Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 21:18:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 29-та ЧАСТ  (Прочетена 124356 пъти)
 
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: април 15, 2015, 11:50:01 »

И мен ММ ме е виждал с роклята, даже първият път, като пробвах рокли бях с него, но установих, че не е в голяма помощ при избора какво да пробвам и затова после го заведох направо да ме види с Роклята преди да я поръчам. Всички хора около мен се опитаха да ми натрапят, че не трябва да ме вижда и т.н., което за мен са пълни глупости - както за суеверието, така и затова, че нямало да ахне, като ме види. Реших да го питам все пак дали държи да се изненада на самия ден, но той каза, че когато съм с грим, прическа, изцяло нагласена просто всичко ще е различно, а и знае, че няма да издържа чак до юли да не му я покажа  blum
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: април 15, 2015, 12:00:33 »

always_and_forever за шиенето  да кажа, вече понеже мина при мен, няма как ако шиеш по някаква снимка от интернет да ти стане същата роклята, просто тези снимки са толкова обработени, че на живо роклите не са същите. Примерно, октомври имаше конкурс на Aegean fashion group тук във Варна, една бъдеща булка спечели рокля. Роклята трябваше да бъде избрана от 3 модела, видях ги във фейсбук и участвах в конкурса. На живо и трите рокли бяха ужасни. По принцип роклите там са мн красиви и скъпи, но специално тези три рокли, които на снимките бяха уникални, реално не ми харесаха :Р Така че снимките са направени така, че да ти грабнат окото, на живо - няма нищо общо :Р
П.С. И въпреки това тайничко се надявах, моята да е същата като на снимката  blush
« Последна редакция: април 15, 2015, 12:05:20 от InaMineva » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: април 15, 2015, 12:18:32 »

Ина, добре че при теб разликата в роклите не е кой знае колко голяма и това, което се е получило също е хубаво. Всички знаем какви фрапантни случаи на ушити рокли има. Всичко е до късмет и до кадърни шивачи.  smile
Това, което беше написала ти, която си шие роклята, също ме накара да не ми се иска да използвам такива услуги. Никога не се знае де, но все пак.
Това си е рисковано, колкото да си поръчам рокля, без да съм я премерила.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #363 -: април 15, 2015, 14:40:05 »

Съгласна съм за шиенето...доста голям риск е huhhuh.gif И на мен не ми се занимава грам, при положение че не разбирам нищо от платове, дантели, кройки и тн...Все пак не се отчайвай, твоята рокля те чака някъде, било то и само на снимка smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: април 17, 2015, 13:07:59 »

Момичета, тихичко да ви споделя, че май си харесах рокля. И за най-голямото ми учудване, това стана тук, във Враца.
Миналата седмица се разхождахме с ММ и влязох в един магазин. От вратата се хвърлих на една рокля. Продавачката я нямаше, а беше оставила майка си да работи, докато тя се върне. Затова тогава не успях да я пробвам. Вчера се бях запътила с майка ми и до един друг магазин, но беше затворено (съдба). Отидох в този, в който бях харесала роклята и я премерих. Заспа ми.  pardon Премерих още две. Едната беше малко по-различна от роклите, които съм мерила до сега. Беше от тафта и дантела  yahoo Гърбът и е уникалеееен.  heart Разбира се, гол гръб под формата на сърце, от дантела.  yahoo Не съм много сигурна за долната част на роклята, защото е леко набрана от двете страни, но иначе е много хубава.
И какво се оказа накрая - това са рокли на РАДИЧЕВ?! Умрях си от кеф, защото, ако се бях запътила към Асеновград, щеше да бъде единствено заради него.
Роклята, заради която влязох в магазина е тип принцеса (естествено  blush). В горната част е бюстие с дантела.
Разбрахме се с жената да направи запитване до Радичев, дали ще може да ми сложи още дантела и роклята да стане като тази със сърцевидния гол гръб от дантела. Казала съм си, че искам такава рокля, защото много ми харесва.
Също така има вариант да си избера някоя друга рокля от неговите и те само да ми вземат мерките.
Чувствам се малко по-спокойна, след вчерашния ден.  pardon Дано се получат нещата най-после.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: април 17, 2015, 13:43:38 »

Ето видя ли, Миме. Много се радвам за тебе  Bravo Дано всичко да е наред, принципно Радичев се съгласява да прави такива промени без проблем, доколкото съм чула, така че  yahoo
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: април 17, 2015, 14:14:12 »

Ей, Мимеее, браво! Много се изкефих, като прочетох за роклята! Видя ли, че всичко става,когато и където най-малко очакваш? Хайде вземай я вече и не го мисли! Ще си прекрасна!!  heart heart heart
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #367 -: април 17, 2015, 14:49:39 »

При мен пък се очертава да нямам скоро рокля, а сватбата ми наближава  cray Ще ми я шият в Асеновград и тъй като са мега натоварени, щяла да стане има-няма 2 седмици преди сватбата....та за момента се опитвам да не изпадам в паника  angry
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: април 17, 2015, 15:20:20 »

Ема, спокойно! 2 седмици преди сватбата е достатъчно време за корекции, ако нещо не ти харесва. Аз моята рокля ще я коригирам чак началото на юни, т.е. 20 дни преди сватбата. Щом е готова в срок, няма от какво да се притесняваш smile
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #369 -: април 17, 2015, 15:24:04 »

Ема, спокойно! 2 седмици преди сватбата е достатъчно време за корекции, ако нещо не ти харесва. Аз моята рокля ще я коригирам чак началото на юни, т.е. 20 дни преди сватбата. Щом е готова в срок, няма от какво да се притесняваш smile

Много се надявам да стане по модела, който съм представила, че това най-много ме притеснява smile Иначе благодаря за успокоението smile
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #370 -: април 17, 2015, 21:30:25 »

Момичета, имам си рокляяяяя  yahoo Много съм доволна. Няма да качвам снимки, да не би младоженецът случааааайно да реши да излюбопитства. Стана както исках и в срок. Да похваля Ателие Версай в Асеновград- професионално и мило отношение.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: април 17, 2015, 22:16:56 »

На лични поне няма ли да я пратиш... и ние любопитстваме?
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #372 -: април 17, 2015, 22:33:20 »

Аз дори не съм се снимала. Ако утре се облека пак, понеже чакам нови обувки по куриер, ще се щракна. А самия модел го качих в последната страница за мъжката мода. Реплика на Джъстин Александър е, с една малка промяна по мое желание.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: април 18, 2015, 00:21:39 »

С късата рокля беше ти, нали? Сетих се. И все пак ми е интересно да видя твоята, на теб.  smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: април 18, 2015, 10:29:05 »

Тони, Нат, благодаря ви!  heart Дано скоро да мога да се похваля, че поне съм  поръчала роклята.  smile

Ема, не се притеснявай. Една моя приятелка си получи готовата рокля една седмица преди сватбата. Със сигурност не е била много спокойна, но важен е крайния резултат. smile Ще си прекрасна булка!  blum

flutter, честито и за твоята рокля! smile
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines