Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 18:32:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 29-та ЧАСТ  (Прочетена 124105 пъти)
 
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #420 -: април 22, 2015, 09:48:06 »

Като говорим за цени на рокли се сетих за една позната. Макар че сватбата й беше преди 4-5 г. още се носи мълвата за неземната й рокля  heart харесали я булчински салон в Истанбул, но струвала 5хил. евро Прибират се вкъщи обаче булката не спира да плаче за роклята от Истанбул и младоженеца не издържал на сълзите й и отишъл и купил въпросната рокля  heart коментарите още продължават - някои казват, че е глезла, други се възхищават на младоженеца  crazy


Младоженецът явно е голяма душа. Но малко ми е мъчно за него. Мисля, че булката тепърва ще му се качва яко на главата. Да плачеш за рокля е безумно. Да си купиш рокля за 10 000 лв също е безумно, според мен. Скромното ми мнение. smile
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: април 22, 2015, 09:56:16 »

Младоженецът е отишъл и я е купил, защото е имал пари. Че на нас това ни е бюджета за цялата сватба... Не сме бедни, но айде сега... Аз първоначално бях решила да си купя рокля до 600 лв (хаха, нямаше начин просто Wink Видях, че няма такива рокли или са ужасни (мое мнение), затова реших да си ушия мечтаната рокля по модел на Atelier Pronovias 2015 година... И им казах, че 1000 лв мога да дам. Направихме някои компромиси, по-къс шлейф от на оригинала (но аз и без това съм ниска, с 3-4 метра шлейф щях да съм карикатура), ръкава бях решила да отрежа... Тогава мъжът ми каза : "От толкова неща спестяваме (покани, бутониери, украса - всичко сама си правя), ще си ушиеш поне роклята, която искаш!"  heart И да, уших я точно както искам. Но е 1000 лв. Не 5000 евро... :Р
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: април 22, 2015, 17:39:04 »

Имал дал   blum тя му се качи на главата отдавна! Мойта преди 8 г. излезе 250 лв, но тя не е твърде булчинска, по-семпличка е... Разни хора, разни .....
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: април 23, 2015, 07:29:16 »

Момичета,имам си вече рокляяя  yahoo yahoo yahoo. Вчера я взех,но някакси още не мога да осъзная какво се е случило. Взех я от Асеновград,първоначалната ми идея беше съвсем по-различна от това,което си прибрах вкъщи. Като я облякох направо аханах и казах,че е шита за мене, сигурно това имате предвид,когато казавате,че ще си познаем роклите. Това което се случва почти при всички със зачервяването и обривите стана и при мене. До колкото успях да усетя беше от дантелата. На места платовете бяха ужасни, твърди и тежки. Снимки-след сватбата  Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: април 23, 2015, 07:36:37 »

Поздравления, Лорка, радвам се, че си открила своята рокля  Bravo Защо снимки след сватбата, ние не сме младоженецът  funnytooth
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: април 23, 2015, 07:39:02 »

Тони,младоженецът беше с мене и я видя. Така го уморих,че предремваше на диванчето докато аз се преобличах  funnytooth
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: април 23, 2015, 07:45:50 »

Лорка, честито и тук. Трябваше първо в тази тема да надникна. Кажи ни как изглежда поне. blush
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: април 23, 2015, 07:47:58 »

lorka888 честито  Bravo и аз се нареждам на опашката от любопитковци  blum
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: април 23, 2015, 07:56:55 »

Честито и от мен, Лорка! Сигурно много се вълнуваш, ще споделиш ли поне каква е, докато чакаме снимки? biggrin
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: април 23, 2015, 08:16:36 »

Ще ви я опиша но няма да я показвам Wink. Тип принцеса, но не от най-обемните с висока талия,долната част е цялата от тюл, който е няколко пласта,може и десетки да са не съм ги броила точно. Има коланче на талията с бижу на него. Презрамките са много нежно и интересно направени, от тюл са и на раменете има по едно бижу. Бюстието е от някаква много приятна и мекичка материя,забравих да попитам каква е. Цвета е екрю май се води. Общо взето е супер изчистена и нежна, даже младоженеца искаше да и добадят дантела,защото била прекалено семпла според него funnytooth
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: април 23, 2015, 08:31:17 »

 Bravo и честито! Тъкмо като е по-семпличка ще може да избереш по-ефектно було и прическа.  good и все пак няма ли в нета някоя подобна от каталог нещо да ни дадеш линк  blum
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: април 23, 2015, 08:33:52 »

Ами търсих до сега и нищо не открих,ако ми попадне подобна ще я пусна.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: април 23, 2015, 08:53:26 »

Лорка, честито! Bravo Булка-принцеса Wink
На малдоженеца едно кафенце не му ли предложиха?
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: април 23, 2015, 09:25:43 »

Честито и от мен smile Това, което написа за зачервяването... Не ми се е случвало, но знам какво е. Майка ми не може да сложи дантела, цялата става червена и я сърби. Има доста чувствителни кожи, особено към некачествените материи.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: април 23, 2015, 09:32:38 »

Кафе не,само дефиле tease. Ина точно от дантелата ми се получи. Беше много груба и твърда, но на места още ми седи,възможно е и да не е била особено чиста.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines