Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:00:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 29-та ЧАСТ  (Прочетена 122419 пъти)
 
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #255 -: март 29, 2015, 13:50:13 »

Тони, коя беше роклята?

Аз днес бях в БиКуин и нищо не ми хареса, то буквално нямаше А линия, били капарирани всичките иии много се разочаровах. Иначе Боряна беше много чаровна и мила. После отидох пак до Егеан да си пробвам набързо "моята" рокля. Еми...разкошна е. Не знам дали има смисъл да ходя и в Парадайс, някой бил ли е скоро, цените как са?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: март 29, 2015, 14:18:48 »

Момичета не искам да пускам снимка тук, ако искате пишете на лично Wink Роклята е А линия, с малко по-обемна пола, дълъг шлейф; изчистена горна част (сърцевидно деколте); с колан с не много камъни (в началото мислех да го сменя, но стои прекрасно, когато се облече) и с невероятна дантела, има бордюр от долу.. Прекрасна smile Ще ми направят ръкави и някакъв воал, но ще ги измислим като дойде роклята. Като потвърдено се вместваме в бюджета от 2000лв, въпреки че само роклята е 1960лв  yahoo

В момента в Би Куин наистина не са останали много рокли, чакат нови няколко след Великден..Което си е и доста показателно smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: март 29, 2015, 14:24:21 »

Always_and_forever, ако наистина ти харесва роклята, според мен я взимай. Няма такова нещо като супер удобна булчинска рокля - или ще са обръчите, или корсета, или шлейфа, все ще има нещо. Ммого плат е това нещо роклята - няма как да ти е удобно като с обикновена рокля. Но и това е чара на Роклята. Като розата и бодлите  give_rose какви ли не принцески рокли и шлейфове по 2-3 метра съм виждала. Но щом това е Роклята, булката е супер щастлива. Пробвай без обръчи и с по-висок ток. Без обръчи се прибират доста. Успех на всички в намирането на нейно величество Роклята!
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #258 -: март 29, 2015, 17:50:54 »

Бялата принцеска рокля е прекрасна изобщо не й се чуди
Аз понеже харесвам само принцеси за мен е напълно нормален обема
Виждала съм я някъде по сайтовете тази рокля много ми е позната
Бяла е много хубава представям си каква ще е в шампанско
Ако не ти е много много неудобно си я вземи-това е моето мнение
роклята е чудесна
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #259 -: март 29, 2015, 18:16:22 »

Тони много се радвам за теб! Наистина smilesmilesmile Честито за роклята... аз пък да накарам другите да завиждат - виждала съм яяяяя tease tease tease tease tease Тони очарователна си в нея smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: март 29, 2015, 19:02:15 »

Ах, Миленка, подлоо беше  girl_haha Благодаря за комплимента, казано от теб звучи  yahoo LOVING
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: март 29, 2015, 19:27:11 »

Тонииии, честито!  yahoo
Пусни снимка на лично Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: март 29, 2015, 20:28:38 »

Тони, в един магазин в Плевен я пробвах тази рокля, само че в шампанско. Казах на продавачката, че ме притеснява обема й и не знам до колко ще ми е удобна. Попитах я дали могат да се коригират обръчите й и тя ми каза, че могат, но тя така и не ми показа как би изглеждала с по-малко обем. Не съм сигурна и дали няма да й се загуби чара, когато вече не е с такъв обем. Продавачката ми обясни, че обръчите са за да не ми пречи самата рокля и за да не ми ограничавала движенията, защото все пак има доста плат по нея.
Ще ми пуснеш ли и на мен на лични да видя твоята рокля?

Фани, много ти благодаря за окуражителния пост.  give_rose Определено ми хареса роклята. Аз мислех, че такъв тип рокля принцеса няма изобщо да ми стои добре, но щом я видях си казах, че искам да я пробвам. Много се харесах, когато се видях в нея. Оставям си възможността да обиколя и други магазини, като винаги мога да се върна на този вариант.

milady
, радвам се, че и на теб ти хареса. Знам, че и ти харесваш такива рокли. smile Снимките, които качих тук са точно от един сайт, защото в самия магазин не ми позволиха да се снимам, за съжаление. Щеше да бъде добре да си имам една снимка с роклята.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #263 -: март 29, 2015, 21:08:31 »

Здравейте, аз да споделя моя кратък опит от вчера с търсенето на рокля. Първо уточнявам, че бях тръгнала само да ги разгледам да видя цени/модели/платове и така нататък, но като ги видях така подредени толкова ми се прииска да пробвам, пък и понеже беше студено нямаше много мераклийки за проба и бяха свободно консултантите, освен в Палома.
1. Първо минах през "Одета". Имат налични повечето рокли от колекциите, на мен само една ми грабна вниманието, въпреки че беше по-бухнала отколкото исках, но я пробвах и стоеше добре, само че ми беше малко тежка, освен това не се вместват в бюджета ми, тъй като всичките са 1200-1800 в зависимост от плат, дантела и тн. Консултантките бяха много мили, нямам оплаквания smile

2. Бях се засилила към Палома, но видях едно малко магазинче преди Пиротска, така и не разбрах как се казва. Имаше доста модели, разбира се предимно абитуриентски, но отново само една ми допадна (беше около 700 лв), но като ги попитах за проба буквално ми се скараха, че съм тръгнала толкова рано и че тепърва ще имат лятна колекция с други платове и да дойда август. За справка: моята сватба е септември и определено не мисля да ги чакам до август  crazy

3. Палома - имаше много абитуриентки, консултантките бяха много изморени, но мама настоя да изчакам да пробвам. Пробвах една принцеса, една русалка и една А-линия. Нито една не ме впечатли - платовете не ми харесаха, моделите горе-долу, цените бяха сравнително високи и честно казано всичките ми тежаха и не ми бяха никак удобни. На едната дантелата доста ме боцкаше и малко ми се зачерви гръбчето след това, не искам да си представям как ще трябва да изкарам цял ден така...Отношението беше на ниво и като цяло нямам оплаквания, но не е това което търся smile

4. Холидейуед на Солунска - имаше прекрасни модели и очаквах наистина доста високи цени, но всички, които разгледах бяха до 1000 лв, колкото ми е бюджета и определено съм впечатлена от платовете, дантелите и цялостния вид на моделите. Пробвах една много принцеска с мнооооого обем, въпреки това беше много лека и удобна, но се чувствах доста огромна с нея. След това пробвах една правичка, много леко падаща надолу, с коланче на кръста, нагоре с дантела - прекрасна! Отзад има панделка, която стои много кукленско и горната част е дантелена, на места прозрачна, надолу няма дантела, но казаха, че ако искам могат да сложат допълнителен тюл отгоре и да има дантелка, която ще оскъпи с около 50-100 лв. Не знам от какво беше направена, но беше изключително приятна на допир, много добре се чувствах в нея и от вчера не съм спряла да я мисля. Общо взето въпреки очакванията ми за дълги обиколки май я намерих доста бързо, но другата събота мисля да обиколя още няколко магазина, които съм си набелязала и пак да отида да я видя нея и ако нищо друго не ме заинтригува, смятам да не я мисля много много smile

За съжаление никъде не ми позволиха да снимам, но другата седмица мисля да ги уговарям да се щракна веднъж - два пъти с нея, защото надух главата на всички и са много нетърпеливи да я видят, та ако ми дадат ще ви я покажа smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: март 30, 2015, 07:58:14 »

Фериботка, радвам се, че си намерила своята рокля. Не мога да спра да се чудя, обаче - какво кара магазините, които не предлагат чак толкова скъпи рокли, нито са дизайнерски и т.н да не позволяват да се снима  crazy Нямам си обяснение, едва ли някой ще иска да ги копира, по-скоро се копират световноизвестните модели  pardon Мен това би ме поздранило зверски.. Именно снимкатите ме накараха да захаресвам още повече роклята, която избрах, защото си с нея един миг и колебания винаги има  nea
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #265 -: март 30, 2015, 09:47:38 »

Ми да, и аз малко се зачудих, но какво да се прави - политика smile Иначе да, добре би ми се отразило да се видя още няколко пъти с нея и да я покажа за мнение, но ще ги водя с мен, то се е видяло smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: март 30, 2015, 10:21:51 »

Какво като не са известни марки пак могат да се копират. И пак труда на дизайнера в коша! Сигурно има и злонамерени клиентки, които се снимат и после отиват на шивач. Дори и 50 лв по-евтино да им излезе, пак има хора, които биха го направили. Да не дава Господ да закъсваме толкова, че да опрем до тия 50 лв  NO
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: март 30, 2015, 10:27:12 »

Feribotka, чудесно е, че си харесала роклята.

Тони, няма ли да покажеш твоята?  pardon

На мен в първия магазин ми позволиха да се снимам със всички рокли, но там естествено нито една не ми хареса. Сега щеше да бъде добре да си имам една снимкчица с единствената рокля, която харесах, това само можеше още повече да ме мотивира да я взема.

Знаете ли дали сватбения център в София ще работи през великденските празници? Ако някой ходи до там тези дни, ще е удобно ли да попита, за да знам дали да изчакам до тогава?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: март 30, 2015, 10:29:46 »

Миме, не знам как се казва и не мога да я намеря в интеренет абсолютно същата, защото Боряна е махнала кринолина й, понеже е била принцеска, а сега е А-линия хахаха.. Не знам как не се поинтересувах  crazy Иначе, мога да ти пусна на имейл или фб ? Вече я пратих на поне 10 човека  blush Но не искам да я качвам, да не шпионира някой  girl_haha
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: март 30, 2015, 10:30:02 »

Според мен направо се обади и ги попитай. В сайта им има информация Wink
Успех с търсенето на рокля!

Тониии, видях те и си чудесна с роклята (и тук да си кажа blum )! Забравих да те питам воалът там ли го шият или го купуват от някъде?
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines