Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 14:55:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 29-та ЧАСТ  (Прочетена 132155 пъти)
 
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #300 -: април 05, 2015, 11:34:11 »

Разбира се че е индивидуално аз просто казах че високи и слаби момичета винаги съм си ги представяла в такива дантелени и винтидж рокли просто някак много красиво ми стоят  smile
според моето мнение рокля принцеса никак не би стояла добре на много едра или слаба но висока жена
сигурна съм обаче че изключения има
най важното е да се харесваме самите ние
на мен ми стоят и рокли по тялото с дантела и русулки и всякакви но аз съм стандартна фигура-58 кг 168 см
но пък например никак не ми стои рокля с висока талия
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #301 -: април 05, 2015, 11:48:13 »

Здравейте, момичета. Значи...вчера бях в Асеновград и бих искала да ви споделя впечатленията си. Аз също спадам към типа "високи и слаби" и ми се искаше да пробвам колкото се може повече рокли, за да знам дали би ми стояла добре тип "принцеса", "русалка" или наистина съм си за права линия smile И така....стигнах аз на уличата с роклите и започнах да обикалям. Стигнах до Радичев. Ами...не открих там изобилието от рокли, което съм чувала че предлагат. Искам само да отбележа, че вече са открили сезона за абитуриентските рокли, което предполагам се досещате означава, че булките сега не са на дневен ред smile Минах и през Сиана.... и къде ли не...мерих всякакви линии, но моята рокля не успях да открия sad Бях останала с впечатление, че в Асеновград те заливат магазини с рокли за булки, а всъщност забелязах, че имаше точно 5 магазина, които си заслужаваше да поогледаш по-обстойно. Е, това е от мен. Сватбата наближава, аз нямам все още рокля и най-вероятно ще си шия. П.С. забравих да отбележа, че роклите са предимно тип "принцеса". Което момиче търси такъв модел- там е нейното място Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #302 -: април 06, 2015, 10:49:10 »

Ема, отиди в Хлидей уед на Солунска ако още не си ходила - аз там открих моята рокля и след прзниците ще ходя да я мерна пак и да я запазвам smile Има доста модели, цените са до 1000 лв, платовете и дантелите са много приятни и изобщо, това ми е фаворитът откъм съотношение цена-качество smile Иначе аз в събота пообиколих още няколко ателиета, коите се убих да търся, понеже бяха в някакви апартаментчета...Тръгнах с нагласата само да разглеждам, защото вече си бях харесала рокля и исках просто да хвърля едно око на другите места, които си бях набелязала. В първото - Ивоар само се показаха на вратата и казаха, че не можем да влезем, защото има друга булка вътре  huhhuh.gif Добре, знам, че трябва да си запиша час, но исках първо да ги видя наживо, после да преценявам дали и коя ми се пробва...Второто - Принцес в края на Витошка - аналогична ситуация, там поне успяхме да влезем, но отново не ни дадоха да видим готови модели, питах само за цените - от 1500 нагоре до към 3000-4000, много над моя бюджет smile И в последното извадихме късмет - булката за проба не се беше появила, и ми обърнаха внимание - в Арети, доста  хубави модели, отново над 1500, успях да пробвам даже 2, но нито една не ме грабна особено... А, да сутринта ходихме и в Младост - ами там съвсем нищо не ми хареса и даже нямах мераци да пробвам smile Мисля все пак да отида и до Феде преди да капарирам другата, но май това ще са обиколките за рокля smile
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #303 -: април 06, 2015, 16:20:24 »

Ема, отиди в Хлидей уед на Солунска ако още не си ходила - аз там открих моята рокля и след прзниците ще ходя да я мерна пак и да я запазвам smile Има доста модели, цените са до 1000 лв, платовете и дантелите са много приятни и изобщо, това ми е фаворитът откъм съотношение цена-качество smile Иначе аз в събота пообиколих още няколко ателиета, коите се убих да търся, понеже бяха в някакви апартаментчета...Тръгнах с нагласата само да разглеждам, защото вече си бях харесала рокля и исках просто да хвърля едно око на другите места, които си бях набелязала. В първото - Ивоар само се показаха на вратата и казаха, че не можем да влезем, защото има друга булка вътре  huhhuh.gif Добре, знам, че трябва да си запиша час, но исках първо да ги видя наживо, после да преценявам дали и коя ми се пробва...Второто - Принцес в края на Витошка - аналогична ситуация, там поне успяхме да влезем, но отново не ни дадоха да видим готови модели, питах само за цените - от 1500 нагоре до към 3000-4000, много над моя бюджет smile И в последното извадихме късмет - булката за проба не се беше появила, и ми обърнаха внимание - в Арети, доста  хубави модели, отново над 1500, успях да пробвам даже 2, но нито една не ме грабна особено... А, да сутринта ходихме и в Младост - ами там съвсем нищо не ми хареса и даже нямах мераци да пробвам smile Мисля все пак да отида и до Феде преди да капарирам другата, но май това ще са обиколките за рокля smile

Feribotka и аз като теб ударих на камък с някои софийски ателиета. Не можело да вляза, защото нямам час, а пък сега друга булка мери рокли. Е аз как да запазя час, като не знам дали ще ми харесат роклите biggrin Изобщо...страшна организация. Иначе и моя бюджет е до 1000лв. Ще погледна там, където ми каза. Също и до бутика на Жана Жекова мисля да отскоча.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #304 -: април 06, 2015, 17:00:34 »

Да де, и аз това питах - казаха ми да си ги разгледам в сайта...е мерси, на мен ми изтекоха очите от гледане на сайтове biggrin Тази вечер ще ходим към Хладилника, ако убедя моя Прекрасник, може да отидем до шоурума на Астела на Сребърна и ще дам отзиви smile
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #305 -: април 06, 2015, 17:30:09 »

Досега каквото съм обиколила в София не съм очарована от нищо
Единствено в Холидей има хубави рокли на приемливи цени от много приятни платове и красиви но и там не намерих моята рокля
Ходих и при Поля Миланова но там до мерене изобщо не стигнах че нищо не ме грабна
В Лита материите бяха ужасни
и моите обиколки в София специално със сигурност приключиха  blum
Много ми харесват обаче рокличките от Болярка в Търново-там и в Холидей единствено видях много хубави рокли
В Болярка си мисля да отида другия месец че наистина се впечатлих от красотата на роклите там но не съм от Търново и малко трудно ще се организирам
Feribotka честита рокля ! На какво се спря от Холидей
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: април 06, 2015, 17:49:27 »

Аз Търново пък нищо не харесах, ти...какво стана с твоята рокля в Търговище /нали не бъркам/?
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #307 -: април 06, 2015, 19:26:40 »

 Ами тя ще е бъде най-вероятно. Питахме и когато решим поръчваме и я шият за един месец. Аз затова съм спокойна.Просто гледам и меря за да се убедя, че по-хубава от нея няма  danceg луда работа е мойто
следващия път когато имам път за Търговище просто ще си я поръчам. И сега се чудя за Асеновград дали да ходя, то няма много смисъл.
Тази рокля най-много си ми харесва и не мога да си я избия от главата.
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #308 -: април 06, 2015, 20:05:35 »

milady само да ти кажа, че щом си имаш модел на ТВОЯТА рокля в главата- никоя друга няма да ти хареса smile Аз от миналата година съм си харесала една и голямо мерене измерих в Асеновград, но за съжаление нищо не ми хареса. Точно, защото си имам мой модел, който очаквам да го видя някъде. А момичета, някоя от вас има ли отзиви за модна къща "Каприз" в Асеновград? Мисля от там да си поръчам да ми я ушият....но не знам дали ще стане точно такава, каквато ми се иска. Ако някоя си е шила там по представен модел и може да ми каже мнение за крайния резултат, ще съм безкрайно благодарна smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: април 06, 2015, 20:38:59 »

Ами тя ще е бъде най-вероятно. Питахме и когато решим поръчваме и я шият за един месец. Аз затова съм спокойна.Просто гледам и меря за да се убедя, че по-хубава от нея няма  danceg луда работа е мойто
следващия път когато имам път за Търговище просто ще си я поръчам. И сега се чудя за Асеновград дали да ходя, то няма много смисъл.
Тази рокля най-много си ми харесва и не мога да си я избия от главата.
Тебе пък момиче, съвсем не мога да те разбера. Аз бях така, общо взето първата рокля, която загледах по-сериозно си остана. Ама аз пообиколих един ден, мерих още само една, защото нищо друго не ми хвана окото, ама ти вече от колко месеца я мислиш ... и пак... Сигурна съм, че няма да намериш по-добра.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #310 -: април 07, 2015, 08:14:33 »

Ами тя ще е бъде най-вероятно. Питахме и когато решим поръчваме и я шият за един месец. Аз затова съм спокойна.Просто гледам и меря за да се убедя, че по-хубава от нея няма  danceg луда работа е мойто
следващия път когато имам път за Търговище просто ще си я поръчам. И сега се чудя за Асеновград дали да ходя, то няма много смисъл.
Тази рокля най-много си ми харесва и не мога да си я избия от главата.
Хаха и аз така като теб - меря, само за да се убедя, че по-хубава няма biggrin И разбира се, нищо друго не ме грабва, защото вече си я имам нея в главата smile Иначе се спрях на една, която нагоре е с дантела и полу-прозрачна, надолу не е украсена, но аз мисля да ѝ сложа допълнителен тюл с малко дантелка като тази нагоре, но и така си е хубава smile Иначе пада много леко надолу, изключително приятна е за носене и отзад има една панделка на кръста много кукленска...дано си се сетила smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: април 07, 2015, 08:20:40 »

Не ви разбирам...  nea Аз мерих общо 3 рокли.. Не ми ли харесва как изглежда роклята, какво би ме накарало изобщо да я премеря.. След като разбрах, че избрана е РОКЛЯТА.. Ходих на още три места, където колкото повече гледах, толкова повече  си казвах, мамка му като нея няма и разбира се за какво да меря, да губя своето и времето на консултантките  pardon Един път влязла ли ви е под кожата дадена рокля, мислите ли я непрекъснато - ВАШАТА Е, не се измъчвайте повече!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #312 -: април 07, 2015, 08:28:42 »

Аз исках просто да направя още едно кръгче, да не би да изпусна някоя по-хубава, но се убедих, че е излишно, така че след празниците отивам да я запазя  danceg Иначе снощи имах път през Хладилника и мислех да вляза да видя шоурума на Астела, но се оказа, че там има само мебели и стоки за дома вече smile Рокли могат да се видят само в бутика на Алабин...
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: април 07, 2015, 08:30:00 »

До колкото разбирам в София има магазини, които предлагат хубави и качествени рокли. Изтеглете си снимка от интернет и отивайте и питайте за такъв тип рокля. Според мен е безсмислено такова обикаляне, само губите средства и време.
Milady хайде взимай я вече тая рокля  give_rose , за да можеш спокойно да мислиш и за другите неща  girl_wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: април 07, 2015, 09:20:59 »

И аз да дам един съвет:
С това обикаляне само се затормозявате и си хабите нервите. Харесвате рокля - взземате я. По-хубава и да има, пак няма да я виждате като вашата рокля, след като сте си харесали вече някоя друга. Една рокля е това, не е кола. girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines