blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: април 20, 2015, 20:48:20 »

Ема, преди няколко дни аз те успокоявах, а сега ти.  funnytooth  Ами така де, нали за това сме се събрали.  give_rose
Ще дишам дълбоко и ще чакам.  huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines