Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 01:09:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 29-та ЧАСТ  (Прочетена 126862 пъти)
 
Future_Bride
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #135 -: март 19, 2015, 10:44:07 »

Future_Bride, дано интуицията ти да не те лъже, тогава.  blum И дано да намериш твоята рокля. smile

Момичета, задължително ли трябва да си запазвам часове, преди да тръгна на обиколка по магазините?

Благодаря, дано smile

Аз лично си запазих от по-рано, защото са през уикенда и съответно е по-трудно да ти отделят време. Има някои салони, които изискват да си запишеш час (Atelier Ivoire, Areti напр.) Моята препоръка е да се обадиш и да попиташ, за да не се наложи да те връщат.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: март 19, 2015, 11:00:30 »

За София е задължително... Има магазини, които дори е заключено и не може да се влиза.. В другите е пълно с хора и няма да ти обърнат внимание...

Стеф, наистина отдавна те няма  cray Дай бързо роклятааа  heart
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #137 -: март 19, 2015, 11:01:34 »

Миме - нищо задължително няма, но е препоръчително. Чисто от практична гледна точка - ако нямаш час на някои места не те приемат - Брайдал Фешън примерно... а на повечето и да те приемат, не могат да ти обърнат внимание заради записаните часове от абитуриентки и булки... и може да те претупат...

Моя съвет е все пак да запишеш час в по-известните ателиета, а ако случайно се разхождаш и минеш отнякъде - може пък да се пробваш и да стане good
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: март 19, 2015, 11:03:34 »

Ето я, на! От светкавицата е лъснала повече отколкото в действителност. Сатенена е отдолу, отгоре е цялата с дантела. Но мама не е най-добрият фотограф все пак...
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: март 19, 2015, 11:06:39 »

opice Роклята ти е много красива Bravo,ще бъдеш страхотна булка give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: март 19, 2015, 11:37:28 »

Урааа, Стеф супер е, наистина е блеснала малко, но си личи че е от светкавицатаа  Yes От къде беше роклята, че забравих  girl_impossible
Активен
Future_Bride
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #141 -: март 19, 2015, 11:53:10 »

Ето я, на! От светкавицата е лъснала повече отколкото в действителност. Сатенена е отдолу, отгоре е цялата с дантела. Но мама не е най-добрият фотограф все пак...

Много ми харесва акцентът с панделата. heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: март 19, 2015, 11:53:39 »

Благодаря ви!  smile Значи така трябва да действам, все пак. angry Колко време преди това трябва да си запазя, защото аз засега мисля да изчакам с обиколката, заради абитуриентите?
А магазините дали работят и в неделя?  huhhuh.gif Трудно ще ми е мога да обикалям през седмицата, а ММ и в събота работи.

opice
, страхотна си в тази рокля.  smile
Активен
Future_Bride
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #143 -: март 19, 2015, 11:57:32 »

Благодаря ви!  smile Значи така трябва да действам, все пак. angry Колко време преди това трябва да си запазя, защото аз засега мисля да изчакам с обиколката, заради абитуриентите?
А магазините дали работят и в неделя?  huhhuh.gif Трудно ще ми е мога да обикалям през седмицата, а ММ и в събота работи.

opice
, страхотна си в тази рокля.  smile

За Be Queen и Areti знам, че работят в неделя. Иначе аз си запазих 2-3 седмици по-рано във всичките салони, защото се притеснявах дали ще има часове точно за събота и неделя. Но е възможно да успееш да се вмъкнеш и за следващата седмица, много зависи на каква натовареност ще случиш. smile
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: март 19, 2015, 11:58:34 »

Благодаря!
Роклята е от един магазин на Пиротска, няма марка, но аз много се харесвам в нея Wink
Активен
Viara_Zheleva
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #145 -: март 19, 2015, 13:29:31 »

opice - роклята ти е страхотна. Много ми харесва - изглежда много нежна smile

Относно часовете - аз се опитах да обиколя магазините - просто така, да си набележа нещо, обаче не - навсякъде ме върнаха, защото нямам записан час. Само в салона в България Мол /не помня как се казваше/ ме пуснаха да вляза, дори ми извадиха рокли да меря, въпреки, че още не беше официално отворен. Имаше и други момичета и на тях обърнаха внимание. Роклите им бяха доста хубави, но аз така и не мерих нищо. Но това беше през седмицата. Ако беше събота или неделя най-вероятно щяха и те да ме върнат

А в Atelier Ivoire бях вчера и дори си харесах рокля от там. За там час успях да си запиша за същия ден - вчера сутринта звъннах и следобед отидох. Така може през седмицата, защото им е по-свободно, но за уикендите си трябва записване поне седмица по-рано. Така ми обясни момичето. Освен това каза, че ако искам да поръчам рокля е добре да е поне 2 месеца по-рано, защото тепърва започват да са затрупани с работа и няма да могат да смогнат на всички поръчки

Дано да съм ви била полезна  smile
« Последна редакция: март 19, 2015, 13:32:08 от Viara_Zheleva » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: март 19, 2015, 13:32:37 »

Да, абсолютно, пропуснах да кажа, че говоря за събота/неделя, понеже през седмицата работя от 8-17 и никак не ми се мерят рокли привечер   pardon
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: март 19, 2015, 14:51:28 »

opice, пректасна си в роклятя! Честито  give_rose
Аз също препоръчвам да си запишете часове за проба. Иначе можете да си загубите времето в безсмислени обиколки по магазините без да имате възможност да премерите нещо.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: март 19, 2015, 15:04:59 »

Оф, много ми е задължаващо това с часовете, ама като няма друг вариант.  nea
Според вас късно ли е да изчакам до май месец, за да тръгна на обиколка (сватбата е юли)?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: март 19, 2015, 15:51:10 »

Има голяма вероятност роклята, която харесаш да трябва да се поръчва от някъде, а за поръчка са нужни 3 месеца минимум. Онзи ден бях в Aegean и имаше едно момиче, слабичка.. перфектни мерки и аз й завиждам и казвам, колко е лесно сигурно да си намери рокля, а тя ми каза че РОКЛЯТА не може да я има, защото сватбата е през май и няма как да пристигне, точно нейния размер  pardon Така, че.. нямаш много време, да не кажа никакво .. Винаги разбира се, може да си харесаш отраз и да имаш късмет да е твоя размер  good
« Последна редакция: март 19, 2015, 15:53:34 от alexandrova_90 » Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines