Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 23:45:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 29-та ЧАСТ  (Прочетена 124422 пъти)
 
Future_Bride
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #285 -: март 31, 2015, 10:33:43 »

Роклята е тази http://www.aprioribridal.com/daria-karlozi/607-wedding-dress.html като не е толкова обемна, заради премахнатия кринолин.. На тези снимки, далеч не си личи прекрасния бордюр от дантела, но.. На живо и на моите снимки е по-красива хахахах Скромна съм!

Прекрасен избор на рокля, ще бъдеш прекрасна с нея! Аз също я мерих и ми беше в топ 5. blum

Както обещах, ще напиша мнението си за ателиетата, които посетих.

Aegean Fashion Group - Безупречно отношение от страна на управителката и асистентката, изключително съм доволна от готовността да помагат в избора на рокля. Избрах моята Рокля "принцеса" именно в този магазин heart и въпреки че отидох на другите 3 записани часа, знаех, че вече сърцето ми е останало там. Бях чела по-напред в темата, че някой получил алергична реакция към материите. Честно казано аз имам изключително чувствителна кожа и точно в този магазин не получих никаква реакция, но допускам, че при всеки човек е различно, а и зависи кои модели се мерят. Изключително качествени материи, професионално отношение, цените варират, но в моя случай спазихме горната граница от 2000 лв.

Atelier Ivoire - Много добри платове, разбрах, че се внасят от Дубай. Отношението не ме впечатли особено, а и имаше доста по-малко налични рокли в сравнение с първия магазин. Като цяло може би отидох с прекалено големи очаквания заради прекрасния сайт на бранда и поради този факт останах разочарована. Харесах си доста 1 модел - Sicilia, но прецених, че не е много подходяща за лятната ми сватба. Цените са упоменати в сайта, там нямаше никакви изненади.

Areti - Вторият ми фаворит откъм рокли. Изключително красиви, изящни, добре ушити тоалети и симпатичен подиум за разходка с новата рокля. Хареса ми много и консултантката, която умело и с много разбиране даваше модни съвети. Колебаех се между една рокля от Areti и фаворитът ми от AFG, но се спрях все пак на втората, защото е далеч по-изчистена. Цените варират основно между 1500-2000лв, заслужават си заради хубавите материи.

Be Queen - Много мила консултантка, с готовност предлагаше нови и нови рокли за пробване. Имаше много симпатични модели, една-две рокли се откроиха от тип "принцеса", като цените отново бяха близо до 2000лв, но имаше и по-евтини модели от другите видове (русалка, А-линия). Не съм много впечатлена от материите и висящите конци/разлепени камъчета, но предполагам е от многото проби. Имам похвала относно воалите - много добре изглеждат и са на доста по-добри цени от другите 3 магазина.

Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #286 -: март 31, 2015, 18:52:28 »

Здравейте, момичета. Да се включа и аз в темата за роклите, че отдавна не съм писала smile Казвам си "има време", но като се замисля - няма. Та....сватбата ми е след 2 месеца, но още нямам рокля smile Мисля да отида до Асеновград и да разбера дали е прехвален или наистина мога да намеря МОЯТА рокля smile Имах идея да я поръчвам от нета, но се отказах. Ще ви споделя впечатленията си след съботната ми разходка из Асеновград smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: април 01, 2015, 12:44:48 »

Ема, за шиене нямаш време! Дано си харесаш някоя и да изисква малки корекции, че почва сезона на сватбите вече! Ателиетата ще имат все повече и повече работа, действай  give_rose
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #288 -: април 01, 2015, 14:40:49 »

Ема, за шиене нямаш време! Дано си харесаш някоя и да изисква малки корекции, че почва сезона на сватбите вече! Ателиетата ще имат все повече и повече работа, действай  give_rose

Да, права си за това, че нямам много време, но се надявам да вляза в стандартния размер smile Ако не си избера в Събота....ще го умувам smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: април 01, 2015, 18:41:56 »

Момичета, от известно време си мисля, да ви кажа една идея и все забравям. Моята рокля, не е с обръч, но въпреки това има обем и стои все едно има нещо, което я държи да не ми се влачи между краката и да ме спъва. Та онзи ден като я разглеждах пак, видях, че в долната част, в подгъва има от тези прозрачните пластмаси, които слагат в яката на ризата, да не се мачка ако се сещате. Та всъщност за това седи така отворена. Та, на мен ми се стори много гениално, за булки като мен, които не искат обръчи ама и не искат да   им се осуква роклята. И реших да споделя...  blush
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: април 01, 2015, 18:55:38 »

Oх, аз нещо не си го представих. Успоредно на шева ли са я сложили тая лента? А долната част на роклята няма ли някакъв набор или стои права?
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: април 02, 2015, 00:29:44 »

Ай ся де... ами представи си подгъв, широк толкова, колкото в него да влезе такава лента. В самия подгъв е.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: април 02, 2015, 10:35:16 »

Аха, разбрах сега. Т.е, долу роклята няма дипли и стои права, а тази лента я изпъва встрани вместо обръч. Готина идея.
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #293 -: април 03, 2015, 11:43:13 »

Според мен обемни рокли не отиват на ниски жени както и на много високи
високите и слаби момичета си ги предствям винаги с дантелени дълги рокли в стил винтидж не знам защо
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: април 03, 2015, 12:49:30 »

Не винаги е така, братовчедка ми е 180см, слаба, с дълги крака, но въпреки това освен обемна рокля, друго не й стоеше добре.. Пробва доста рокли, във всеки магазин поне по 4-5 и то различни... По-скоро е индивидуално..
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: април 03, 2015, 12:55:14 »

Аз си мислех, че такъв тип рокля няма да ми отива и ще приличам на торта, но когато се облякох се харесах. Иначе се имам за нормална, не съм ниска. smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #296 -: април 03, 2015, 13:26:05 »

Аз също не се харесах с роклите тип принцеса, така че по-скоро е индивидуално smile Иначе съм 175см, 55 кг и да, определено дантелените прави рокли и а-линията най-много ми харесаха как ми стоят smile
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: април 03, 2015, 13:35:47 »

И аз смятам, че е индивидуално. Аз съм 164 см и ми шият тази рокля:
http://www.pronovias.us/wedding-dresses/celandia-dress-princess-bride-elegant
Разбира се на мен не ми стои като на манекенката, пък и самата рокля няма да е абсолютно същата, но се надявам да е максимално доближаваща се до моите представи smile Обадиха ми се, че е готова и утре ще отида да си я взема smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: април 03, 2015, 13:47:34 »

Ина, честито. Много хубава рокля. Да се похвалиш после. smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: април 03, 2015, 16:19:25 »

Според мен обемни рокли не отиват на ниски жени както и на много високи
високите и слаби момичета си ги предствям винаги с дантелени дълги рокли в стил винтидж не знам защо
Аз се слагам в категорията на високи и слаби - моята рокля е каквато я описваш, но пробвах и много обемна,  pleasantry скромно, но ми стоеше много добре, нямам снимка, защото не даваха да се снима, да не им открадна безценния модел. Но... индивидуално е, по скоро от модела. За бала нищо не ми стоеше добре, а не съм мръднала нито на ръст нито на килограми от тогава.

Ина, като си вземеш роклята, покажи  Wink
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines