Здравей, Гост    Вход: 

Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2017, 02:18:13

Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:

Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 14 ЧАСТ  (Прочетена 72045 пъти)

Neli_sv
Регистриран

Публикации: 1

« Отговор #465 -: юли 08, 2017, 21:51:11 »

Здравейте!

Бих искала да помоля за идеи къде да организираме сватбата си през лятото на 2018 - търсим да е някъде около Варна (макс 1 час път); за около 50-60 човека и с хубава гледка към морето.

Мноооого благодаря smile
Активен
Katety7
Регистриран

Публикации: 2

« Отговор #466 -: септември 13, 2017, 21:01:03 »

Здравейте на всички ! Нова-новичка съм в сайта и се чудя откъде да започна с въпросите. Първото ми питане е следното,колко месеца по-рано е хубаво да резервираме ресторанта. Ако всичко е наред сватбата я планираме за май месец догодина дата окончателна нямаме но сме се спрели на 5,12 или 19. Мисля си да започна с търсенето,защото май месец ще са баловете и ще започнат да се резервират отсега,но пък не  ели твърде рано.Търсим ресторант с хотелска част във варна,не на някой от курортите в близост, а в самия град-предложения ... с капацитет до 100-120 места. Благодаряяяя предварителнооо  smile smile Wink Wink Wink smile
Активен
Bube
Професор
Публикации: 459

Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: септември 13, 2017, 23:56:21 »

Здравей, Katety7 и добре дошла! Пожелавам ти спорна подготовка smile

За Варна не мога да кажа мнения, но като цяло за ресторантите, никак не е рано вече да се ориентирате и запазите. Още повече, че става въпрос за май месец, който е преизпълнен със събития и е къде, къде по-натоварено. Ние се женихме през септември, но капаро дадохме в ресторанта (става въпрос за Боровец) още януари. Само след месец вече нямаше свободни дати.

Успех  good
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: