Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 13:37:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 29-та ЧАСТ  (Прочетена 123531 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: март 30, 2015, 10:34:00 »

Има вариант да го шият и да го поръчат, за да бъде марков, т.е това което искам ще струва около 300-500лв при поръчка хахаха Понеже далеч не държа на марката, а и самата рокля, както казах е 1960лв, което е над определения първоначален бюджет.. Ще ми го ушият там, не знам дали ще е точно този, който видя на снимката - не съм решила на 100%, искам да е дълъг и с красива дантела.. Бораня ме увери, че ще го направи и ще се вмести в 2000лв, а съм сигурна че ще е хубав, знаейки този на Милена  heart
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #271 -: март 30, 2015, 10:37:27 »

Fanimira, как точно се шие рокля по снимка не знам, това е безумно! Освен това на теб снимка не ти трябва, роклите обикновено ги има снимани онлайн, ако искаш да крадеш, ще си свалиш от нета.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: март 30, 2015, 10:42:05 »

Тони, ще се радвам да ми я изпратиш, където ти е удобно, само кажи.  blum
Оф, честно казано и на мен ми е гадно да качвам каквото и да е било по форумите, защото имам приятелки, които също се омъжват тази година и не ми се иска да виждат роклята и другите неща.  nea

Нат,
благодаря! smile

dreamcometrue88, не всички рокли ги има качени в интернет. Тази, която я мерих и ми хареса, въпреки, че не ми разрешиха да се снимам, все пак я намерих, но знаех името на роклята. За мен е глупаво да не разрешават да се снимаме. Аз ви казах, че не искаха да ми кажат от коя фирма е самата рокля, пък да не говорим за снимане. Абсурдно е, но няма каква да се направи.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: март 30, 2015, 11:55:48 »

Роклята е тази http://www.aprioribridal.com/daria-karlozi/607-wedding-dress.html като не е толкова обемна, заради премахнатия кринолин.. На тези снимки, далеч не си личи прекрасния бордюр от дантела, но.. На живо и на моите снимки е по-красива хахахах Скромна съм!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #274 -: март 30, 2015, 12:01:48 »

Ехаааа много принцеска  heart на моята (въпреки, че още е на фаза мисля си за нея) също ще добавям отгоре допълнителен тюл с дантела и отдолу бордюр, което ще я оскъпи с около 50-100 лв, но и така ще ми се вмести в бюджета. Относно воала - казаха ми 200-300 за дълъг и 100-200 за къс и се чудя дали да не разпитам някои шивачки дали могат да ми направят нещо по-евтино с такава дантела, защото ще го нося само за церемониите и май не ми се дават толкова пари...а от интернет ме е малко страх какво ще ми пратят киъайците   huhhuh.gif
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: март 30, 2015, 12:29:55 »

Мерси, Фериботка smile  То след интервенцията вече не е принцеска, а по-скоро А-линия + шлейф, но е дори по-красива по мое мнение  good

Иначе за воала, със сигурност ще могат да ти го ушият, но зависи от дантелата, която използват.. На мен също ми се струва безумно да се дадат 300 лв за воал, който ще се носи 1 час.. Но..  pardon
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: март 30, 2015, 14:12:59 »

Абе и аз се потрисам от цените за воалите. Едно е роклята да е супер скъпа, ама за това парче тюл с дантела...айде много моля, 200-300 лв са много. И както каза alexandrova_90 , ще го носим 1ч и после ще го свалим.  crazy  angry
Аз затова май ще си ходя без воал.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: март 30, 2015, 15:11:05 »

Нат, знам че в Aegean, няма да ти го направят, ама някоя шивачка ще ти го ушие за по-малко от 100лв. Определено за фотосесията ще е прекрасен завършек на визията.. Булка без воал, не ми звучи добре. Въпреки, че твоята рокля го позволява, може би  huhhuh.gif
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: март 30, 2015, 15:12:51 »

Тони, аз си чакам снимката във фейса, а ти тук си я качила.  blush
Страхотна е тази рокля, която си показала.  smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #279 -: март 30, 2015, 16:17:00 »

И аз май ще поразпитам някоя и друга шивачка колко ще струва дълъг и къс воал (още не съм решила какъв), но май се отказвам от вариант интернет..като не знам какво ще ми изпратят huhhuh.gif  alexandrova_90 Аз не съм привърженик на много бухналите, така че съм сигурна, че е станала по-красива smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: март 30, 2015, 18:07:19 »

Миме, не знам как се казва и не мога да я намеря в интеренет абсолютно същата, защото Боряна е махнала кринолина й, понеже е била принцеска, а сега е А-линия хахаха.. Не знам как не се поинтересувах  crazy Иначе, мога да ти пусна на имейл или фб ? Вече я пратих на поне 10 човека  blush Но не искам да я качвам, да не шпионира някой  girl_haha
На мен не си! Веднага да се поправиш biggrin
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #281 -: март 30, 2015, 22:00:45 »

alexandrova_90 чудна рокля си си избрала
много е красива
и на мен 200-300 лева ми се струват много за воал аз също ще го нося само за официалната част плюс някоя от снимките
мисля да поръчвам от интернет
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: март 31, 2015, 08:24:34 »

Прекрасна рокля, Александрова! Честито! Бяла ли е или в шампанско? За воала - аз нямах, но и роклята ми не го позволяваше, имах перлено бижу, но не тиара от едната страна на главата. И косата пусната и леко къдрава. Пак се получи добре,  може да я видите в албума ми, макар че на моменти съжалявах за избора на роклята. Ако беше друг модел да позволява було  girl_impossible Много съм висока и в такива рокли каквито качвате изглеждах огромна. Та избрах такава дето много хора казаха, че не е булчинска, но и ме поздравяваха, че от години не са виждали такава семпла, но хубава рокля. Някакси исках аз да съм в центъра, колкото се може по-естествена, а не роклята или тиарата или булото.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: март 31, 2015, 08:26:13 »

Благодаря Фани! Роклята ти наистина ти е отивала много и определено, това да си без воал е било добро решение  good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: март 31, 2015, 09:14:11 »

Това с обемните рокли го има и при по-дребните булки. Аз приличах на малка тортичка с обемна рокля. Не съм от най-високите, цели 161см съм biggrin (държа си на тоя 1см пък) и бях като.....абе не се харесах.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines